לכל חובבי הריידון9700, הנה הישועה!!! :) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל חובבי הריידון9700, הנה הישועה!!! :)

SpiritKnight

Recommended Posts

רוצים לקנות Radeon9700 מארה"ב אבל מפחדים לאבד את האחריות ואז צריך לקנות כרטיס מחדש? YES!!!

לא רוצים לקנות את הכרטיס מישראל ולשלם 3500 על הכרטיס??? YES!!!

רוצים לעשות OC לכרטיס? NO!!!! :lol: :lol: :lol:

אז שני דברים:

א. דיברתי עם אמטל-אפשר לקנות אחריות ב35$ לשנה לא כולל מע"מ. אני יודע שאנשים חושבים שזה הרבה, אבל תעשו חישוב-70$ לשנתיים והכרטיס יעלו יותר מהמחיר שלו עכשיו בארץ ::)

אני מדבר עם אזטק, אולי יש להם הצעה יותר טובה.

דבר שני: ATI מתחילים לפרסם באתר שלהם על הPRE-ORDER של הRADEON9700. תסתכלו קצת באתר, אין לי כוח לתת לינקים, אמור להיות שם מקום כזה להכניס מייל וזה יודע לך כשהPRE-ORDER תיפתח :)

מקווה שעזרתי למישהו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שהוא יעלה 3500 ש"ח?

כשיצא RADEON 8500 הוא עלה בחו"ל 300-350 דולר בארה"ב, ובארץ הוא עלה 1350 ש"ח (אני לא מדבר על , אני מדבר על הכרטיס המקורי של ATI שהגיע באיחור של חודש).... אז מה גורם לך לחשוב שכרטיס שעולה 400 דולר יעלה 3500 ש"ח?

אני מהמר על מקסי מקסי מום 2200 ש"ח בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיצא RADEON 8500 הוא עלה בחו"ל 300-350 דולר בארה"ב, ובארץ הוא עלה 1350 ש"ח (אני לא מדבר על , אני מדבר על הכרטיס המקורי של ATI שהגיע באיחור של חודש).... אז מה גורם לך לחשוב שכרטיס שעולה 400 דולר יעלה 3500 ש"ח?

תראה הTI4600 עולה בארה"ב 285$ ובארץ הוא עולה משהו באזור ה2200-3000 אז תוסיף לזה עוד 125$+מע"מ...

ומה יוצא?? לקוחות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים לקנות Radeon9700 מארה"ב אבל מפחדים לאבד את האחריות ואז צריך לקנות כרטיס מחדש? YES!!!

לא רוצים לקנות את הכרטיס מישראל ולשלם 3500 על הכרטיס??? YES!!!

רוצים לעשות OC לכרטיס? NO!!!! :lol: :lol: :lol:

אז שני דברים:

א. דיברתי עם אמטל-אפשר לקנות אחריות ב35$ לשנה לא כולל מע"מ. אני יודע שאנשים חושבים שזה הרבה, אבל תעשו חישוב-70$ לשנתיים והכרטיס יעלו יותר מהמחיר שלו עכשיו בארץ ::)

אני מדבר עם אזטק, אולי יש להם הצעה יותר טובה.

דבר שני: ATI מתחילים לפרסם באתר שלהם על הPRE-ORDER של הRADEON9700. תסתכלו קצת באתר, אין לי כוח לתת לינקים, אמור להיות שם מקום כזה להכניס מייל וזה יודע לך כשהPRE-ORDER תיפתח :)

מקווה שעזרתי למישהו :D

דבר ראשון:אני לא מיליארדר :P

דבר שני:הלוואי והיה ביכולתי לקנות את הRADEON 9700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי זכור שהוא עלה בסביבות ה-1500 ש"ח?

אני מאמין שה-9700 יעלה בסביבות ה-2200-2500ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עלה של והאם הוא היה יותר או פחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חברות Pailt וחברת (ועוד חברות רבות וטובות) בסה"כ משווקות את כרטיסי ATI (שחדלה כבר לפני מספר חדשים לשווק בעצמה את כרטיסיה)

2. חברת אזטק (ואני מאמין שכמוה עוד חברות) אינן יכולות לכבד אחריות על ציוד שלא נקנה דרכה לרבות ציוד מחו"ל מהסיבה הפשוטה שהיא אינה יכולה לקבל תמורה (בצורת תיקון / החלפה / זיכוי) מול היצרן או הספק מחו"ל.

3. אם תחשבו את ההפרשים בין חו"ל לארץ (ואל תשכחו ששער הדולר כולל מע"מ כיום הוא קרוב ל 6 ש"ח) תגלו שההפרש לא גדול בהשוואה למשלוח הלוך ושוב בעת תקלות, "הרחבת אחריות", "רכישת אחריות" ועוד כל מיני המצאות שעולות בתוספת כסף.

לדוגמא: כאשר ATI עדיין שיווקה את כרטיסיה בחו"ל ה 8500 עלה $280 ובארץ לצרכן הוא עלה 1350 עד 1500 ש"ח

(שהם למעשה 270 עד 300 דולר כולל מע"מ) כך שלמעשה:

א. ההפרש בין קניה בארץ לקניה בחו"ל בדרך כלל הוא לא כל כך גבוה כפי שנבהלים ממנו

ב. בקניה בארץ יש אחריות לכרטיסים

ג. אל תשכחו שבזמנים כאלה, שלל היבואנים מתחרים די חזק על מחירי הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשליות... אשליות מתוקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי הכרטיסים לא עולים הם פשוט מחליפים מקום!

אם הם היו עולים כל הזמן אז GF2 MX400 היה עולה כיום כמו שהוא עלה בהתחלה (לא זוכר בדיוק את המחיר) ו GF4 TI 4600 היה עולה הרבה הרבה יותר, ומה שגם כן הרדיאון אמור לעלות בהתחלה כמו שה GF4 עלה בהשקתו ובהדרגה לרדת (בסביבות 2200) ולא צריך להגזים עם המחיר (3000 ש"ח :lol:).

ואגב כתוצאה מההשקה מחירי הרדיאונים 8500 למיניהם אמורים לרדת דרסטית כנ"ל לגבי GF4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי המחיר של 8500 ירדו עוד חודשיים כאשר יגיעו הכרטיסים החדשים ???

כי בשבילי זה טיפה בעיה חודשיים כי אני מתכוון לקנות בארה"ב

יש סיכויי שהמחירים ירדו עוד שבועיים בערך ???

ד"א : זה נכון שאומרים שצריכים לשלם מס על רכיבי מחשבים כשיוצאים מארה"ב ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...