מה לדעתכם עדיף , לעשות הזמנה של רמקולים מהארץ או מחו"ל?(יש גם בקשה לרמקולים) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לדעתכם עדיף , לעשות הזמנה של רמקולים מהארץ או מחו"ל?(יש גם בקשה לרמקולים)

Milk-Inc

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לדעת מה עדיף יותר , להזמין מהארץ או מחו"ל?

אני רוצה לשאול אתכם על איזה אתם ממליצים?

התקציב שלי הוא כ-3000 ש"ח , התקציב די גמיש.

ואני מעוניין ברמקולים למטרת מוזיקה(סטריאו)

כמו כן , אני צריך להכניס לתקציב גם מגבר(זה אפשרי בכלל בתקציב הזה?)

נ.ב - בקרוב אני אסע לחנויות על מנת לשמוע דגמי , בנתיים הייתי רוצה שתתנו לי כיוון לאיזה סוג ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הזה ממש ממש צפוף. הייתי ממליץ להגדיל אותו ב-2,000 ש"ח לפחות.

במידה והנך מעוניין במוזיקה בלבד, הייתי ממליץ על מגבר סטריאו ורמקולים רצפתיים.

מגבר סביר יעלה כ-200 דולר. משקלו כ-12 ק"ג, כלומר 400 דולר משלוח (לפי MUSTOP).

רמקול סביר יעלה 200 דולר כ"א. משקל כ"א הוא כ-25 ק"ג, כלומר 500 דולר משלוח כ"א (MUSTOP).

סה"כ יצאנו עם 1,400 דולר למערכת שבארץ עולה כ-10,000 ש"ח.

לדעתי, מתחת לסכום זה לא שווה לייבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די בעיה להוסיף 2000 ש"ח...

אי אפשר להוציא שום סבירים בתקציב כזה?(קשה לי להאמין שאי אפשר)

תראה , סך הכל אני לא מחפש פה איכות ,

יש לי 4.1 למחשב מחברה יחסית ג'נרית שקניתי בשלוש מאות ומשהו ש"ח ואני מרוצה מהם מאוד

ככה שאם אני יקנה שני באלפיים ככה(כל אחד באלף~)

אני בטח יחשוב שהם מושלמים יחסית לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד מהעניין של לייבא מחו"ל זה ממש לא שווה.

במקומך הייתי נוסע לנס ציונה לחנות המפעל של Morel. זאת חברה מצוינת ואיכותית ואני בטוח שתמצא שם משהו סביר, ובמחירים טובים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד מהעניין של לייבא מחו"ל זה ממש לא שווה.

אני גם חושב כך

במקומך הייתי נוסע לנס ציונה לחנות המפעל של Morel. זאת חברה מצוינת ואיכותית ואני בטוח שתמצא שם משהו סביר, ובמחירים טובים יחסית.

רמקולים של  Morel  ממש לא מתאימים למוזיקה.

בתקציב כזה אפשר למצוא רמקולי מדף איכותיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים של Morel ממש לא מתאימים למוזיקה.

תלוי איזה. לי יש רמקולים של מורל. אני מבטיח לך שגם בתקציב גבוה פי 2 לא הייתי מוצא שום טוב יותר למוזיקה. הרעיון הוא גם לדעת להתאים הגברה.

ייבוא מחו"ל במחיר כזה לא משתלם במיוחד. אם אתה רוצה מערכת טובה ב-3000 אז רק יד שנייה. המערכת שלי עלתה במקור 3000 שקלים למגבר יחד עם הרמקולים. רק שאצלי המגבר עלה הרבה יותר מהרמקולים, וזה מגבר שישרת אותי עוד כמה שנים.

אם אתה מעוניין, רדיו הכוכב בתל-אביב מחזיקים מלאי נחמד, ופיוז סטריאו גם כן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה. לי יש רמקולים של מורל. אני מבטיח לך שגם בתקציב גבוה פי 2 לא הייתי מוצא שום טוב יותר למוזיקה. הרעיון הוא גם לדעת להתאים הגברה.

אני התכוונתי לרמקולים סטאליטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורל מייצרים לא רק סטאליטים. וגם אם אתה רוצה לומר שסטאליטים לא מתאימים למוזיקה, אז תגיד שסטאליטים לא מתאימים למוזיקה. לא שמורלים לא מתאימים למוזיקה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאטליטים אלו שמיועדים לסרטים נכון?(הבנתי שגם הם אלחוטיים...)

בכל אופן - תודה על התגובות , אנטולי - אולי אני באמת יקנה מערכת יד שנייה.

אתם יכולים להמליץ לי על חברות טובות שאני אדע מה הכיוון לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטאליטים הם קטנים וזה הכל. הם לא מסוגלים לייצר באס (ובגלל זה משלימים אותם עם סאב/וופר תלוי ברמה של המערכת).

חברות טובות יש הרבה. זה תלוי כמה ישן אתה מחפש. הרמקולים שלי בני 25 בערך, והם מעולים. באמת טובים מאוד, ברמה שלהם בני 5 שנים בערך היו עולים פי 2, כיוון שהם מבוקשים יותר. אין כל כך אפשרות לומר לך על מה להסתכל בדיוק כי זה תלוי מה תמצא, וזה תלוי מאוד גם במה אתה תאהב.

אני מציע לך לקחת איתך לפחות מישהו אחד שיש לו ניסיון רחב יותר משלך בתחום, כדי שיוכל לעזור לך עם זה. יש דברים שצריך לבחון שהם מעבר לבאס/היי וכולי. במה, פירוט, דיוק, הפרדה ועוד כמה הם דברים חשובים מאוד לקחת בחשבון.

אם אתה מעוניין לשמוע את המערכת שלי (עלתה בערך כמו התקציב אם מחשבים רק מגבר ורמקולים. הכל משומש, המגבר בבנייה של מישהו מחיפה, ולא של חברה. מה שאומר משלם פחות על אותם ביצועים) דבר איתי בפרטי. עכשיו יש קצת לחץ של מבחנים. אבל אפשר למצוא יום כלשהו שבו תוכל להגיע אם יש לך איך. אני מאמין שגם תנצל את ההזדמנות לשאול אותי כמה שאלות בכדי לדעת מה אתה מחפש.

בינתיים, אל תתבייש לעבור בכמה שיותר חנויות ולשמוע מה יש להציע בתקציב כמו שלך וקצת גבוה יותר. להרחיב את הניסיון בתחום אף פעם לא מזיק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - אני מעריך מאוד את הרצון לעזור , תודה רבה!

בנתיים גם לי יש קצת לחץ עם מבחנים כרגע/ימים מרוכזים/ימים ארוכים וכד'.

אז כשיתפנה לי זמן , אני יעבור בחנויות שונות על מנת לבדוק רמקולים/מגברים.

ואולי בהזדמנות אני יבוא לשמוע את המערכת שלך ולשאול כמה שאלות כשיהיה לך(ולי) הזדמנות מתאימה :)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינו כבר התקציב קצת לחוץ לכן אם אתה רוצה משהו איכותי עדיף לקנות יד שניה (כמובן הכל תלוי בטעם שלך ייתכן ותמצא משהו חדש וזול שתוהב)

את העצה הכי טובה בנושא כבר קיבלת: לך לשמוע ומגברים ואחרי שתמצא כמה שילובים שמנעימים לאוזניך תחזור לכאן.

כשאתה הולך לשמוע מערכות אם אכן אין לך ידע רחב בתחום כדי שתיקח מישהו איתך אשר רמת ההבנה והידע שלו קצת גבוההים בתחום

על מנת שיוכל לחוות דעה שתכלול התחשבות בנתונים אשר לך לא נראים כחשובים או פשוט לא ידועים לך חוץ מזה גם אם אין

אחד כזה אז תלך סתם עם חבר לקבל חוות דעת נוספת דבר נוסף שתיקח איתך (וזה מאד מאד חשוב)זה מספר דיסקים של מוסיקה שאתה מכיר היטב

תשתדל שכשמשמעים לך מגברים ורמקולים שהרמקולים יהיו מחוברים ישירות למגבר ולא דרך המרכזיות הכל כך אהובות על חנויות הסטריאו

חוץ מזה בהצלחה עם הקנייה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...