כללי בטיחות באש - חובה לכולם! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כללי בטיחות באש - חובה לכולם!

MishaK

Recommended Posts

קחו המלצה חינם: קחו תרסיס רעל נגד מקקים (רצוי K300) תניחו אותו במרכז המדורה ותתרחקו לפחות 100 מטר.

הדבר יגרום לפיצוץ ענק ופטריה ענקית בסיגנון של הירושימה... :xyxthumbs::cool2:

נתת לי רעיון..... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קחו המלצה חינם: קחו תרסיס רעל נגד מקקים (רצוי K300) תניחו אותו במרכז המדורה ותתרחקו לפחות 100 מטר.

הדבר יגרום לפיצוץ ענק ופטריה ענקית בסיגנון של הירושימה...  :xyxthumbs::cool2:

רוב הסיכויים שזה פשוט יטוס לאיזשהו כיוון כמו טיל קרקע קרקע, ויפגע במה שעומד הכי קרוב.

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלי עובדת מניסיון אבבבלללל אני זה לא כולם ולכן ממש לא כדאי לסות את זה כי אי אפשר לדעת מה תהיה התוצאה.. וזה ממש לא יהיה נעים אם למישהו ישרפו הפנים (במקרה הטוב)

קיצר לא לעשות!!

ושיהיה לכולם חג שמח ומהנה וזהיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחפשו את התפו"א שלכם בלי מקל.

לעולם לא להדליק מדורה עם נגד בצה"ל, אין לדעת מתי הוא יעשה את מה שאגיד לו, ייכנס למדורה ויבדוק אם אני בוער מבפנים. :nono:

מה הוא לקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגד?... רוב הסיכויים שהוא לקח מנת יתר של IQ, לא ידע מה לעשות איתה ואחרי ככה שנים בקבע, הוא מצא ת'עצמו באוברדראפט לאלוהים, תרתי משמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שזה פשוט יטוס לאיזשהו כיוון כמו טיל קרקע קרקע, ויפגע במה שעומד הכי קרוב.

חבל.

רוב הסיכוים שזה יתפוצץ אבל קרה לי שאחד עף על ילדה קטנה ולמזלי לא פגע בה

(רמז למי שמתכנן לעשות משהוא כזה)

אני לא מסוגל לעשות את זה שוב

ולא לזרוק מיטה או כל דבר גדול ולנסות לרקוד עליו כי בסוף האש אוכלת את הקרש מלמטה ואז יש סיכויים שהרגל תיפול בחור שיווצר מהרגל ואז יש סיכוי שהנעל שלכם תהיה במצב קבע על הרגל או שלא תצליחו להוציא אותה(ואז אתם מגיעים למצב אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרנו בשלום

יש לי דווקא משהו להוסיף ל " אל תעשה " רק חבל שלא ראיתי את הת'רד הזה ממקודם ......

אל תשתו יותר מידי עד לשכרות כי אז יהיה לכם קצת קר ובגלל שאתם מעט מסטולים אתם תיכנסו למדורה ................ (זה קרה לאחד מהכיתה שלי ....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם לא להדליק מדורה עם נגד בצה"ל, אין לדעת מתי הוא יעשה את מה שאגיד לו, ייכנס למדורה ויבדוק אם אני בוער מבפנים. :nono:

את האמת, עם החומר האנושי שמגיע לבה"ד 1 בזמן האחרון הנ"ל נכון גם לקצינים.

בשירות שלי נתקלתי גם בקצינים כאלו: :lamer: (שלא היו עוברים גם את הקורס "כיצד לקחת שקל בכניסה לשירותים הציבוריים בתחנה-מרכזית באר-שבע")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכנים אותם ח"ל (חייבים לעבור), כל מיני נגדים/סדירניקים שאיכשו עברו קורס קצונה בקומבינות.

ניתן למצוא כאלה בגפי מנהלה/אחזקה וכו'... הצבא רווי בכאלה.

בכל אופן, חיילים בסדיר ומלשב"ים, קחו זאת לתשומת לבכם בל"ג בעומר הבאים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...