מחשב חדש עם דיסק SATA ונסיון להתקין וינדוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש עם דיסק SATA ונסיון להתקין וינדוס

miki26

Recommended Posts

עשיתי חיפוש לא הצלחתי לקבל תשובה לכן אני חייב עזרה אני בטוח שאפילו שלא הצלחתי למצוא תשובה לבעיה היא דיי נפוצה

יש לי מחשב חדש

GA-K8NF-9

עם דיסק SATA איך אני מתקין WINDOWS?

אני יודע שצריך ללחוץ F6 ולהכניס דיסקט אבל אין לי אותו ואני לא מצליח ליצור אותו (קיבלתי רק דיסק התקנה)

אם מישהו יוכל להגיד לי מה להתקין....

תודה אני כבר מת לעבוד על המחשב החדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית נסה להתקין SP2 יכול ליהיות שאתה מנסה להתקין גירסה שאינה תומכת ישירות בהתקן ה SATA שעל לוח האם שלך.

דבר שני במדיה ולא הצלחת גש עם התקליטור של הלוח אל חבר או מכר ותעתיק מהתקליטור לדיסקט את הדרייברים של התקן ה SATA בלוח ולאחר מכן תריץ אצלך שוב את ההתקנה של ותלחץ מייד בהתחלה F6 ותכניס לו את הדיסקט עם הדרייברים.

אני מקווה שאחד מן השתיים יפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח יש לך?

בדרך כלל בדיסקים של הלוחות יש תיקיה Software/Driver ואז יש תיקיה Raid Driver.

יש כאלה שאתה יכול ליצור את הדיסקט בעזרת קובץ EXE של MakeRaidDisket, ויש כאלה שאתה צריך להעתיק את התיקיה של RAID Driver לדיסקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להכניס את הדיסק של הלוח אם בהתחלה ואז הוא יעשה מזהנ BOOT

ויכתוב כך כל מיני אופצויות שתוכל לבחור ואחת מהם תהיה ליצור דיסקט כזה

תכנסי דיסקט ותיצור אותו בעזרת האופציות

וזה הדיסקט שתשתמש בו בהתקנה של הווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני הוא זה שהתקין אצלי את הכונן ושינה הגדרות, הדבר היחיד שאני יודע הוא שלא הייתי צריך לטעון מנהל התקן ל-SATA בהתקנת Windows XP+SP1. מצאתי הצעה ולפיה יש לבטל את ה-RAID לכונני ה-SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך לחפש הגדרות של ההארד דיסק בביוס

אני יש לי שני לוחות ולא היתה לי כל בעיה בהתקנה אם יש כניסה לSATA אל הלוח זה אומר שהוא תומך בSATA אין הרבה מה להתחקם.

מה שכן חשוב להגדיר אותו בביוס בתור MASTER ואל דאגה הכל יסתדר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני הוא זה שהתקין אצלי את הכונן ושינה הגדרות, הדבר היחיד שאני יודע הוא שלא הייתי צריך לטעון מנהל התקן ל-SATA בהתקנת Windows XP+SP1. מצאתי הצעה ולפיה יש לבטל את ה-RAID לכונני ה-SATA.

:yelclap: :yelclap:

וזהו הפתרון הפשוט לבטל את מצב הRAID שמגיע כברירת מחדל, ואז פשוט להתקין WIN בצורה רגילה כי הלוח הוא NF4 והוא יודע לזהות SATA לבד,

גם לי יש את אותו הלוח ושרפתי כמה קלוריות עד שמצאתי את הפתרון הפשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...