Shpongle - Nothing Lasts - יצירת מופת מוזיקלית - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shpongle - Nothing Lasts - יצירת מופת מוזיקלית

1immortal

Recommended Posts

מי לעזעזל מנגן אמביאנט במסיבות...? ::)

התכוונתי שזה לא קיצבי...

בדרך כלל ששומעים את השם Raja מצפים למשהו פסיכודלי.. לפחות זה מה שאני חשבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שזה לא קיצבי...

בדרך כלל ששומעים את השם Raja מצפים למשהו פסיכודלי.. לפחות זה מה שאני חשבתי...

כששומעים את השם Raja מצפים לזקן מטומטם וממוסחר שלא מבין כלום מהחיים שלו :jump:

בשפונגל זה הכול עבודה של סיימון פוספורד המדהים. ראג'ה שם עושה קפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הורדתי סט לייב של Sphongle & Infected Mushroom שהיה באילת 2002 היו שם טראנסים ורמקיסים חבל על הזמן משהו בסט...

בגלל זה חיפשתי עוד קצת מידע עליהם והורדתי את האלבום הזה, והופתעתי לגלות שזה בכלל לא דומה למה שהיה בסט הזה..

אז קצת היה מוזר..

ודוגרי, אני שומע הרבה שראג'ה ראם לא עושה כלום, אז למה זה נקרא הרכב משותף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת הורדתי סט לייב של Sphongle & Infected Mushroom שהיה באילת 2002 היו שם טראנסים ורמקיסים חבל על הזמן משהו בסט...

בגלל זה חיפשתי עוד קצת מידע עליהם והורדתי את האלבום הזה, והופתעתי לגלות שזה בכלל לא דומה למה שהיה בסט הזה..

אז קצת היה מוזר..

ודוגרי, אני שומע הרבה שראג'ה ראם לא עושה כלום, אז למה זה נקרא הרכב משותף ?

סיימון יוצר גם פול און, אבל תחת Aliases אחרים (המוכר בהם הוא Hallucinogen), זה לא משנה תחת איזה אליאס הוא בא לארץ, בתכל'ס הוא ינגן פול און ולא יעזור. אולי פה ושם ישלב קטע כזה, אבל לא הרבה.

למה הוא נקרא שותף? אלוהים יודע.. publicity? סתם חברים? בקשה של אחד הלייבלים? לך תדע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול און מפרק אותך אבל ....

תוך שעה אתה מאבד תחושה ברגליים , תוך שעתיים אתה מתקשה לנשום , אחרי שלוש שעות מתחילים להנשים אותך עם "בלונים" .... הממממ ..... אני חושב שבין השעה החמישית לשישית , חלק מאבדים הכרה , חלק הולכים ליער לחפש חברים דמיוניים , וחלק פשוט ... O_x .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול און מפרק אותך אבל ....

תוך שעה אתה מאבד תחושה ברגליים , תוך שעתיים אתה מתקשה לנשום , אחרי שלוש שעות מתחילים להנשים אותך עם "בלונים" .... הממממ ..... אני חושב שבין השעה החמישית לשישית , חלק מאבדים הכרה , חלק הולכים ליער לחפש חברים דמיוניים , וחלק פשוט ... O_x .

נו מה רע?

מסיבה כמו שמסיבה צריכה להיות :smile1: :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא נקרא שותף? אלוהים יודע.. publicity? סתם חברים? בקשה של אחד הלייבלים? לך תדע..

סליחה על ההקפצה אבל רק עכשיו ראיתי את זה..

Twisted (הלייבל) שייכת לראג'ה , תרצה או לא תרצה ראג'ה מגיע עם ניסיון מוזיקלי פסיכודלי הרבה לפני שסימון ידע בכל מה זה סינטי, היה לו הרכב רוק פסיכודאלי/פרוגרסיב בשנות ה 70 ( ג'נסיס נראה לי) הוא גם תרם את חלקו בכל מה שקשור בגיטרה וחליל ( באלבומים הראשונים לפחות) - יכול להיות שאתה צודק באלבום הזה יש הרבה הרבה פחות נגיעות פסיכודאליות, אז ככה שלראג'ה יש חלק דווקא משמעותי בפרוייקט שנקרא שפונגל .

אחרי כמה פעמים ששמעתי אותו אני יכול לומר בבטחה שהוא האלבום החלש מבין השלושה למרות 3-4 הברקות מדהימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...