MMC איפה קונים ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MMC איפה קונים ?

DaMN

Recommended Posts

אצלי המכשיר בא ככה, אז אני לא יודע מה בדיוק שיפרו

אבל אני יכול לספר לך על כמה יתרונות וחסרונות שמצאתי

אפשר להגדיר את המקש הימני למה שרוצים (כולל נגן , כפי ששאלת)

אפשר גם לערוך את כל הקיצורים ולהוסיף\להשמיט תפריטים

מה שמעצבן זה שאי-אפשר להריץ סרט קדימה\אחורה. כשמפעילים שיר זה עובד בלי בעיה, אבל סרטון אי אפשר.

ספר על עוד דברים שמפריעים לך ואני אוכל לומר לך אם שיפרו את זה או לא.

בכלמקרה בנוגע למפעיל פרטי שיעדכן את הפלא' שלך לגרסה 5.24 - גש לפוקט - פורום ושאל שם, יש שם הרבה אנשים שעושים את זה בעצמם או מכירים את האנשים שיעזרו לך

אני אשלח לך לינק ספציפי לפורום בפרטי, למנוע פירסום וכדומה :)

קיצור לנגן אני מייחל לו כבר שנה שלמה.. זה מעצבן כבר להכנס לתפריטים =\

הניגן 3gp.* הכי טוב שהיה נמצא ב-3.15, מאז זה החל לההרס. המצב הדרדר ממש שאנשים זורקים את המכשיר רק בגלל זה.. וחבל מאוד.

אני מקווה מאוד שהם יתחילו לשפר את זה בגרסאות הבאות.

ועוד שאלה, בקשר לנגן , כשאתה עוצר את השיר בנקודה כל שהיא, סוגר את הנגן לגמרי (אין בכלל), ואז חוזר לנגן, ורוצה להמשיך את השיר בנקודה הזאת. האם הוא מאפשר?

גם ב-3.15 וגם 4.14, בשניהם הוא לא ממש מאפשר לי. הוא מתחיל את השיר מהתחלה. רק לפעמים אני מצליח לגרום לו להמשיך, אבל זה רק אם אני לוחץ על הריבוע למטה, ואז הוא כיאילו מריץ את השיר מהנקודה הזאת 5 שניות קדימה.. אבל גם זה מעצבן מאוד. לפעמים זה אפילו גורם רק בעיות, השיר כיאילו רץ, אבל אין ואין כלום. גם כשסוגרים את הנגן זה לא עוזר. לפעמים זה אפילו תוקע את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמנגנים מוזיקה אפשר או להפסיק את הניגון ואז לצאת, ואז כשתכנס בחזרה לנגן תוכל להמשיך בדיוק מאותה נקודה שבה הפסקת (מה ששאלת) ועוד דבר שאני לא יודע אם זה לא היה בגרסאות הקודמות או היה, זה שאפשר גם להשאיר את הנגן להתנגן ברקע כשאתה משחק (כל עוד המשחק לא יפעיל סאונד, אם הסאונד במשחק יופעל זה יעצור את השיר כמו כשיש שיחה נכנסת)

באינטרנט הנגן מוזיקה נוטה להתקע ולקפוץ סתם ככה כמה זמן קדימה או אפילו לשיר הבא

אגב, בנוגע לניגון סרטים, אין בעיה לנגן אותם כל עוד הגודל שלהם לא יעבור את ה 22~מגה.

ניסיתי להעלות פעם פרק שלם של סאות' פארק, קודדתי אותו באיכות גבוהה כך שראו ממש טוב, לקח 40 מגה, וכשהתחלתי לנגן היה DELAY בין הסאונד לוידאו. הסאונד התנגן רגיל והוידאו נתקע פתאום ככה סתם. עד כדי כך שהדרך הרגילה לצאת מהנגן (זה ממש תוקע את הפלא') זה להוציא סוללה החוצה.

לבסוף אחרי שקודדתי קבצים שונים כדי להגיע לגדלים שונים (10מגה, 15מגה, 20, 25..) הגעתי למסקנה שבשביל לראות קובץ (3gp) שיעבוד חלק, צריך שהגודל יהיה מקס' 20-22מגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה טוב.. מקווה שזה באמת לא יישאר במקום שלו.

וכן האפשרות של לשמוע גם במשחקים ותוך כדיי עבודה רגילה הייתה קיימת מאז ומתמיד ;)

אגב, האם גם בגרסה החדשה יש לפעמים delay כשעובדים עם ברקע? לי לפעמים קורה שיש דילי של כחצי שניה עד שניה (מאוד מורגש למען האמת) מהרגע שאני לוחץ על כפתור עד שהוא נכנס לפעולה, במיוחד בכתיבת הודעות.

למען האמת, אני לא הולך לראות על הדבר הזה עד שלא יודיעו לי שהנגן השתפר פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

delay בפעולות הסלולארי או במוזיקה?

לא קרה לי שכששמעתי המכשיר היה בדיליי, אבל מה שכן קרה זה כשאני באינטרנט המוזיקה קופצת מנקודה אחת לנקודה אחרת קדימה באותו שיר ואף מדלגת לשיר הבא...אבל לא יצא לי להתמודד עם DELAY בפעולות המכשיר עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

delay בפעולות הסלולארי או במוזיקה?

לא קרה לי שכששמעתי המכשיר היה בדיליי, אבל מה שכן קרה זה כשאני באינטרנט המוזיקה קופצת מנקודה אחת לנקודה אחרת קדימה באותו שיר ואף מדלגת לשיר הבא...אבל לא יצא לי להתמודד עם DELAY בפעולות המכשיר עצמו

פעולת המכשיר תוך כדיי שמיעת .

תנסה לכתוב הודעה מהר כשאתה שומע ברקע ותחזור אליי עם תוצאות. אצלי יש delay מעצבן כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...