Kמשהו יש אתר טוב עם סיכומים טובים בהיסטוריה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kמשהו יש אתר טוב עם סיכומים טובים בהיסטוריה?

nehmia

Recommended Posts

המורה שלך כנראה מטומטמת ::)

כשאני עשיתי בגרות בהיסטוריה א', לא הייתה לי מחברת כי בכלל לא הייתי נכנס לשיעורים. במגן למדתי מצילומים של מחברות מחברי הכיתה

וקצת סיכומים מהאינטרנט וקיבלתי 60! ובבגרות קניתי מיקודית של אנקורי. קיבלתי 85 בלי מאמץ מיותר!

אני לא יודע לגביי שאר המיקודיות, אבל מנסיון אישי המיקודית של אנקורי מצויינת, וגם המורה שלי להיסטוריה הוא זה שכתב אותה...ציון גבוהה

מובטח :) (אם תלמד ממנה ולא תחפף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי אמרה שהמיקודים זה חרא....ויש בהם המון טעיות

ואני אסביר לך בדיוק למה המורה שלך אמרה לך את זה ולמה תקנה דווקא מיקודית!!

בגלל שהמיקודית לא מאושרת ע"י משרד החינוך למורים אסור להמליץ עליה, ובכלל הם מוציאים עליה שם רע.

בא שכיתה י' הוצאתי כל השנה (באופן מאוד מפתיע, שאגב אני כנראה מגיש תלונה על זה), קבלתי רק 60,

לא משנה אם עניתי על השאלות או לא עניתי ואם הייתי אמור לקבל 100 או 40, קבלתי רק 60 במבחנים.

זה בגלל שהמורה שלי פדופיל רציני שרק נותןו לבנות 100 ולבנים 70 ופחות.

ממש פדופיל, ועוד הבנות מנצלות את זה. (לצערינו הרב, פשוט צריך להרוג את הילדות האלה, ממש שערוריה).

המורה לא המליץ לנו בכלל על המיקודית!

למדתי פחות משבוע נראה לי לפני הבגרות, בבגרות שכחתי סעיף קטן ולא עניתי עליו.

למדתי אך ורק מהמיקודית והסופי שלי הוא 71, כאשר קבלתי בבגרות 76, וזה בגלל הציון הגשה של המורה הפדופיל שלי

שאגב הלכתי עם אמא שלי אליו תחילת שנה הזאתי וממש צעקתי עליו והוא הבטיח להביא לי בונוס מיוחד לציון הגשה השנה, ואם הוא לא עושה את זה

אני נראה לי הולך להגיש ממש מכתב למשרד החינוך.

ועוד שתבינו ש16 נקודות מבדילות בין המגן שקבלתי בו 60 לבין הבגרות שקבלתי 76.

וזה לא שתגידו שזה מתמטיקה או מקצוע דומה שאתה לא יודע מה התרגילים יהיו, מה הפתרונות.

שנה שעברה, מי שזוכר, זכינו לקבל מאגרי שאלות! (באמת שזה היה ממש מזל טוב שלנו אותה שנה).

ולכן השאלות היו ידועות מראש וכמו כן גם התשובות.

ופה אי אפשר לטעות, אפשר רק לשכוח! ואני בכוונה ניסתי כמה שיותר לכתוב מילה במילה בדיוק כמו במגן!

וידעתי שאני אקבל ציון הרבה יותר גבוה! ורק כדי להוכיח למורה שלי שהוא מניאק פדופיל.

והינה צדקתי! אותם תשובות לאותם שאלות קבלתי 76 ובמגן 60.

שילך ויסביר 16 נקודות הבדל! והוא לא יכול להגיד "כל בוחן רואה את זה אחרת", כי זה הבדל של 5~10 נקודות ממש מקסימום ואני מגזים.

אז 16 נקודות?

בקיצור, אל תקשיב למורה שלך, קנה מיקודים ותאמין לי שתצליח בגדול!

בהצלחה,

רן! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך הגיוני כל השנה 60. ב4 מבחנים ומגן!!

60 60 60 60 60!

לחלק מהמבחנים לא למדתי בקושי, ולחלק למדתי הרבה מאוד!

צריך יותר מזל משכל בשביל לקבל את כל ה-60 האלה.

וכמה מפתיע שאחרי שיחה עם ההורים ושצעקתי עליו אני מקבל השנה 70, שהחומר השנה הרבה יותר קשה,

הרבה יותר חומר, והפעם זה באמת משקף את המבחן שלי.

שיש מורה פדופיל, ממש מוכח. ועוד ילדות עושות לו "היי" מפתע כזה והוא ניהיה אדום ומחייך.

ושאני ישבתי איתו בחדר מורים שיסביר לי על המבחן ואז הגיעו 2 ילדות מהשכבה שבלי עין הרע לא חסר להן

באיזור החזה, הוא פשוט חזר על עצמו בערך 6 פעמים בלי לשים לב שהעיינים שלו היו דבוקות אל הבנות האלה,

כאשר הבנות האלה עמדו מאחורי (אני ישבתי מולו).

כשיש את כל הנתונים האלה והרבה יותר!

זה כבר משנה את כל התמונה.

שוב, זה היסטוריה. מתמטיקה אתה צריך להיות מוכן לכל תרגיל, ואם מביאים תרגילים קלים אתה תצליח מצויין,

אם לא אתה תצליח פחות או יותר, וכו'..

היסטוריה, ועוד במיוחד שנה שעברה שזה שאלות מאגר, אתה יודע מראש את השאלות והתשובות!!

אתה לומד נגיד 5 שאלות מתוך 7 במאגר, נגיד, שאתה יודע שאתה צריך במאגר הזה לענות על 2 שאלות מתוך 5.

ככה שגם אם שמו לך את ה-2 שאתה לא למדת, עדיין יהיו לך 2 שאתה כן למדת! וככה כולם מין הסתם עשו.

פשוט בחרו לעצמם את השאלות מראש! וזה למה פה זה שונה.

ידעתי את התשובות מראש, וידעתי את השאלות מראש, ולכן 16 נקודות הפרש בין מגן ולבין בגרות, זה לא הפרש

כמו שנקרא "בין מורה למורה", לפי דעתי.

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר לכל המיקודים.... אבל בספרות תתרחקו ממיקודיות, לפחות משל אנקורי. על שירה מודרנית הם נותנים שאלת דוגמא אחת כחומר היחידי על שיר מסויים, וזהו. זה ממש לא מספיק. גם בגלל הבחירה הרבה של בתי הספר אף ספר לא נותן לך את כל מה שצריך בשבילך.

לעומת זה בתנ"ך זה לא רע... אבל עדיין מומלץ ללמוד לפני זה מחומר רגיל (חגי ישראל!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...