נבלות וחולי נפש- התעללות בחתולים מסכנים . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נבלות וחולי נפש- התעללות בחתולים מסכנים .

Nokturnal_Mortum

Recommended Posts

יש בניאדם שלא ראויים לחיים שאלוהים נתן להם.

ואח"כ אנשים שואלים אותי למה אני כ"כ שונא אנשים.

הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו. הלוואי שימותו.

עריכה:

להגיד עליהם חולי נפש זה לספק להם תירוץ, אני חולה נפש אז אני לא אחראי למעשי, כמו שקצטניק (דינור) אמר: הם לא מיפלצות כי אז זה היה יותר קל מבחינתם, הם בניאדם וצריכים לשפוט אותם ככאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הזאת היא ארכיון, כנראה שהתמונות האמיתיות קשות יותר :-\.

מה אם יקבעו בחוק נגיד 3 שנים על רצח בעל חיים ו-100,000 ש"ח קנס? זה לא יעזור? ומה אם נער שייתפס שהוא מתעלל בחתול יוצא מבית-הספר יועבר מידיית למוסד לעבריינים? צריך לקבוע חוקים נוקשים בנושא. אני אישית הייתי מציע לסקול אותם בחזרה, אבל הצעה ריאלית היא לפחות לתת להם קנס ענק שהם ישלמו אותו בכל חייהם מהכסף שהם ירוויחו בעתיד ושליחה מיידית למוסד לעבריינים. זה המינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאלו גורמים לי להתבייש שאני שייך למין האנושי.

להרוג חיות זה פשוט רצח, אני חושב שאין הבדלים בין להרוג אדם לבין להרוג חיה.

שאני רואה חיה מתה שנהרגה יותר כואב לי מאשר אם זה היה בנאדם, חיה היא כ"כ תמימה ופגיעה, ואנשים כוליערות מסוגלים לפגוע בדבר התמים והקטן הזה.

שהמדינה תתחיל כבר לדאוג לנערים האלו, זה לא יתכן שנערים שכאלו הסתובבו ברחוב בכנופיות אחרי שההורים שלהם חסרי האחריות זורקים אותם ברחובות.

השלב הבא זה אונס או רצח, אני בטוח .

תתנו כבר לחיות לחיות, חיות !  :(  >:(

:'(

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שאין להם מקום בחברה האנושית.

בעצם גם על כדור הארץ.

אני הייתי תולה אותם בלי למצמץ.

ואני לא מקבל שום תירוץ.

אנשים כאלה חולי נפש, ואי אפשר לתקן אותם, ואני גם לא מעוניין.

להמית אותם - זה הפתרון הכי קל והכי טוב. גם חסכוני, וגם מבטיח שהם לא יעשו בעיות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? נרגעתם?

חסל סדר פוסטים של "חארות לשרוף אותם". הבנו, אתם לא אוהבים אותם יותר מדי.

נ?ג?ד הבא שימשיך עם זה ינקטו צעדים משמעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...