סופו של WC3 - או - שיחקתם ב HARD? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופו של WC3 - או - שיחקתם ב HARD?

huber

Recommended Posts

היום, אני עצוב לומר, שסיימתי את המשחק הממכר הזה. בסופו של המשחק יש שלב בו שלושת הגזעים מתאחדים נגד האופל (שלב קשה במיוחד!).

בסעום בשלב יש סירטון מדהים ואחריו מה שאני קורא לו "שעשועי מפתחים"... ז"א, יוצרי המשחק לקחו את המנוע של המשחק ויצרו סירטונים מאוד מאוד משעשעים (אני לא אומר מה, חבל להרוס לאלו שלא סיימו עדיין).

בסיום הסירטונים כתוב "COME BACK AFTER UVE PLAYED IN HARD".

הבטחה לסירטונים נוספים? יש מישהו שסיים את המשחק ברמה הקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה היו לי הרבה בעיות עם הכרטיס מסך שלי אבל הן נפתרו זמנית (באמצעות השאלה של כרטיס). בכל אופן, בגלל כל הניסויים שעשיתי (התקנתי אותו גם בווינדוס אקס פי וגם ב-95) יצא ששיחקתי בהרד ישר מההתחלה (לא באג או משהו - בחרתי את זה, בערך בטעות)... בשלבים הראשונים זה לא קריטי... אבל הגעתי לשלב שבו צריך למנוע ממלגניס לתפוס 100 אנשים, וזה היה פשוט קשה בטירוף... רמת המשחק בכלל לא היתה לרוחי בשביל שחקן מתחיל. כלומר, זה כיף שזה קשה, אבל זה היה מבחינתי כבר בלתי אפשרי ומעצבן. בקושי הכרתי את הקיצורים וכבר הייתי צריך לתמרן בין מטלות בצרה מטורפת ממש... בכל אופן, מהיכרותי את בליזארד ואת רמת המשחק הקלה שלהם בדר"כ - לפחות לא בלתי אפשרית כמו זאת בה נתקלתי, נזכרתי שהתעסקתי עם הרמה. עברתי לרמת נורמל. המשחק נראה כל כל - אבל *כ*ל* *כ*ך* קל!!! כרגע אני עם האל-מתים, ולא היה לי כל קושי קטן בכל המשחק... וברמה הביקורתית, בהזדמנות זאת אני רוצה לציין שהיה מאוד מאוד נחמד אם הייתה איזושהיא רמה באמצע, בין נורמל להרד. אין כל קשר כלשהוא בין הרמות האלו... כמובן שאחרי שאני אהיה ספץ אני אסיים את המשחק גם עם הרד, אבל זה ממש לא למתחילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק בHard.

זה די מרגיז שאחרי שאתה מסיים את המשחק הוא רושם לך את באמצע המשחק פוטבול הזה שלהם.

הסרט אחרי שאתה מסיים בהרד: אתה רואה שטח שמזכיר לך איזה מפה מסטארקרפט פתאום: אתה רואה איזה 18 מארינז בתלת מימד מלא רצים לך על המפה ונתקלים בקבוצת זרגלינגים,

המארינז מנצחים אותם ואז באים הידראליסקים וגם מתקיפים את המארינז, עוד פעם המארינז מנצחים, לאחר מכן באה קבוצה של Infested Terrans עם להביורים שגם מתקיפים ושוב המארינז מנצחים.

בסוף הסרט אחרי שאתה חושב שזהו הסרט נגמר באה כבשה חביבה ותמימה ומקפצת לעבר המארינז ו בום!.

כולם מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם אני היחיד ששם לב שהסרט הראשון שאתה מסיים את המערכות הוא בעצם סרט הפתיחה מWC2?

וגם הסרט עם הטייקים שארכימונד מביים(זה עם החייל של בני האדם שבא הורג את האורק ומנסה לגרום לבלסטרה לידו לירות בצפלין)

ומצליח רק בטייק החמישי, הוא סרט מWC2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק בHard.

זה די מרגיז שאחרי שאתה מסיים את המשחק הוא רושם לך את באמצע המשחק פוטבול הזה שלהם.

הסרט אחרי שאתה מסיים בהרד: אתה רואה שטח שמזכיר לך איזה מפה מסטארקרפט פתאום: אתה רואה איזה 18 מארינז בתלת מימד מלא רצים לך על המפה ונתקלים בקבוצת זרגלינגים,

המארינז מנצחים אותם ואז באים הידראליסקים וגם מתקיפים את המארינז, עוד פעם המארינז מנצחים, לאחר מכן באה קבוצה של Infested Terrans עם להביורים שגם מתקיפים ושוב המארינז מנצחים.

בסוף הסרט אחרי שאתה חושב שזהו הסרט נגמר באה כבשה חביבה ותמימה ומקפצת לעבר המארינז ו בום!.

כולם מתים.

למה להרוס לכולם?!

לא יכולת לשמור את זה לעצמך?

יופי...! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום, אני עצוב לומר, שסיימתי את המשחק הממכר הזה. בסופו של המשחק יש שלב בו שלושת הגזעים מתאחדים נגד האופל (שלב קשה במיוחד!).

בסעום בשלב יש סירטון מדהים ואחריו מה שאני קורא לו "שעשועי מפתחים"... ז"א, יוצרי המשחק לקחו את המנוע של המשחק ויצרו סירטונים מאוד מאוד משעשעים (אני לא אומר מה, חבל להרוס לאלו שלא סיימו עדיין).

בסיום הסירטונים כתוב "COME BACK AFTER UVE PLAYED IN HARD".

הבטחה לסירטונים נוספים? יש מישהו שסיים את המשחק ברמה הקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...