אני שונא ADSL! עוברים לכבלים! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני שונא ADSL! עוברים לכבלים!

frozen_sun3

Recommended Posts

אני כל-כך מעוצבן!!! אני הזמנתי את הADSL 0.5 (דרך 012) לפני 23ימים עדכנית להיום לא התקשרו אליי לקבוע תאריך התקנה. השסק האלה אחרי 23 ימים שהייתי מתקשר כל יום פעמיים בבוקר ובערב ומנדנד להם פחד (במיוחד הדגשתי שאני צריך את זה מהר כי אני טס לחול ועכשיו נשאר לי שבוע בדיוק עד שאני טס) טרחו להגיד לי עכשיו, אחרי יותר מ-3 שבועות "שאין במרכזיה ציוד מתאים ואני ברשימת התמנה". לשאלה של כמה זמן זה יכול לקחת היא ענתה לי "יכול לקחת יומיים ויכול לקחת כמה חודשים". אחרי זה החלטתי שזהו אני שולח אותה ואת שסק לכול הרוחות. זהו הזמנתי דרך תבל 0.750קילו בייט (זה עדיין 012 שדרך הגב היו אדיבים ונחמדים ושלחו לי מהר מאוד את הפרטים של המשתמש - יומיים). המרכזנית הבטיחה לי שזה אמור לקחת שבוע. אני אתקשר אבקש להקדים את זה.

יש לכם משהו להגיד בקשר לכבלים? טוב? לא טוב? עצות? מה לעשות כי לא אין מושג בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא כדילכמן:

א. 99 ש"ח לכבלים כל חודש.

ב. 15 דולר ב6 החודשים הראשונים ל012.

30 דולר ב6 החודשים לאחר מכן (התחייבות לשנה).

המודם בחינם.

זה בדיוק מה שאני משלם עכשיו לאינטרנט זהב ושסק במסלול הרגיל. אתם לא חושבים שזה שווה?

כיאלו אני משלם לשסק 99ש"ח ואינטרנט זהב 22 דולר בדיוק מה שיוצא בממוצא בחבילה של 012.

מה חרא בזה? ספרו לי

ד"א: המהירות לא ממש משנה. יש לי זמן... המחשב יכול לעבוד כמה שצריך בשביל לסיים להוריד. זה שקו תפוס דווקא יותר מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זבל? איך אתה קובע עובדות לפני שאתה בודקאותם טוב? דבר ראשון לא 80 מהארץ אלא 90+ משרת מהיר כמובן!!!

ועם הוא נעול על כבלים הוא גם יכול לקחת את החבילה של מגה וחצי.... עם יש לו כסף!

זה לא אומר שכבלים זה זבל!!!!!!!!!!!!

גם הפינגים שמקבלים הכבלים הרבה יותר טובים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בוא נשווה פינגים יאללה!!!!!!!!!!

עריכה: ראית כמה עולה אצל הספקיות לפני שאתה מדבר?? תראה אצל נטוויז'ן! ASDL 1.5

תשלום חודשי לבזק 120 ש"ח כולל חכירת מודם

+250 שקל לנטוויז'ן שזה 370 ש"ח

אני בכבלים 750 משלם רק 300 ש"ח לחודש כולל שכירה ה70 שקל האלה שווים המון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מתייחס לעניין התשלום או מהירות ההורדה (שממש טובה בכבלים בד"כ, תלוי מאיפה מורידים ומי ספקית האינטרנט כמובן)

אני מדבר על זה שאין שלושה ימים ברציפות שהאינטרנט נשאר מחובר בלי נפילות. אין שבוע שלא מופיעה ההודעה בפורטל ההתחברות של ערוצי זהב ש"לקוחות 012 מתבקשים להתחבר מחדש" או "יתכנו בעיות בחיבור לספקיות, הנושא בטיפול, עמכם הסליחה" . אני כבר לא סולח., פחות מחודש וכבר נשבר לי מהם. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל-כך מעוצבן!!! אני הזמנתי את הADSL 0.5 (דרך 012) לפני 23ימים עדכנית להיום לא התקשרו אליי לקבוע תאריך התקנה. השסק האלה אחרי 23 ימים שהייתי מתקשר כל יום פעמיים בבוקר ובערב ומנדנד להם פחד (במיוחד הדגשתי שאני צריך את זה מהר כי אני טס לחול ועכשיו נשאר לי שבוע בדיוק עד שאני טס) טרחו להגיד לי עכשיו, אחרי יותר מ-3 שבועות "שאין במרכזיה ציוד מתאים ואני ברשימת התמנה". לשאלה של כמה זמן זה יכול לקחת היא ענתה לי "יכול לקחת יומיים ויכול לקחת כמה חודשים". אחרי זה החלטתי שזהו אני שולח אותה ואת שסק לכול הרוחות. זהו הזמנתי דרך תבל 0.750קילו בייט (זה עדיין 012 שדרך הגב היו אדיבים ונחמדים ושלחו לי מהר מאוד את הפרטים של המשתמש - יומיים). המרכזנית הבטיחה לי שזה אמור לקחת שבוע. אני אתקשר אבקש להקדים את זה.

על מה לעזזל את מדברת?

הם לא התחייבו לספק את ה-adsl תוך יום והם גם אומרים לך בפרצוף שזה יכול לקחת חודשים

תגיד תודה יש כאלה שגם לא יעזו להודות שייתכן ויקח הרבה זמן.

הם גם אומרים שזה לוקח 3-4 שבועות עד שמתקינים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...