לקנות את DOOM III, רק בשביל האתגר? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות את DOOM III, רק בשביל האתגר?

yoav9

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עוד היבט חשוב, מעבר למוסריות...

סריאלז... לא תוכל לשחק באינטרנט... עד כמה שקל להשיג את המשחק לפני שהוא יוצא, זה קשה עשרות מונים להשיג סריאל טוב... לפעמים כמעט לא אפשרי... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביו, מי קבע שדירה של 3 חדרים צריכה לעלות מאה אלף דולר?

מי קבע? מי שבנה אותה. לא מתאים לך התנאים, סלמאת.

אותו הדבר מכוניות.

למה סיטרואן לוקחת על הC5 מאה שלושים ולא חמישים?

כי הם עמלו על המכונית, היא יצאה מושקעת, יפה, מלאת אפשרויות ושווה לשלם על זה!

אותו הדבר משחקים- אתה תקנה מכונית בחמישים רק כי היא זולה, אפילו שהיא 700 סמ"ק?

לא

אתה תקנה אותה ואחרי חודש תמכור אותה? הפסד כספי.

אותו הדבר משחקים- אם המשחקים באמת היו עולים 50 ש"ח, היית קונה אותו רק כדי להגיד "יש לי את המשחק" אפילו אם הוא גרוע?

אני עושה בערך אותו הדבר כמו מורידין.

את NWN אני אקנה כשאני אקבל ת'מחשב, את BG2 קניתי, את קומנדוס2, וולפאנשטיין ומדל אוף הונור קניתי, אתRA2 קניתי, את דנג'ן סייג' קניתי, ועוד כמה משחקים.

ת'אמת, אף אחד חוץ מBG2 לפני שנה וRA2 לפני שנה וחצי לא גמרתי :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

על זה נאמר : "קונים במידת האפשר והרצון".

ראית אצל חבר משחק (לדוגמא, SOF II) שהוא סוף הדרך, בעיקר דרך משחק ברשת מקומית או האינטרנט והבעיה היא הסריאל, תחסוך ותקנה אותו... אם לדעתך הוא באמת שווה את זה.

לפחות ככה זה עובד אצלי... מה ששווה את הכסף לראות עיני, אני קונה.

למשל האף לייף... רכשתי אותו במטרה להשיג סריאל לקאונטר סטרייק בלי שאיאלץ כל פעם לקבל את ההודעה על נסיון הסתנכרנות כושל עם שרתי ה WON עקב סריאל הנמצא בשימוש... זה די מתסכל לדעתי ושווה להוציא 90 ש"ח כדי להימנע מההודעות האלה ולהינות מחיבור ישיר לשרת המשחק.

אינני הולך להוציא 200-299 ש"ח על כל משחק חדש שיוצא רק כדי לראות אם אני אהנה ממנו והאם הוא באמת כמו שכולם אומרים.

ראית משחק אצל חבר? נדלקת עליו בטירוף? שווה את ההוצאה הכספית (די מוגזמת אבל עדיין...)? מצויין... אני בעד שתקנה אותו.

לא שווה הוצאה כספית? יימאס אחרי יום או יומיים? אין צורך בהול בסריאל ע"מ שתוכל לשחק ברשת? תוריד אותו ותמחק אותו לאחר כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור III לא הולך להיות משחק טוב, אני מתכוון במשחקיות, הוא הולך להיות רגיל :-\

מה לעשות???

דווקא דום3 לא הולך להיות רגיל במשחקיות שלו וזה מה שגון קארמק מנסה גם לומר,הוא אומר שדום3 יהיה לא דומה לאף משחק כמעט מבחינת המשחקיות,הן בגלל הגרפיקה שנותנת לו אפשרויות הרבה יותר רבות והן מבחינת הסביבה האפלה שלו,המשחק יהיה משחק די טוב לפי מה שראיתי בסרטון ויהיה שווה קנייה לא רק בגלל בגרפיקה ומה שאתה קורא לו האתגר אלא בגלל המשחקיות גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העלילה+משחקיות של דום 3 יותר טובה מהעלילה+משחקיות של DX2, אני סוס

דום 3 יהיה חרא של משחק, כמשחק... איד אף פעם לא הצטיינו בעלילה... הוא מיוצר בעיקר בשביל המנוע...

יואב, תחסוך לDX2... רק השם מעביר בי צמרמורת... זה יהיה משחק איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העלילה+משחקיות של דום 3 יותר טובה מהעלילה+משחקיות של DX2, אני סוס

דום 3 יהיה חרא של משחק, כמשחק... איד אף פעם לא הצטיינו בעלילה... הוא מיוצר בעיקר בשביל המנוע...

יואב, תחסוך לDX2... רק השם מעביר בי צמרמורת... זה יהיה משחק איכותי

מישהו אמר שהעלילה תהיה יותר טובה?

הרי ברור שדאוס אקס2 יהיה המשחק הטוב של כל הזמנים וגם אני אומר ככה,דום3 מלכתחילה לא אמור להתחרות מבחינת עלילה במשחק כמו דאוס אקס אבל מה שבאתי לומר בתגובה שלי קודם זה שלעומת המשחקים בקודמים של דום החדש יהיה בהחלט שונה ועם יותר עומק,הרי העיקרון יישאר אותו דבר,תהרוג את המפלצות,תהרוג את המפלצת הבוסית,לך לדלת,תעבוא שלב וכן הלאה וכן הלאה כמו במרבית משחקי השוטרים אבל יהיה למשחק מימד אחר,הוא יהיה יותר מ AVP אפילו,ויותר מפחיד ממנו,תשלבו את זה עם גרפיקה מדהימה, הקיפי איכותי ותקבלו משחק לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד היבט חשוב, מעבר למוסריות...

סריאלז... לא תוכל לשחק באינטרנט... עד כמה שקל להשיג את המשחק לפני שהוא יוצא, זה קשה עשרות מונים להשיג סריאל טוב... לפעמים כמעט לא אפשרי... ;)

פה אתה טועה אחי!

אני משחק מלא באינטרנט!

לכל אחד יש את השיטות שלו! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...