צריך עזרה בהמלצה על קניית רמקולים שמתאימים למגבר HARMAN/KARDON - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהמלצה על קניית רמקולים שמתאימים למגבר HARMAN/KARDON

Lioriiii

Recommended Posts

חבר`ה שלום רב!

מה שלומכם?

ברשותי מגבר מסוג HARMAN KARDON

AVR 1500

אני מחפש סטליטים אכותיים (אני יכול סטליטים כיוון שאין לי מקום בחדר לקמולים ריצפתיים)

יש לכם המלצות על משהו שיתאים לי למגבר??

תודה רבה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש רמקולים סטליטים אכותיים (אני יכול סטליטים כיוון שאין לי מקום בחדר לקמולים ריצפתיים)

אין דבר כזה.

אני מניח (ומאוד מקווה...) שאתה מתכוון ל"מדפיים".

התשובה בשבילך היא: חיפוש.

ותשובה מפורטת יותר: אין המלצה, תחליט על תקציב, לך לחנויות סטריאו (אמיתיות, לא רשתות שמוכרות גם מקררים כמו שקם אלקטריק) ותתחיל לשמוע. תקנה את מה שהכי ימצא חן בעינך.

אה, והערה קטנה: לא מתאימים למגבר.. זה לא חכם.. בוחרים את הרמקולים שהכי מוצאים חן בעיניך ותאימים להם מגבר שיפעיל אותם כמו שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר, בתחום הזה אין ממש המלצות, אחד השיקולים המכריעים היא האוזן שלך, כלומר מה אתה אוהב, ומה אתה שומע כצליל יפה.

בקיצור, תלך לחנות סטריאו ותקשיב לרמקולים אחד-אחד עד שתמצא את מה שאתה אוהב, שים לב לפנות לעניין הזה כמה שעות טובות לחץ של זמן לא תורם לעניין הזה (אני למשל התנחלתי בחנות 6 וחצי שעות עד שבחרתי את הרמקולים שלי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים חזקים משמעותית מהמגבר יהוו בעיה המגבר פשוט יתקשה לידחוף אותם במיוחד בצלילים הנמוכים והם ישמעו בלי בשר כלומר מרוחים ולא מפורטים בצליל יש בוולה שופס רמקולי מדף לא רעים בכלל של  MAGANT חברה גרמנית ב 550 ש"ח

כדי לך לישמוע אותם בתצוגה של SG אלקטרוניקה בת"א - היבואנים.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...