About the bagrut... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

About the bagrut...

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תראה, לבוחן אומנם משלמים כסף שישב ויבדוק בחינות וזה אומר שאם הוא לא מוצא משו

הוא לא רושם ישר 0 וזורק את המחברת הוא טיפה מחפש איך עבדת בזמן הבגרות איזה שיטה עבדת וכו'..

שלא נדבר שבדר"כ, לפי מה שהבנתי מבחני בגרות במתמטיקה בודק יותר מבוחן אחד (בדר"כ 2 בוחנים).

בכל מקרה, אם הבוחן רואה איקס על משו - הוא לא בודק.

בעיקרון מספיק שתרשום רק טיוטה בראש העמוד וכל העמוד יחשב כטיוטה, אומרים לך לעשות גם איקס גדול בסוף ליתר ביטחון.

ברגע שאתה עושה איקס על תרגיל או בכלל על משו, זה אומר שאתה מחקת. הבוחן לא מסתכל על זה,

אבל!

ברגע שהבוחן רואה שלא ענית על תרגיל אחד נגיד, אבל הוא שם לב לתרגיל שחסר באיקס, יש אולי מצב שהוא יתן לך את הנקודות,

אם האיקס לא רציני ולא מסתיר הכל ופתרת נכון.

אני בספק שזה יקרה, אבל יש מצב.

אבל למה לעזאזל ענית על שאלה ואז עשית איקס עליה?!

יכול להיות שאני לא מבין אותך ובעצם אתה התכוונת שרשמת טיוטה על מחברת הבחינה ואז עשית איקס גדול.

אבל לא רשמת למעלה טיוטה, אם ככה אז ממש לא יעשו כלום, לא יתחשבו באיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לבוחן אומנם משלמים כסף שישב ויבדוק בחינות וזה אומר שאם הוא לא מוצא משו

הוא לא רושם ישר 0 וזורק את המחברת הוא טיפה מחפש איך עבדת בזמן הבגרות איזה שיטה עבדת וכו'..

שלא נדבר שבדר"כ, לפי מה שהבנתי מבחני בגרות במתמטיקה בודק יותר מבוחן אחד (בדר"כ 2 בוחנים).

בכל מקרה, אם הבוחן רואה איקס על משו - הוא לא בודק.

בעיקרון מספיק שתרשום רק טיוטה בראש העמוד וכל העמוד יחשב כטיוטה, אומרים לך לעשות גם איקס גדול בסוף ליתר ביטחון.

ברגע שאתה עושה איקס על תרגיל או בכלל על משו, זה אומר שאתה מחקת. הבוחן לא מסתכל על זה,

אבל!

ברגע שהבוחן רואה שלא ענית על תרגיל אחד נגיד, אבל הוא שם לב לתרגיל שחסר באיקס, יש אולי מצב שהוא יתן לך את הנקודות,

אם האיקס לא רציני ולא מסתיר הכל ופתרת נכון.

אני בספק שזה יקרה, אבל יש מצב.

אבל למה לעזאזל ענית על שאלה ואז עשית איקס עליה?!

יכול להיות שאני לא מבין אותך ובעצם אתה התכוונת שרשמת טיוטה על מחברת הבחינה ואז עשית איקס גדול.

אבל לא רשמת למעלה טיוטה, אם ככה אז ממש לא יעשו כלום, לא יתחשבו באיקס.

הוא התכוון שהוא עשה X על הדף ולא כתב טיוטא.

בכל מקרה הבוחנים הם לא נגיד אם הם יראו שאלה מספר אחת עם X על הדף הם ידפדפו כמה דפים קדימה ואם יראו שאלה מספר אחת בלי X הם יבחרו את השאלה בלי הX.

אני לא חושב שיש לכם ממה לדאוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע התחלתי את אחת מהשאלות, צדקתי בה בחלק שהספקתי (!), משהו לא הסתדר לי, והחלפתי שאלה!

לכן עשיתי עליה X ואז רשמתי פתרון לשאלה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע התחלתי את אחת מהשאלות, צדקתי בה בחלק שהספקתי (!), משהו לא הסתדר לי, והחלפתי שאלה!

לכן עשיתי עליה X ואז רשמתי פתרון לשאלה אחרת

חחח..

אחי אתה בטוח שאתה זה לא אני ביוזר אחר? :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...