מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים"

Rule The Pc

Recommended Posts

אני מסכים עם הדיעה שהמתנחלים לא בסדר.

אבל מוקי לגמרי הגזים.

וד"א, כשאתם שובתים, אתם צריכים אישור, לא?

כל השביתות שאמיר פרץ מארגן בעלות אישור..

למקרה שאתה לא יודע, עמיר פרץ הוא אחראי על חלוקת האישורים האלה. =_=

הוא המונופול של העובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת, לא. המשטרה היא זאת שאחראית על האישורים האלה.

וד"א, המדינה שלנו בנוייה על בחירות דמוקרטיות. העם בוחר את השליט, ולאחר מכן השליט עושה מה שבראש שלו - וזה מייצג תעם, כי העם בחר בו. בין אם תרצה או לא - ככה זה, זו ממשלה דמוקרטית.

לא בדיוק. מנהיג לא עושה מה שבא לו.

במדינה מתוקנת, ראש ממשלה נבחר ופועל על פי העקרונות שבגללם נבחר, או שהאנשים ממפלגתו ידאגו להפילו.

רק במציאות הפוליטית המעוותת שלנו, ראש ממשלה יכול לעבור מהצד הימני לצד השמאלי של המפה הפוליטית, לבנות קואליציה ממפלגות שאמורות לשמש אנטיתזה למפלגה שלו, יוצא נגד כל העקרונות שתמך בהם ונגד כל ההבטחות שבגינן נבחר, ולהשאר ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שאפשר להתייחס ברצינות לדברים שאומר מישהו שקוראים לו מוקי.

עצוב שמישהו מפורסם מנצל את מעמדו בכדי להביע דעה אישית ולעורר פרובוקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוקי אידיוט ואין שום סיבה בעולם לתת במה לדברים כאלה.

בלי שום קשר, הגיע הזמן באמת שקם מנהיג אמיץ שמוכן להודות בכך שנסיבות משתנות ולשנות את השקפתו בהתאם במקום לדבוק בעמדה מיליטריסטית חסרת כל תכלית וחסרת כל עתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא. המשטרה היא זאת שאחראית על האישורים האלה.

לא בדיוק. מנהיג לא עושה מה שבא לו.

במדינה מתוקנת, ראש ממשלה נבחר ופועל על פי העקרונות שבגללם נבחר, או שהאנשים ממפלגתו ידאגו להפילו.

רק במציאות הפוליטית המעוותת שלנו, ראש ממשלה יכול לעבור מהצד הימני לצד השמאלי של המפה הפוליטית, לבנות קואליציה ממפלגות שאמורות לשמש אנטיתזה למפלגה שלו, יוצא נגד כל העקרונות שתמך בהם ונגד כל ההבטחות שבגינן נבחר, ולהשאר ראש ממשלה.

כמובן. ושכחת לציין שהוא גם חייב להעביר כל דבר בכנסת.

אבל בכל זאת, המדינה שלנו מושחטת (במקום אחר, ברגע שהיו מאשימים ראש ממשלה על עברה, הוא היה מתפטר. אצלנו הם לא עושים כלום), וככה זה. לא סתם זו חרא מדינה.

בכל מקרה, גם אני לא מת על הדמוקרטיה של ארצנו (גם אם היא לטובתי. למה שאני אתמוך במשהו לטובתי כאשר אותו דבר, אשר לרעתי, איני תומך בו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח,איפה BORG מעוז הימין האחרון,כשצריך אותו? :lol: :lol:

היו כבר 2 דיונים פה (יכול להיות שיותר אבל אני זוכר רק את 2 אלו),המדברים על ההתנתקות.תקראו אותם ותחכימו,לא משנה אם אתם שמאלנים או ימינים,יש שם נימוקים סבירים/טובים ל2 הצדדים(למרות שלדעתי כמובן הנימוקים הימניים היו הרבה יותר טובים ורבים,אבל אני משוחד :)) .

במיוחד אני זוכר את BORG,תגובות ארוכות מלומדות ולעניין.

נדמה לי שכבר ענו שם על כל השאלות.

בקשר למוקי ולדברים שלו...נו באמת!!!מישהו קרא את הכתבה?

אני קראתי וצחקתי...מישהו שם לב לעובדה שכדרך אגב מוזכר שם הדיסק החדש שלו?

כל הדברים שלו זה שטויות פרובקטיביות למכירת דיסקים שאני בטוח שהוא בעצמו לא מאמין בהם.

ועוד משהו,לאלו שאמרו שיש לו שירים דפוקים בגלל הדברים שלו.

מה אכפת לכם מה הוא אומר?האומנות של האדם לא קשורה אליו כאדם.זה קצת דפוק לא להקשיב לשירים שלו בגלל שהוא שמאלני או מעודד אלימות(בניגוד לראפרים שגרירי השלום והאהבה ;D),אל תקשיבו לו רק אם הוא אימבציל שלא יודע לשיר/לכתוב( :)).

לפי דעתי האישית יש לו כמה שירים לא רעים.

בכל אופן אני לא אפסיק להקשיב לאיירון מיידן גם אם אני אגלה שסטיב האריס שוחט תינוקות יהודים בחג המולד כדי להכין מהדם שלהם קישוטים לעץ האשוח\כישופי הוודו  שלו( :))

האדם יכול להיות מניא* כמה שהוא רוצה,זה לא אומר שהוא אומן פחות טוב.

בכל אופן במקרה הזה הכל פרובוקציה כדי למכור דיסקים.ועובדה שזה עבד,מקודם לא היה לי מושג(וגם לא ממש אכפת לי) שהוא הוציא דיסק חדש.

האופציה השניה שלו הייתה לשכב עם אגם רוטברג,גם זה היה עושה כותרות אבל זה לא היה מעביר את המסר שלבטח מופיע בדיסק(אלא אם כן הוא עושה דיסק על זה ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה מראש הממשלה? אם כבר אז תסתכל על הליכוד, מפלגה עם 40 מנדטים (!!) שבלעדיה ההתנתקות לעולם לא הייתה עוברת בכנסת - והמפלגה (חוץ מאותם מורדים) הצביעה בעד ההתנתקות, למרות כל ה-Hard Liners שבתוכה (ע"ע ביבי).

ולעשות משאל עם זה רעיון מטופש, וכבר הסבירו למה. גם על הסכם השלום עם מצרים היה צריך לעשות משאל עם? ועל הסכם השלום עם ירדן? ועל הססטוס קוו בין החילונים-דתיים? ועל כל חוק חדש שעובר בקריאה ראשונה בכנסת?

ההתנתקות *לא חשובה מספיק* כדי לעשות משאל עם, כי משאל עם אחד בהכרח יוביל בעתיד למשאל עם נוסף, על נושא אחר, וכך זה ימשיך להתגלגל. מה שרון בסך הכל רוצה לעשות? להוציא את צה"ל משטח שנכבש בשנת 67', שמלא (עד כדי פיצוץ אוכלוסין ממש) באוכלוסיה עוינת שכבר הפגינה לא פעם ולא פעמיים לא רק רצון אלא גם יכולת לפגוע בכל ישראלי הנמצא באותו שטח ושלא תורם למדינה שום דבר, פשוט כלום - אין שם נפט, אין שם פחם, אין שם מכרות זהב. רק מתנחלים שהחליטו שהמקום המושלם לבנות בו בית ולגדל ילדים זה בין מפקדת האוגדה לפרדס שממנו יורים עליהם מרגמות. כן, זה הבית שלהם - ועל כך הם מקבלים פיצוי הולם לדעתי - אבל הם יכולים להאשים רק את עצמם ואת כל ממשלות עד האחרונה שהתירו להם להשאר שם, לא ממשלה שהחליטה סוף סוף להוציא אותם משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר פרץ בהחלט לא מנהל את ענייני האישורים.

אולי הוא משיג אותם בדרך קצרה מהשאר, אני לא יודע.

אבל לפעמים גם בית הדין לעבודה לא מאשר לו לשבות.

מה שקרה השנה או שנה שעברה (או בכל שנה :cool2:), שבין כל השביתות, לא מאשרים לו כמה באמצע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני מאשים את ראש הממשלה, סתם בתור פוליטיקאי שלא עומד בהבטחות שלו.

וכן, אני יודע שהוא לא הראשון. ולא האחרון. ובגלל זה אני לא מאשים רק אותו, אלא אני מדבר בכלליות על המצב הגרוע שנכנסה אליו הפוליטיקה הישראלית - וכמו שזה נראה, כל הפוליטיקה בכל העולם. אנשים כבר התרגלו שיש הבטחות לפני בחירות, ויש את המציאות אחרי הבחירות. אבל זה לא הנושא פה, אז לא משנה.

ד"א, אל תתטרח להגיב לזה, זו סתם הערת שוליים כזאת... אני יודע שזה לא כל כך ריאלי לקוות שזה ישתנה, אבל...

בכל מקרה, מיני, מתי תלמד להבדיל בין ישובים מבודדים וחוות עם קראון וכלב (במקרה הטוב, בד"כ זו עז...), לבין ישובים שלמים שרוצים לפנות?

אין לי שום בעיה לעזוב את הראשונים. ואני מאוד מקווה שאף אחד לא חושב לתת להם פיצויים. מצדי אפילו לא צריך לפנות אותם - שפשוט יפנו משם את הצבא. אבל לגבי היישובים והערים שהולכים לפנות - לדעתי עדיף דווקא להזיז את הגבול קדימה וכן לכלול אותם בישראל, מאשר לזרוק אותם לפלסטינים.

הרי מבחינתך הכל זה ענין של הגדרות, נכון? כבשנו אבל לא סיפחנו וכל הבלה בלה. אז הנה, אנחנו מספחים.

אבל לסגת סתם ככה, באופן גורף, בלי לחשוב יותר מדי - לדעתי זה מיותר, שלא להגיד דבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה לא סתם וברור שחשבו על הטוואי

יש גם יישובים גדולים שמבחינה אסטרטגית קשה להגן עליהם

בכל מקרה לפי דעתי זאת החלטה שגוייה של ראש הממשלה שמיום ליום מתנהג יותר כמו דיקטטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני מאשים את ראש הממשלה, סתם בתור פוליטיקאי שלא עומד בהבטחות שלו.

וכן, אני יודע שהוא לא הראשון. ולא האחרון. ובגלל זה אני לא מאשים רק אותו, אלא אני מדבר בכלליות על המצב הגרוע שנכנסה אליו הפוליטיקה הישראלית - וכמו שזה נראה, כל הפוליטיקה בכל העולם. אנשים כבר התרגלו שיש הבטחות לפני בחירות, ויש את המציאות אחרי הבחירות. אבל זה לא הנושא פה, אז לא משנה.

ד"א, אל תתטרח להגיב לזה, זו סתם הערת שוליים כזאת... אני יודע שזה לא כל כך ריאלי לקוות שזה ישתנה, אבל...

בכל מקרה, מיני, מתי תלמד להבדיל בין ישובים מבודדים וחוות עם קראון וכלב (במקרה הטוב, בד"כ זו עז...), לבין ישובים שלמים שרוצים לפנות?

אין לי שום בעיה לעזוב את הראשונים. ואני מאוד מקווה שאף אחד לא חושב לתת להם פיצויים. מצדי אפילו לא צריך לפנות אותם - שפשוט יפנו משם את הצבא. אבל לגבי היישובים והערים שהולכים לפנות - לדעתי עדיף דווקא להזיז את הגבול קדימה וכן לכלול אותם בישראל, מאשר לזרוק אותם לפלסטינים.

הרי מבחינתך הכל זה ענין של הגדרות, נכון? כבשנו אבל לא סיפחנו וכל הבלה בלה. אז הנה, אנחנו מספחים.

אבל לסגת סתם ככה, באופן גורף, בלי לחשוב יותר מדי - לדעתי זה מיותר, שלא להגיד דבילי.

למה יש לך בעיה לפנות את היישובים "הגדולים" (ממש מטרופולין.. כל רצועת עזה 10,000 תושבים יהודים)? בכל פרמטר, הם מהווים נטל מיותר על המדינה.

אבל בלי קשר, ישנה הסכמה (בין אם תרצה ובין אם לאו) שישראל תצא מרצועת עזה ותיסוג, ברצועה, לגבול של 67. זה מה שהחליטה הממשלה, זה מה שרוצה הבית הלבן וזה מה שרוצים הפלשתינים. להזיז את הגבול (עד לאן בדיוק? עד גוש קטיף? זה הרי גוש הישובים הכי גדול ברצועת עזה, והוא נמצא משהו כמו 60 קילומטר מגבול מצרים) זה לא ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך בעיה לפנות את היישובים "הגדולים" (ממש מטרופולין.. כל רצועת עזה 10,000 תושבים יהודים)? בכל פרמטר, הם מהווים נטל מיותר על המדינה.

אני חושב שצריך לפנות גם את חברון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הנושא הזה נטחן.

לא יאמן מה ש5,000 (מעט יותר אולי) איש עושים למדינה שלמה.

אני לא מצדיק את דבריו של מוקי, כאילו יש להכות כל מתנחל. האנשים האלו בסופו של דבר, הם אנשים טובים, שהגיעו לשם בעידוד הממשלה, ומפונים משם בעל כורחם.

אומנם הם מסכנים שמפונים מבתיהם, אבל לא זורקים אותם ללא כל, הפיצויים שהמדינה נותנת להם הם בהחלט סכומים שמאפשרים להם להתקיים באותה רמה שהתקיימו בהתנחלות, אומנם לא בת"א, אבל לא חסרים מקומות שאפשר לשבת בהם, ומבחינתי לפתח את הנגב זו ציונות בדיוק כמו לשבת בהתנחלות, רק פחות מסוכן.

במה אני כן תומך? בלשבור את הידיים בכל מתנחל שמעז להרים יד על חייל ישראלי, שבסך הכל את מה שהממשלה (שנבחרה ע"י רובם של אותם מתנחלים, ולא משנה מה תגידו, זו בעיתם אם זה שהם בחרו לא מקיים את מה שאמר, ולרקורד- כל ממשלה לא ממש פועלת עם המצע עליה נבחרה, לא תקין אומנם, אבל אשמתם של אלו שבחרו, זו מהותה של דמוקרטיה). משאל עם- מוציא את כל האוויר מהבלון שנקרא דמוקרטיה, אח"כ כל חוק שני יצא למשאל עם.

אני תומך בשימוש בנשק קר (אם לא חם אפילו) על אלו שירימו יד על חיילי צה"ל (לרקורד, אני לא מדבר על אנשים שישבו בבתיהם ויסרבו לזוז, אני מדבר על האנשים שיפגעו בחיילים). אני לא חושב שדינם של אנשים הפוגעים בחיילי צה"ל צריך להיות שונה מדינם של כל אוייב מדינה אחר.

ההתנתקות הכרחית, לא משנה כמה תגידו. הן נבנו כחיץ בין רצועת עזה לים, ורק עכשיו ראשי המדינה הזו הבינו, ובחוכמה שאין שום הצדקה למגוריהם של אותם מתנחלים שם, אסור שבני אדם ישמשו כמגן בטחוני, תוך הקרבת חיים. אני מוצא את ההורים לילדים שחיים שם, בידיעה שהילדים שלהם יכולים לא לחזור מחר הביתה, לא שפויים, והדבר גובל בפשע לטעמי.

ולזה שהשווה את המתנחלים לעמיר פרץ או משהו- זכות השביתה וההפגנה היא זכות חוקית. גם למתנחלים יש זכות לפעול בדרכים חוקיות כגד מה שנראה להם עוול, ואפילו אני יכול להבין חסימת כבישים (למרות שזה מעשה מטומטם), אבל לא משנה מה, אין שום הצדקה לפגיעה בחיילים (וכבר יש חייל שנהיה משותק בגלל איזה אידיוט שדחף אותו מצוק).

למה דבילי לסגת? אני ממש לא מבין.

תסתכלו על המפה. אין שום סיבה לשבת שם, וזו הייתה טיפשות להיות שם מלכתחילה.

כל הזמן אומרים שהטרור מנצח, אז מה? זה שטח מזערי, שהישיבה בו מסכנת חיי אדם (בהם חיילים), אז אנחנו לא יכולים "לצאת גברים" הפעם, עדיף להיות חכמים ולמנוע הרוגים סתם, בשביל שטח אידיוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...