איך מוגדר שיכור בחוק? כמה הוא יכול לשתות לפני שהוא נוהג? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מוגדר שיכור בחוק? כמה הוא יכול לשתות לפני שהוא נוהג?

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אה?

סעמק... חבל שנתנו לך רישיון.. :pissed:

למי איכפת?!~

אל תשתה ותנהג קיבינימאט!!

הלוואי שיתפסו אותך סמויים ישר כשאתה יוצא מהבר, תחטוף בדיקת אלכוהול, ימצאו שאתה לא כשיר לנהיגה, יקחו לך את הרישיון, תקבל משפט, והשופט יקח לך את הרישיון לשנתיים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי בעיקון שיש מד אלכוהול שמודד "עד כמה" אתה שיכור ולפי זה קובעים, אבל באמת אם אתה מתכוון לעשות שטויות אז או שתשב בשקט בבית או שתמכור את האוטו, ככה גם לא תעשה שטויות וגם יהיה לך כסף או שתלך ותבקש שלילת רישיון.

אאא ועוד משהו, אולי מספיק לזבל את פורום כללי, היית יכול לפרסם את השאלה הזאת בת'רד המפגר לא פחות "איך מטפלים בשיכורים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אחרי "מנה" אחת - כוס בירה או כוסית משקה חריף, יש לחכות שעה לפני נהיגה. שתית שתי מנות - חכה שעתיים וכן הלאה. אני לא מבטיח שזה נכון, ולדעתי כדאי לך לא לשתות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אחרי "מנה" אחת - כוס בירה או כוסית משקה חריף, יש לחכות שעה לפני נהיגה. שתית שתי מנות - חכה שעתיים וכן הלאה. אני לא מבטיח שזה נכון, ולדעתי כדאי לך לא לשתות בכלל.

זה לפי החוק.

אבל עדיין, כל בן אדם והגוף שלו. יש אנשים שגם אחרי שעתיים בירה לא תעבור להם.

קיצר, אם אתה רוצה לשתות ולנהוג - לך למשרד הרישוי, תחתום להם שאתה אידיוט, מפגר ורוצח בפוטנציאל ושיגזרו לך את הרישיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הקישור הנ"ל יש טבלה, אתם מוזמנים לצפות בה.

http://curse.mkm-haifa.co.il/student24/Project/alcohol%20and%20driving.htm

בכלאופן, אישית אני מגביל את עצמי לחצי ליטר בירה כאשר אני צריך לנהוג, או מאפשר לעצמי קצת יותר אם אני שותה במשך לפחות שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

סעמק... חבל שנתנו לך רישיון.. :pissed:

למי איכפת?!~

אל תשתה ותנהג קיבינימאט!!

הלוואי שיתפסו אותך סמויים ישר כשאתה יוצא מהבר, תחטוף בדיקת אלכוהול, ימצאו שאתה לא כשיר לנהיגה, יקחו לך את הרישיון, תקבל משפט, והשופט יקח לך את הרישיון לשנתיים :xyxthumbs:

לא רוצה תגובות כאלה..!!...

בסוף הקישור הנ"ל יש טבלה, אתם מוזמנים לצפות בה.

http://curse.mkm-haifa.co.il/student24/Project/alcohol%20and%20driving.htm

בכלאופן, אישית אני מגביל את עצמי לחצי ליטר בירה כאשר אני צריך לנהוג, או מאפשר לעצמי קצת יותר אם אני שותה במשך לפחות שעתיים.

תודה חיפשתי משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא ישתה בירה אחת, יישב עוד שעה וינשנש בייגלה וזייתים ואחר כך יסע הביתה לא יקרה לו כלום

לא שאני ממליץ על נוהל כזה או לנסות להגיע לגבולות, אבל פשוט לא יקרה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...