מחר בגרות באנגלית, בהצלחה לכולם. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות באנגלית, בהצלחה לכולם.

Ghosthunter

Recommended Posts

אז במקום "שנה של סבל" בכיתה יש לו שנה של חורים במערכת שבהם הוא יושב לבד בחצר ודופק את הראש בקיר. כל הקומבינות האלה אף פעם לא נגמרות טוב.

אצלי סידרו את זה בלי . יום אחד התחלתי ב-12 במקום ב-10, יום אחר סיימתי ב-12 במקום ב-2, ובעוד יום סיימתי מוקדם. ועכשיו אני לא צריך לבוא לבגרות הזו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

עידכונים רותחים מהשטח:

שאלון E היה פשוט בדיחה!

לפי תגובות של אנשים, F היה מסובך

וממש ברגעים אלה הולך שאלון G!

מפגרים...לשים את השאלון הקשה ביותר בסוף...

בכל אופן ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK היה ממש קל, סיימתי ב3:10. עכשיו יש לי בעיה, בשאלה הלפני אחרונה, בListening מס' 10 מה הייתה

התשובה הנכונה ?

זה הלך ככה בערך:

:"The island near florida is ..as Hilda for the first "

לא שמעתי טוב אבל כתבתי Biologist ונראה לי שזה לא נכון, כי חלק כתבו שהיא הלכה לשם כדי להחזיר קופים מהשבי.

אז מה התשובה הנכונה ?

ד"א בשאלה האחרונה של הבנת הנקרא כתבתי"Uses" חלק כתבו "Advantages". מה הנכון לדעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK היה ממש קל, סיימתי ב3:10. עכשיו יש לי בעיה, בשאלה הלפני אחרונה, בListening מס' 10 מה הייתה

התשובה הנכונה ?

זה הלך ככה בערך:

:"The island near florida is ..as Hilda for the first "

לא שמעתי טוב אבל כתבתי Biologist ונראה לי שזה לא נכון, כי חלק כתבו שהיא הלכה לשם כדי להחזיר קופים מהשבי.

אז מה התשובה הנכונה ?

התשובה הנכונה היא מספר 3. שהיא לקחה תקופים להסתגל לחיים מחוץ לכלובים

ד"א בשאלה האחרונה של הבנת הנקרא כתבתי"Uses" חלק כתבו "Advantages". מה הנכון לדעתכם ?

אני רשמתי common uses

הייתה בגרות ממש (!) קלה!! סיימתי תאנסין 10 דקות לפני הקטע שמיעה ולא היה לי מה לעשות :( הקטע שמיעה גם היה דיי קל.. ישר אחרי הפעם השנייה הגשתי תטופס... ועוד הספקתי לבדוק תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקום "שנה של סבל" בכיתה יש לו שנה של חורים במערכת שבהם הוא יושב לבד בחצר ודופק את הראש בקיר. כל הקומבינות האלה אף פעם לא נגמרות טוב.

אם אתה גר ליד הבצפר, תמיד אפשר ללכת הביתה. אם הייתי הולך לדוברי אנגלית שבבצפר שלי יכולתי לסיים לפחות פעם אחת בשבוע יותר מוקדם בשעה - שעתיים , וחוץ מזה בדוברי אנגלית כמעט ולא עושים כלום.

חוץ מזה אנגלית רגילה (זתומרת 5 יחידות) זה ממש חרא!!! כל הדברים שם קלים רצח וכל הזמן ממלאים אותך בעבודות עם שאלות אידיוטיות וכל מני דברים יצירתיים כאלה שלא מבינים מאיפה הם הפליצו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, באמת הייתה בגרות דיי קלה. אצלנו בכיתה היה משהו דיי מצחיק. אף אחד לא רצה להגיש ראשון, אז כולם חיכו עד שמישהו יגיש. בסופו של דבר, מישהו הגיש וכל הכיתה אחריו.

אני רשמתי שם use(שימוש לא שימושים עם S בסוף). גם אצלנו זה קרה(חלק רשמו ADV וחלק USE) אז אי אפשר לדעת מה התשובה הנכונה. אם מישהו שאל את המורה שלו, והיא בטוחה בתשובה שלה(כי כבר שכנעתי את חבר שלי שזה USE ולא ADV) שירשום כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו,

סיימתי עם אנגלית לכל החיים :jump:

5 יחידות לאף חבר'ה.

F היה מתסבך ת'חיים

E היה בדיחה

G היה בדיחה

הגישו אותי על 100

יש לי לפחות 90 פלוס בכול אחד מהם

בה בייייייי ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי על מה היה מדובר האנסין?

בבקשה זה מאוד דחוף

תודה מראש ;)

בואנה, אתה כיתה י"א, הגיע הזמן שתלמד להגיד גם איזה יחידה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה כתבתי USES ואז מחקתי

אחר כך כתבתי ADVANTAGES ואז מחקתי

בסוף כתבתי uses and advantages

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...