המחשב הכי טוב בארץ!20אלף פלוס+ תיכנסוו לפרטים! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב הכי טוב בארץ!20אלף פלוס+ תיכנסוו לפרטים!

teri

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רואים שבחרת להשקיע: גם לקחת את הDINOVO שמגיע עם עכבר מצויין ה-MX900, וגם הוספת עליו שני עכברים נפרדים. איזה יופי.

שלא לדבר על הCD-ROM הפשוט שלקחת סתם - כמו שכבר נאמר כאן, נראה כאילו פשוט עברת קטגוריה אחת אחרי השניה באיזה אתר ופשוט לקחת מה שהיה הכי יקר מבין כולם.

תשאיר את הפורום לאנשים שזקוקים לעזרה אמיתית. בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלוו לאן הת'רד הזה הידרדר ביגלל הערות המטופשות שלכם שאלוו שאלה תענו לא רוצים אל תענו!

אני מדבר איתכם ותיקי הפורום במקום לענות שאלות חיוביות אתם עונים שאלות שליליות מה אכפת לי זה באמת בושה הפורום הזה עם כל הערות האלו סתם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

there is just one way to see if we are talking here with a 12 years old child or not. write 1 post at english and see if he can read it, and to tell you the truth ill be surprised if he can...

ורק לידע כללי, המפרט שבנית, אני יכול לבנות מפרט בפחות מחצי כסף שיוציא יותר ביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שיש איזה ילד בן 12 שמשעמם לו בחיים אז הוא מדמיין לעצמו מפרט שעולה הון............מזכיר לי את הילד המעאפן שרצה מפרט ב10 אלף ובילבל את השכל כאילו הוא הולך לקנות......... -> התעלמות תהיה הדרך הטובה ביותר לדעת אם הוא באמת ילד בן 12 (אחרי ההודעה הבאה שלו אפשר יהיה לדעת....

)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

there is just one way to see if we are talking here with a 12 years old child or not. write 1 post at english and see if he can read it, and to tell you the truth ill be surprised if he can...

ורק לידע כללי, המפרט שבנית, אני יכול לבנות מפרט בפחות מחצי כסף שיוציא יותר ביצועים..

למי אתה מחכה תיבנה מפרט כבר אני רוצה לדעת !!! כבר שעה הדיון הזה טחון בשטויות לפחות שיצא משהוו מהדיון הזה!

אז תבנה אני ישמח לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה"מפרט" הזה הוא הבזבוז כסף הכי גדול שראיתי...

למרות שבכל מפרט"על" צריך להיות 3 עכברים תותחיים.. (אחד לא מספיק אם אפשר 3 למה לא.. יפה שהוא גם לא יודע מה זה עכבר מחשב ולמה צריך אותו שהוא אומר לקחת את שניהם)...

הוא מטלבת בין

1. 325 Thermalright XP-90C

2.Thermalright XP-120 260

באמת התלבטות קשה כשאתה לוקח גם קירור גז - Asetek VapoChill LightSpeed [AC] for 64 754/939/940 & 4 PGA 478 Black

והעיקר הוא לקח סידי רום רגיל (אפילו לא צורב רגיל) ולקח צורב די וי די שאף אחד לא קונה

לפי המפרט אני רואה שהוא לא יודע מה כל רכיב במחשב עושה ואיך קוראים לו...

הוא ממש סכנה לפורום מפרטים.. מעניין בן כמה הוא!!

הוא נכנס לאתרי מחשבים ובוחר הרכיב שלידו הסכום הכי יקר

ועוד שיא הטמטום שהוא פרסם את זה..

בפחות מחצי מחיר אני עושה לך מחשב ברמה יותר טובה!

holy J ממש לא יפה!! (בצחוק) בא לפה ילד בן 12 שחושב שהוא יבנה מפרט ב20 אלף+ וכולם התלהבו ממנו.. ואתה כותב לו באנגלית..

ככה מקבלים חבר חדש לפורום??

ולפותח התראד מה עזר לך שפירסמת את זה?? לפחות היית מבין מה אתה בונה.. אבל גם את זה אתה לא יודע...

מה הבעיה לבנות מפרט..?? תראה את כל המפרטים בפורום בסכום של 10 אלף.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...