האם יוצרו אי פעם מסכי CRT עם יציאת DVI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יוצרו אי פעם מסכי CRT עם יציאת DVI

crazydiamond

Recommended Posts

חחח את זה הוא יודע אני חושב..

ו CRT יותר לא התפתחו בגלל שכמעט כל החברות כמו עברו ל-LCD.

אני מקווה שימשיכו לפתח את ה CRT :)

לא ימשיכו...

הם פשוט עוברים לפיתוח של ...

שזה בגדול כל היתרונות של CRT עם העובי של LCD (ויותר דק)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן יוצר מסך כזה, פעם דובר פה בפורום אבל אני לא ממש זוכר.

לגבי הOLED, יקח זמן עד שיתחילו לפתח מסכים כאלה ויתחילו יצור המוני, החברות השקיעו המון בהקמת מפעלי LCD והם לא ינטשו את זה לטובת הOLED כ"כ מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן יוצר מסך כזה, פעם דובר פה בפורום אבל אני לא ממש זוכר.

לגבי הOLED, יקח זמן עד שיתחילו לפתח מסכים כאלה ויתחילו יצור המוני, החברות השקיעו המון בהקמת מפעלי LCD והם לא ינטשו את זה לטובת הOLED כ"כ מהר.

הפיתוח נמשך כבר יותר מעשור, ומוצרים קיימים של כבר יש כמו שקופיות מאירות או מסכים לפלאפונים (יש גם מכשיר סלולאר בארץ עם מסך אם אני לא טועה)

מסכי הOLED יגיעו בהתחלה בעיקר למחשבים עקב העובדה שהם צרכנים מאוד קטנים של חשמל. אחר כך נראה לאן זה יתפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מה שרציתי להגיד

ירון, אני מאמין שאם יצור של מסכי היה "הרבה" יותר זול היצרניות ממזמן היו קופצות על העגלה ומבצעות שידרוג למפעלים לצורך יצור מסכי . למעשה, אני חושב שהתכוונת לומר, שמחקרים מראים שיצור מסכי יהיה יותר זול מיצור מסכי LCD לאחר שהחברות יצליחו לפתור אי אלו בעיות שבדר"כ יש עם חדשה [למשל, עדיין לא שווה ליצר מסכי LCD מעל ~32אינץ' ולכן בתחום הזה פלזמות עדיין מהוות ניתח ניכר מן המכירות].

להוציא אבטיפוס לא אומר כלום מבחינת תהליך יצור המוני, מקווה שאת זה כבר הבנתם ;)

לשאלתו של פתוח הדיון, מקווה שכבר הבנת את חוסר התועלת שביצור מסך CRT עם כניסה דיגיטלית ;) - מה שכן, לגבי מסכי CRT דקים, כתבנו שתי חדשות על זה, יש שתי חברות גדולות [שאת שמן שכחתי כרגע] שהציגו גם הן אבטיפוס אבל הן מדברות על יצור לקראת שנת 2007 ומשום מה נראה לי שעד אז העסק כבר לא יהיה שווה עם חדירתם של מסכי LCD לכל בית וכמובן תחילת כניסתם של מסכי דרך טפונים סלולריים, מצלמות דיגטליות, נגני ואולי אף מסכי מחשב למחשבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...