שולחן עבודה שחור - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שולחן עבודה שחור

Dmoney

Recommended Posts

אוקיי..תתכוננו לדבר הכי מוזר ששמעתם בתחום הבעיות בווינדווס. בתור הקדמה אני רוצה להגיד שהכל אמת ואני לא מנסה לעבוד על אף אחד.

ברשותי Pro. בטעות מחקתי את התיקייה c:\windows\system. המחיקה נעשתה במצב בטוח ורק הקבצים בתוך התיקייה נמחקו..התיקייה עצמה נשארה שם.

כשהפעלתי את המחשב מחדש הכל היה בסדר..הגעתי למסך שרשום "ברוך הבא" אך לאחר מכן נהיה מסך שחור. כלומר, לא רואים את השולחן עבודה.

בעקרון המחשב עובד בסדר..אני מריץ תוכניות דרך ה- task manager והן רצות ללא כל בעיה. (winamp, החייגן של האינטרנט וכו'..)

אבל בכל זאת..כשאני ממזער את הכל אני עדיין מגיע לשולחן עבודה שחור.

המחשב לא מגיב ללחצן ה'התחל'.

ניסיתי להריץ את המחשב עם האפשרות של שיחזור ההגדרות האחרונות שעבדו אבל זה לא עזר.

אותה בעיה קיימת גם כשאני מנסה להפעיל במצב בטוח.

אם למישהו יש רעיונות לפתרון..כל דבר..בבקשה שירשום

10x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו פגעת בSHELL זאת אומרת במעטפת של מערכת ההפעלה. לתקן ??? לא נראה לי... למרות שיש אפשרות אקזוטית להתקין SHELL שונה מזה שמערכת משתמשת בו (האקספלורר, לא הדפדפן אלא המעטפת). תחפש ברשת אחר מעטפות שכאלו למרות שלדעתי הפעולה הכי חכמה שאתה יכול לעשות כרגע היא להודות לאלוהים שאתה יכול לגבות כמו בנאדם לפני שאתה מתקין מחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם system restore?

אמור לעבוד.. אגב היא נמצאת כן C:\WINDOWS\system32\Restore

תנסה..לא יזיק :)

וואווווווווווווו ;D ;D

זה עבד!!

פעם ראשונה שאני מודה שיש לי ...חח

ולא פחות..שיש לי אתכם..פתרון יעיל ותוך מספר דקות

תודה רבהה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...אז כנראה שהשמחה היתה מוקדמת מדי.

אכן בעקבות הRestore הכל חזר לקדמותו עד שהפעלתי את הטלויזיה. רואים תמונה אך לא שומעים קול. ניסיתי להתקין את תוכנת הטלויזיה ואת הדרייברים מחדש אבל זה לא עזר. מה שמוזר הוא שכאשר מקליטים קטע מהטלויזיה ולאחר מכן פותחים אותו אז יש קול. הבעיה היא רק ב'שידור חי'.

*הכרטיס הוא של Pinnacle.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...