למישהו יש פרטים על מסיבת רשת ב11.6? מי מה למה וכמה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש פרטים על מסיבת רשת ב11.6? מי מה למה וכמה?

adamginz

Recommended Posts

חיפשתי שם ולא מצאתי, דבר יפה ליותר ותיקים ממך יא ספאמר קטן 4000 הודעות בשנה.

אם אין לך מה לכתוב אל תכתוב, זה לא הופך אותך ל"יותר מקובל פה".

יום טוב לכם . תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSOTRM, תפסיק להתחצף ותיכנס ללינק הזה! - אני לא יודע כמה זמן השקעת בקריאת התוכן של העמוד אך מריפרוף קל כתוב שם המיקום, התאריך, המחיר ואפילו אילו משחקים יהיו שם. מה עוד אתה צריך? אולי תשאל יותר מפורטות מאשר "מי, מה, למה וכמה?" כי לעניות דעתי על כל השאלות הללו עונה העמוד אליו הפנה "הספאמר" ICEBREAK.

שוב, תפסיק להתחצף לאחרים כי גם אתה לא חדש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האליפות תתקיים בגני התערוכה בתל אביב, בביתן 15, החל משעה 14:00 של יום שבת, ועד לבוקר המחרת.
מחיר הכניסה עומד על 70 שקלים לבעלי מחשב, 50 שקלים לצופה ללא מחשב, ו-20 למלווה. בעלי Gamer.Pro יוכלו להירשם לאליפות במחיר של 50 ש'ח עם מחשב, ו-30 בלי.

תאמין לי שאם באמת היית מחפש שם , היית מוצא... אל תגיד סתם שחיפשת שם ::)

נ.ב -

דבר יפה ליותר ותיקים ממך יא ספאמר קטן 4000 הודעות בשנה.

אם אין לך מה לכתוב אל תכתוב, זה לא הופך אותך ל"יותר מקובל פה".

וזה שאתה יותר ותיק עושה אותך יותר "מקובל" פה? או נותן לך זכות לדבר ככה למשתמשים?

להבא תירגע עם התגובות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSOTRM, תפסיק להתחצף ותיכנס ללינק הזה! - אני לא יודע כמה זמן השקעת בקריאת התוכן של העמוד אך מריפרוף קל כתוב שם המיקום, התאריך, המחיר ואפילו אילו משחקים יהיו שם. מה עוד אתה צריך? אולי תשאל יותר מפורטות מאשר "מי, מה, למה וכמה?" כי לעניות דעתי על כל השאלות הללו עונה העמוד אליו הפנה "הספאמר" ICEBREAK.

שוב, תפסיק להתחצף לאחרים כי גם אתה לא חדש פה.

אולי מתוך עצבים שכחת את המילה "שאלות" . שוב אין צורך להתרגש.

שאני אומר "שם" אני מתכוון לאתר ולא ללינק הנתון, ככה שאף אחד מיכם לא הבין אותי.

ומה הקשר לזה שאני לא חדש פה?

אם הייתי חדש הייתה לי את הזכות להתחצף?

יש דרך תרבותי שעונים בה על שאלה ולא: "קשה להפעיל היגיון"

מי שלא רוצה להגיב שלא יגיב, אני מכריח אנשים להכנס להודעות שלי ולהגיב? מי שרואה את זה כמיותר שלא יגיב.

אבל אם בחרת להגיב תעשה את זה בדרך יפה ותרבותית, קורה שאנשים לא רואים , ומפספסים קרה משהו?!

אז תפסיקו כולם להתנפל. דרך אגב AMERICIUM כל הכבוד על ההתקדמות בפורום (לדרגת מנהל יחסי ציבור בחו"ל) המשך כך.

וMILK אתה מסיק את המסקנות שלך , תנפץ את הבועה ותרד אלינו.

כמו שאתה לא היית רוצה שיתנו לך תגובות מפגרות בהודעות שלך , אני גם לא מצפה לכאלו- ואני לא מתכוון אליך.

אז להתראות,

שבוע טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה :)

דבר שני, מה זאת אומרת:

שאני אומר "שם" אני מתכוון לאתר ולא ללינק הנתון, ככה שאף אחד מיכם לא הבין אותי.

כנראה שאף אחד לא הבין אותך. כי את כל הפרטים שאתה רוצה לדעת יש בלינק אליו שלחו אותך. אז אם אתה לא מתכוון ללינק עצמו, אז למה אתה מתכוון? לאתר האינטרנט עצמו? - מה בדיוק אתה צריך מאיתנו? חוות דעת על האתר? או שאולי אתה מתכוון לאתר בו תיערך התחרות? - אני באמת לא מבין לאיזה אתר אתה מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לאתר עצמו , עברתי עליו ולא ראיתי בו פרטים על המסיבה.

ובגלל זה, שאלתי כאן.

ולא כמו שהרוב חשבו ש"שם" - זה הלינק בתוך האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...