גרמניה ליהודים: תפסיקו לדבר כבר על השואה! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרמניה ליהודים: תפסיקו לדבר כבר על השואה!

BrAvE_HeArT

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני מסכים כבר נמאס לשמוע כמה אנחנו מסכנים נו באמת כמה אפשר?!

צריך להיתקדם קדימה ולהתחיל לשכוח את העבר שלא ירדוף אותנו כל החיים... :-\

מוכר לך המשפט הבא?

Those who cannot remember the past are condemned to repeat it.

- George Santayana

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לשכוח, אבל להטיף על זה לכל העולם ואישתו - זה באמת חוצפה. זה נותן תחושה שהיהודים מנצלים את השואה למטרות אישיות מה שלא כ"כ פוליטיקלי-קורקט. ניאו-נאצים היום טוענים שהיהודים משתמשים בשואה כדי לסחוט פיצויים מופרזים מגרמניה ולהביאה לאותו מצב שבו היתה אחרי מלה"ע ה-1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובתור אחת שפותחת ת'רד על הנושא ודי מצודדת לטובת הניאו-נאצים אני מתחיל לחשוד שאת כזו.

ברור שהניאו-נאצים יגידו שאנחנו עושים זאת כדי להרוס את גרמניה מבחינה כלכלית וכמובן מבחינה מורלית, ככה גם הערבים עושים, הם מאשימים אותנו בכל דבר רע שקורה להם ומפרסמים את זה בקלטות לכל העולם -זה אומר שהם צודקים?

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב אולי לשכוח זה יותר מדי. לא לשכוח פשוט לא להתחיל לספר לכל העולם על השואה כל פעם שאיזה יהודי נפגע. אחרי הכל לא רק יהודים נפגעים כולנו אנשים כולנו בני אדם ואין מה לעשות כולנו נפגעים אבל לכל פגיעה של יהודי להוסיף שזה קרה בגלל אנטישמיות ואז להטיף על השואה זה כבר יותר מדי זה כבר בולשיט!! :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לשכוח דבר כזה אבל צריך קצת פחות להגזים בהטפה. לא פעם מופיע בעיתון "חבר של דוד של שר בממשלת אוזבקיסטן אמר ש"הורדת המחירים של העגבניות היא ממש שואה ומזכירה את תנור הגופות" וישר שולחים להם גינויים מכל מקום. ברור שהגזמתי בתיאורים כאן אבל לפעמים יש דברים שאפשר להשוות אליהם והממשלה לא צריכה לדאוג שכל אחד ואחד בחו"ל ידבר רק איך שהיא רוצה.

זה דומה במידה לסיפור שהארגונים היהודים עשו על "הפסיון של ישו" שבסופו של דבר רק הגבירו את המודעות והמכירות של הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניאו-נאצים היום טוענים שהיהודים משתמשים בשואה כדי לסחוט פיצויים מופרזים מגרמניה ולהביאה לאותו מצב שבו היתה אחרי מלה"ע ה-1.

ניאו-נאצים יכולים להגיד, so what?

טוב אולי לשכוח זה יותר מדי. לא לשכוח פשוט לא להתחיל לספר לכל העולם על השואה כל פעם שאיזה יהודי נפגע. אחרי הכל לא רק יהודים נפגעים כולנו אנשים כולנו בני אדם ואין מה לעשות כולנו נפגעים אבל לכל פגיעה של יהודי להוסיף שזה קרה בגלל אנטישמיות ואז להטיף על השואה זה כבר יותר מדי זה כבר בולשיט!! :P :P

אתה משווה "פגיעה" לשריפת שישה מיליון יהודים בתאי גזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא עכשיו זאת הייתה השוואה להווה שיהודי נפגע ישר אומרים אנטישמיות ומטיפים על השואה בלי קשר!! זאת הייתה הכוונה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "טיפה" הבדל מנושא הדיון ("גרמנים ליהודים: תפסיקו לדבר כבר על השואה") לתופעה שכמה אנשים אוהבים לקשר כל דבר עם אנטישמיות.

ולא צריכים להיות יותר מדי תמימים, יכול להיות שמשהו מסתתר אחרי המילים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הם צודקים למה שיטיפו להם כל יום בביה"ס על זה ובחיים האישיים שלהם ובטלויזיה על זה!?

אני לא רואה שזה קורה פה בארץ כל יום ויום הרי אנחנו לא אמרוים לשכוח אז למה לא להראות את זה כמעט כל יום כמו שם?? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה הבאת את זה ש

למה שיטיפו להם כל יום בביה"ס על זה ובחיים האישיים שלהם ובטלויזיה על זה!?

אתה מתגורר לומד וחי מספיק זמן בגרמניה כדי להגיד את זה?, הם בעצמם מנסים (ואף מצליחים) לשכוח את זה מדי יום ביומו.

אם "מטיפים" להם על זה בתקשורת ובמערכות הפנימיות שלהם כנראה שבתוך תוכם הם רואים את עצמם כנכדים וכנינים של פושעי מלחמה מטועבים, ושום דבר אבל שום דבר לא יכול להסתיר את האמת ה"מרה" הזו.

אני לא רואה שזה קורה פה בארץ כל יום ויום הרי אנחנו לא אמרוים לשכוח אז למה לא להראות את זה כמעט כל יום כמו שם?? :screwy:

הנופלים ציוו לנו במותם את החיים, אני בטוח שהם לא היו רוצים שנשב ונתאבל מדי יום ביומו על מה שקרה בימים הנוראים ההם, בשביל זה יש יום מרוכז בשנה, אבל הם בהחלט היו רוצים "לזכור ולא לשכוח" את הזוועות הנוראיות ההם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תמשיך בשטויות שלך ותאמין במה שאתה רוצה איך שאתה רוצה! תאמין לי לריב איתך על משהו שקשור ליום השואה אני לא רוצה. קבל את המילים שלי איך שאתה רוצה סך הכל ניסיתי להבהיר פה נושא מסויים אבל אתה חושב שכל העולם חייב משהו לעם היהודי על רצח 6 מיליון איש שכל העולם עכשיו חייב לעשות הכל כדי לרצות את העם היהודי ואם זה לא לטעמנו זה אנטישמיות... :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עכשיו זאת הייתה השוואה להווה שיהודי נפגע ישר אומרים אנטישמיות ומטיפים על השואה בלי קשר!! זאת הייתה הכוונה  :screwy:

בדרך כלל שיהודי נפגע זה מתלווה בגרפיטי של צלבי קרס על הבית, על קברים, קוראים להם "יהודים" (התלכלכות על המוצא כמובן למי שלא מבין..ויש כאלה)

חוטפים מכות על זה שהם יהודים בבצפר (ידידה שלי מארה"ב)

אתה רוצה עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל שיהודי נפגע זה מתלווה בגרפיטי של צלבי קרס על הבית, על קברים, קוראים להם "יהודים" (התלכלכות על המוצא כמובן למי שלא מבין..ויש כאלה)

חוטפים מכות על זה שהם יהודים בבצפר (ידידה שלי מארה"ב)

אתה רוצה עוד?

רגע...

ובישראל לא מרביצים לאנשים על היותם אתיופים/ערבים/רוסים?

לא קוראים להם רוסים/ערבים/איתיופים? (התלכלכות על המוצא כמובן, למי שלא מבין)

לא כותבים בגרפיטי מוות לרוסים?

תעשה לי טובה, אנחנו לא כל כך מסכנים כמו שזה נראה... היהודים מבקשים שיפסיקו להיות גזענים נגדם ובעצמם הם גזענים כלפי אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...