בעיה חשוכת מרפא-למקצוענים בלבד The memory could not be read ,כליה תמורת פתרון ! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חשוכת מרפא-למקצוענים בלבד The memory could not be read ,כליה תמורת פתרון !

Sting

Recommended Posts

ok אז ככה ,מזה מספר חודשים שאני סובל מהודעת שגיאה שגורמת לסגירת תוכנה\משחק\ישום , ההודעה היא

'The Instruction at 0x####### referenced memory at 0x#######. The memory could not be 'read'

Click OK to terminate program."

ההודעה נגרמת לעיתים בצורה סימולטנית ולעיתים בצורה נקודתית כשאני עושה פעולה מסוימת (למשל להפעיל משחק מסוים)

לאחרונה קצב ההודעות ומגוון התוכנות\משחקים שהיא פגעה בהם עלה והפך לממש בילטי נסבל , 60% מהמשחקים שאני מנסה להפעיל סובלים מהבעיה הנ"ל

לאחר חרישת גוגל במשך שעות על גבי שעות מצאתי עשרות דיונים ענקים על אותה הבעיה עם מכנה משותף אחד ... באף אחד מהם לא הגיעו לפיתרון ודאי וכולל

אז חשבתי לאתגר אותכם טיפה ולראות עם תצילחו לפתור את התעלומה

כמה מסקנות וטיפים לגבי הבעיה :

למרות שלפי ההודעה נראה כי יש בעיה בזיכרון , זו לא הבעיה והדבר נבדק על עשרות ומאות מחשבים שחוו את אותה הבעיה אך הזיכרון נמצא תקין תחת בדיקות שונות

זו בכלל גם לא בעיית חומרה , קראתי בדיונים שונים על אנשים שהחליפו כמעט את כל החלקים במחשב שלהם אך זה לא פתר את הבעיה

אין מכנה משותף (או שעדיין לא הצליחו לעלות עליו) , הבעיה תוקפת מערכות מחשבים שונות לגמרי ישנות כחדשות בעלות מפרטים שונים (P3/P4 ati/nvidia )

אז מה כן זה ?

לפי מה שחלק מהאנשים סבורים מדובר בבעיה מאוד בסיסית וגרעינית במערכת ההפעלה (לא רק ב xp) שגורמת להתנגשות כלשהיא כתוצאה מבעיה תוכנתית ולא חומרתית

קראתי גם שמיקרוסופט אכן מודעים לבעיה אך עדיין לא מצאו לה פתרון (שיחררו פאצ'ים לכמה מערכות הפעלה אבל לא ל xp) , כמו כן הרבה חברות משחקים מודעות

לבעיה וחלקם הצליחו לסדר אותה ספציפית במשחקים שלהם או להוריד את התדירות שלה

הנה קצת חומר קריאה על הבעיה שמצאתי דרך גוגל

http://steampowered.custhelp.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=56

http://www.java.com/en/download/help/ikernel.xml

http://www.techspot.com/vb/topic8913.html   שימו לב לדף האחרון

תודה מראש לכל מי שינסה לפתור את התעלומה

נ.ב אני יתן את הכליה שלי למי שיצליח לפתור לי את הבעיה הזאת !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לעשות פורמט אם זה יפתור את הבעיה , אך זה לא פותר אותה ! יכול להיות שאתם מאותם אנשים שמספר תוכנות מסוימות גרמו להתנגשות ולגרימת השיגאה אך זה עדיין לא הפיתרון ברמה הבסיסית לבעיה עצמה, פירמטתי עשרות פעמים מאז שהתחילה להופיעה לי ההודעה ועדיין היא כל הזמן חוזרת

לאחרונה אף ניסתי להתקין את ה WinXP pro x64 אך עדיין הבעיה חזרה מה גם שלא הצלחתי להתקין בכלל את הכרטיס קול (בגלל שלא קיים לו עדיין דריוור מתאים) כך שזה מוציא את הos הזאת כגרע מחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משעשע, חבר שלי ואני מסתובבים כל הזמן בניו יורק ומתבדחים על כל מיני מסעדות שצריך למשכן כליה כדי לאכול שם (אתמול ראיתי פרסומת למסעדה שהורידה מחירים ועכשיו הארוחות שם מתחילות ב-80 דולר בלבד!).

האם מספרי הכתובות בזכרון משתנים מפעם לפעם או שאלה אותם מספרים? והאם אפשר לקבל את המספרים המלאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שסתם חרשת על גוגל במשך שעות כשהתשובה ככל הנראה נמצא בהודעה שלך.

כמו שנאמר The memory could not be read, משמע שכנראה יש בעיות ב שלך

תוריד את memtest86 ותבצע בדיקה , אם אתה צריך הוראות הפעלה אני אתן לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שיש בעיה בזיכרון אמרת שניסת הכל

אבל להחליף לא ניסית

ניסית עידכוני ביוס?

דרייברים ללוח , לכרטיס מסך ?

נסה להחליף

קח מחבר ונסה קצת זמן תבדוק אם עדין הבעיה קיימת ותחזור עם תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שסתם חרשת על במשך שעות כשהתשובה ככל הנראה נמצא בהודעה שלך.

כמו שנאמר The memory could not be read, משמע שכנראה יש בעיות ב שלך

תוריד את memtest86 ותבצע בדיקה , אם אתה צריך הוראות הפעלה אני אתן לך

כמו שאמרתי

למרות שלפי ההודעה נראה כי יש בעיה בזיכרון , זו לא הבעיה והדבר נבדק על עשרות ומאות מחשבים שחוו את אותה הבעיה אך הזיכרון נמצא תקין תחת בדיקות שונות

הזכרונות שלי בסדר גמור ,זה הדבר הראשון שבדקתי זו לא הבעיה

גם אני חושב שיש בעיה בזיכרון אמרת שניסת הכל

אבל להחליף לא ניסית

ניסית עידכוני ביוס?

דרייברים ללוח , לכרטיס מסך ?

נסה להחליף

קח מחבר ונסה קצת זמן תבדוק אם עדין הבעיה קיימת ותחזור עם תשובה

עשיתי כבר הכל , שום דבר לא עזר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי, לא קראתי עד הסוף.

אם אתה אומר שגם אחרי שאתה מפרמט הבעיה חוזרת אז זו בעיית חומרה מן הסתם.

סתם שאלה... של איזה חברה לוח האם שלך?

כתוב בחתימה...... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שזה אחד הדרייברים. אם פירמטת הרבה פעמים, לא יהיה אכפת לך עוד פעם :)

תוריד גרסאות שונות של הדרייברים שלך (אפילו גרסאות ישנות יותר) ותנסה להתקין אותן אחרי שאתה מפרמט. ותתקין רק אותן נטו ולא שום דבר אחר על המחשב (חוץ מהמשחקים שאתה מנסה לבדור כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע גם ככה הווינדוס שלי התחיל להתפגר ביומיים האחרונים כך שנראה לי שאני אכן יפרמט בזמן הקרוב כשאני ימצא כוח לזה

יש לך איזה שהיא המלצה לדריוור מסויים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אבל תתקין רק דרייברים של כרטיס מסך וקול, בלי דרייברים של לוח אם בשלב הראשון.

תעבוד שלב שלב, כדי שתוכל לבודד את הבעיה. בהחלט ייתכן כי יידרש גם עדכון בתור שלב אחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...