גרמניה ליהודים: תפסיקו לדבר כבר על השואה! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרמניה ליהודים: תפסיקו לדבר כבר על השואה!

BrAvE_HeArT

Recommended Posts

ובתור אחת שפותחת ת'רד על הנושא ודי מצודדת לטובת הניאו-נאצים אני מתחיל לחשוד שאת כזו.

ברור שהניאו-נאצים יגידו שאנחנו עושים זאת כדי להרוס את גרמניה מבחינה כלכלית וכמובן מבחינה מורלית, ככה גם הערבים עושים, הם מאשימים אותנו בכל דבר רע שקורה להם ומפרסמים את זה בקלטות לכל העולם -זה אומר שהם צודקים?

:screwy:

אקודם כל אני לא פתחתי את הת'רד, ניסיתי לעורר פרובוקציות - הדיון היה מת, עשיתי לו revival. אחרי זה, לצודד בניאו-נאצים? אני? זאת האשמה מאד חמורה. באיזה בית-משפט אתה רוצה לדון על זה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חצי, אני לא מתביישת בזה כמו שרבים בטח חושבים אבל באמת... אני דווקא מאד מתעניינת בנושא וכל זה אבל לא העלתם בדעתכם כיצד הם מרגישים? לא הנאצים, הדור השני והשלישי והבא אחריו. אני למשל, בתור השוואה, מעדיפה למות בתאונת דרכים מאשר לדרוס מישהו למוות בטעות כי אני לא אהיה מסוגלת לחיות עם האשמה - הסיבה גם למה אני לא עושה רשיון - אז איך אתם חושבים שהאנשים האלו חיים עם האשמה הזאת? הדור השני והשלישי שלא עשו כלום בעצם :nixweiss:. אפילו את הדגל הם פוחדים לתלות בבתים, כמו שאתם עושים בכזאת טבעיות, כי הם מפחדים להראות לאומנים מדיי. ברור לי שאף אחד פה לא ראה גרמני בחיים שלו, אבל אלו האנשים הכי מסורסים לאומנית שראיתי בחיים שלי. הם מתביישים שהם כאלו, הם מרכינים ראש על כך ואומרים הלוואי הייתי נולד בז'נבה.

ומה עם הארמנים? הם לא עשו דבר וחצי דבר כדי להזכיר את שואתם בהסטוריה מלבד ללספר. הם לא קיבלו פיצויים ולא עשרות אלפי תכניות, ספרים וספטי תעודה. על השואה שלהם אף אחד לא מדבר, איש כמעט גם לא יודע, אבל על שואת היהודים יודעים כולם. למה זה?

1) גרמניה היא אחת המדינות הכי עשירות באירופה...אז תסלחי לי שאני לא כ"כ מרחם עליהם.

2) שואת האמרנים? מה שקרה לארמנים לא היה רצח עם...וחוץ מזה זה גם לא בסדר...אם מישהו מהעם

שלהם היה מגיש איזשהי תוכנית הסברה, אז אני בטוח שגם לארמנים היו מתייחסים.

3) כשלגרמנים יירצחו 6 מיליון אנשים ללא כל סיבה הגיונית נראית לעין...נראה אם מישהו

יעיז להתעלם מזה...

איך אפשר לבכות יותר מדי על רצח עם?

שירגישו אשמים! שיידעו שסבא היה רוצח נתעב של יהודים וסבתא שלהם

הלשינה על משפחות יהודיות שהסתתרו שלבסוף מה שקרה להם זה להשרף בתא

גזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הארמנים? הם לא עשו דבר וחצי דבר כדי להזכיר את שואתם בהסטוריה מלבד ללספר. הם לא קיבלו פיצויים ולא עשרות אלפי תכניות, ספרים וספטי תעודה. על השואה שלהם אף אחד לא מדבר, איש כמעט גם לא יודע, אבל על שואת היהודים יודעים כולם. למה זה?

כי הם מטומטמים. באמת שהם עם מטומטם.

על שואת היהודים כולם יודעים כי היהודים יודעים מה צריך לעשות כדי שדברים כאלו לא יקרו.

ואני לא אומר שהיהודים בארץ הם לא גזעניים (בין עצמנו) אבל לא היה פה רצח עם שצריך להזכיר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה אתה רוצה שהם יגידו? כל העולם מת לומר את זה, בינתיים הם הראשונים. האנשים שחיים שם היום, אין להם כל קשר למה שהתרחש באירופה בתקופת מלחמת העולם השניה, אך עד היום הם משלמים על כך את המחיר וככל הנראה גם הילדים שלהם וילדיהם יעשו זאת, כשבנוסף לכל הם צריכים לשמוע בלי הרף ובכל מקום שסביהם ואבי סביהם היו רוצחים ופאשיסטים. הסירוס הלאומי הזה שעושים לגרמניה מזה 60 שנה כבר לא אקטואלי.

נכון

ושוב נכון.

הדבר היחיד והנכון לעשות הוא לזכור את השואה כאנדרטה ולא להשתמש בה כרצון לנקם או כאצבע מאשימה. זה מגוכך שהרי מדובר בדור רביעי או חמישי.

בהשוואה גסה את הגדת פסח על יציאת מצריים אנחנו נוהגים לספר כל שנה על מנת לזכור, לא יצא לי לראות ת'רד התקוממות כנגד המצרים כי אם לההשוות לשואה אז גם איתם יש לנו חשבון לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה,

ברגע שמפסיקים לדבר -> שוכחים.

לא צריך להזכיר את זה כל הזמן, לא כל אירוע אנטישמי צריך להשוות לשואה,

אבל ברגע שמדברים יותר מידי, כבר מתחילים להדחיק (עמים אחרים שלא סבלו), אומרים "כן כן יופי יופי קשה קשה" ועוברים הלאה אפילו בלי להקשיב.

צריך מינון מסויים צריך לדבר, אבל לא להטיף. צריך ללמוד, בצורה עניינית (למשל שמעתי שמוזיאון השואה בברלין עושה סימולציות של מחנה ריכוז למבקרים שלו, לדעתי זה דרך טובה).

אבל בשום אופן אסור לשכוח, ואסור לגרום לעולם לשכוח.

יגאל אלון אמר :"עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו ועתידו לוט בערפל"

וזה תקף על כל תקופה, על כל עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...