מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוקי:"לשבור למתנחלים החראות את הידיים"

Rule The Pc

Recommended Posts

לשרון אין כרגע מנדט על העם.

כשהוא נבחר לראשות הממשלה בפעם השני הוא הציג קו פוליטי תקיף (אומנם לא כמו של ביבי) שאומר כל עוד אין טרור אין משא ומתן.

פתאום הוא החליט ל"התנתק" מעזה. כשהוא החליט את ההחלטה הזאת, הוא למעשה שינה את ההשקפה הפוליטית שלו - ובכך הוא כבר לא מייצג את המפלגה שלו ואת הבוחרים שלו (להזכירכם כל פעם שהוא הביא את ההתנתקות להצבעה במרכז הליכוד ההצבעה לא עברה - מה שמוכיח שזו החלטה שנוגדת את הדמוקרטיה).

העובדה שהמתנחלים, שעודדו ע"י ממשלות השונות (ממשלות מערך/עבודה לרוב) להתיישב באזורים שמחוץ לקו הירוק, שם הם חיים את חייהם, שם משפחותיהם גדלו, ועכשיו פתאום רוצים להעיף אותם משם בצעד לא דמוקרטי? הם מדגישים שוב ושוב את העובדה שאם במשאל אם ייקבע שהעם רוצה להתנתק מעזה - כך ייעשה. אבל שרון מודע לכך שדבר כזה לא יעבור, ובגלל שהוא כל כך מחוייב למדיניות מפת הדרכים של בוש, הוא יודע שהדבר שיחסל את הממשלה שלו זה כישלון במשאל עם.

עכשיו תארו לעצמכם שפתאום מישהו יקום, ויגיד לכם לעזוב את ביתכם שאותו הקמתם במשך שנים, ואת האדמה שאותה פיתחתם (רוב רובם של המתנחלים הוא חקלאים) ללא שום ביסוס מהעם - לכן הם מממשים את זכותם הדמוקרטית להפגין ולמחות - בדיון כמו שאמיר פרץ משבית את המדינה וגורם נזק של מיליארדים לכל יום שביתה כשמשהו לא נראה לו - כך הם חוסמים את הכבישים - ואם תסתכלו לפי פרופורציה, מצבם של המתנחלים גרוע בהרבה ממצבו של אמיר פרץ והם נוקטים צעדים הרבה פחות נוקשים ממנו.

הנימוק של לא לעשות משאל עם בגלל שאי אפשר על כל נושא לעשות משאל עם הוא אידיוטי. מדובר פה בנושא מאוד מאוד חשוב על סדר היום של מדינת , שממשלת לא הצליחה להגיע להסכמה בנוגע אליו. מדובר בנושא שמפלג את העם כבר קרוב לשנה והגיע הזמן לשים לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשהוא נבחר לראשות הממשלה בפעם השני הוא הציג קו פוליטי תקיף (אומנם לא כמו של ביבי) שאומר כל עוד אין טרור אין משא ומתן.

פתאום הוא החליט ל"התנתק" מעזה. כשהוא החליט את ההחלטה הזאת, הוא למעשה שינה את ההשקפה הפוליטית שלו - ובכך הוא כבר לא מייצג את המפלגה שלו ואת הבוחרים שלו (להזכירכם כל פעם שהוא הביא את ההתנתקות להצבעה במרכז הליכוד ההצבעה לא עברה - מה שמוכיח שזו החלטה שנוגדת את הדמוקרטיה).

לא מדוייק

לפי הדמוקרטיה בישראל החוק לא מדבר על מרכז ליכוד כן או לא אלא על כנסת ככה שמה שהוא עושה זה כשר אבל מסריח

מה שכן מרכז הליכוד עצמו הוא חבורה של פושעים

לגבי משאל העם אז אפשר גם להגיד שלא נערך משאל עם כשהקימו את היישובים האלה אז למה פיתאום צריך משאל עם בשביל לפנות אותם?

לפי דעתי בשלב הזה לא צריכה להתפנות מסיבה אחת בלבד

אנחנו ניראה חלשים בעיניי העולם הערבי מה שיביא לעוד טרור

מבחינתם האינטיפדה הצליחה. הם התפוצצו ואנחנו פינינו ישובים

הם פשוט יראו שהטרור מצליח ולמה שלא ימשיכו עם זה

לפי דעתי בלי קשר למשאל עם ובלי קשר למתנחלים(שלפי דעתי בכלל לא היו צריכים להיות שם מההתחלה) אסור בשלב זה לפנות את היישובים ללא הסכם

אם זה יהיה תוצאה של הסכם זה לא יתפרש כחולשה

הנימוק של לא לעשות משעל אם בגלל שאי אפשר על כל נושא לעשות משעל אם הוא אידיוטי. מדובר פה בנושא מאוד מאוד חשוב על סדר היום של מדינת , שממשלת לא הצליחה להגיע להסכמה בנוגע אליו. מדובר בנושא שמפלג את העם כבר קרוב לשנה והגיע הזמן לשים לזה סוף.

אני מסכים רק חבל שהעם טיפש ולא יודע מה טוב בשבילו

כרגע רוב העם בעד הפינוי וזה יגרום רק נזק מבחינה אסטרטגית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאם אני אבחר לראשות הממשלה מטעם מפלגת העבודה וחודשיים אחר כך אני אעביר בכנסת חוק שקובע כי כל שטחי הרשות הן מעכשיו שטחי וכל אזרחי הרשות הפלסטינית יגורשו לגבול מצרים אז זה צעד פוליטי חוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוליטיקה אין חוקים

מותר לך לפטר את מי שאתה רוצה

מותר לך לעבור מפלגה כמה פעמים שאתה רוצה אבל מה שחשוב זה הכנסת

הכנסת מייצגת(לכאורה) את כל העם

אם הכנסת תאשר לך לבצע את הטרנספר שלך אז כן זה חוקי

זה יגרור מלחמה אבל זה חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אף היותי שמאלני, אני לא מסכים בעליל עם מוקי.

שבירת ידיים והשלכה לאשפה - באמת שזה מוגזם ומוקצן.

בכל זאת, המתנחלים -טיפשים ככל שיהיו- עדיין בני אדם, ולכן צריך להתייחס אליהם ככאלו - ולא כאל טינופות.

בורטון - אנחנו ניראה חלשים בפני העולם הערבי? אני מבקש ממך שתזכיר לי מה קרה עם החזית הלבנונית.

וYOT - כן, גם אם אתה ממפלגת העבודה, ואתה מעביר בכנסת חוק של החזרת השטחים (על אף שזה לא הגיוני), זה חוקי דמוקרטית. מפלגת העבודה היא שמאלנית רק בהצהרה -כמו כל שאר המפלגות- אין חוק שאוסר עליהן לצאת מגדר ההצהרה שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורטון - אנחנו ניראה חלשים בפני העולם הערבי? אני מבקש ממך שתזכיר לי מה קרה עם החזית הלבנונית.

העולם אחריי 9/11 הוא עולם אחר

הערבים חושבים שהכל ילך להם בעזרת טרור והעולם המערבי חיי לעמוד על שתי רגליים ולא להיכנע לשום דרישות שלהם

חוץ מזה שלבנון היא מדינה. הפלשטינים לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית לכל אני לא מתנחל ולא שואף להיות וכמו כן אני נגד חסימת כבישים מכיון שאני חושב שזה פוגע בהתחברות לכם.

קודם כל עלינו לזכור שההגדרה של דמוקריה היא שלטון העם למען העם,הכוח שיונק ראש הממשלה הוא אך ורק מהעם וכאשר הוא נוהג בדרכים לא דמוקרטיות במסווה הדמוקרטיה הזכות הזאת נפקעת ממנו. המתנחלים זועמים על השחיתות הרבה בתוככי הממשלה פיטורי השרים בשביל ליצור חזית אחידה בהתאם לרצון ראש הממשלה דבר שפוגע בייצוד העם ,מיזוג הדעות בממשלה אמור לשקף את העם אך כאשר ראש ממשלה תקיף דיקטטור מחליט להפר את החוקים עלינו להשיב את הדמוקרטיה לאיתנה ולהסיר את שלטון העריצות של ראש ממשלתינו. החוקים במדינה אמורים להיות הביטוי של המוסר האנושי שנקבע ע"י הממשלה אך כאשר כינון החוקים נעשה בדרכים לא דמוקרטיות הוא נוגד את המוסר ולכן כלפי המתנחלים הוא לא מהווה גורם מחייב.

דבר שני מהביטויים הרבים שזכו להם המתנחלים אני חייב להודות שהייתי מופעם, מי שהיה אי פעם בקרבתם יודע כמה הטעות פה היא חמורה, המתנחלים הם קבוצת האנשים הכי איכותיים שיצא לי להכיר אי פעם מכל הבחינות התקשורת מלעיטה אתכם שקרים מכיון שהיא חלק מזרועות הדיקטטור ראש ממשלתינו אריאל שרון שאין אני מצליח עד עכשיו להבין איך גבור המלחמה נהפך לתבוסתן.

דבר אחרון ברצץ התגובות שמתי לב שמישהו הזכיר את ה"שקט" בלבנון אז אני כאן להודיע שהשקט הזה הוא שהחדיר בהמוני המחבלים את רוחות המלחמה ,הרוח הגבית וכפי שכבר הודיענו חכמינו הרמטכ"ל וראש השב"כ שאין כמוהם להבין בתחום ש"מסיבה לא ידועה" מוצאים את דרכם הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם אחריי 9/11 הוא עולם אחר

הערבים חושבים שהכל ילך להם בעזרת טרור והעולם המערבי חיי לעמוד על שתי רגליים ולא להיכנע לשום דרישות שלהם

חוץ מזה שלבנון היא מדינה. הפלשטינים לא

וגם בגלל זה חיזבאללה (או סוריה - איך שלא תקרא להם), יצאה מלבנון? או שאתה מוכן להודות שזה היה לחץ של ארה"ב?

ד"א, גם אני מכיר מתנחלים, והם סבבה של אנשים, באמת שהם אחלה, ואני יכול לדבר איתם חופשי - כל עוד זה לא מגיע לפוליטיקה.

בכל מקרה, הם באמת סבבה, וכמו שאמרתי, לא אמור להיות הבדל בין לא מתנחל למתנחל, הרי אנחנו בני אדם, זה חשוב אם גדלתי בשטח חוקי או לא חוקי?

ורק כבד"א - אף אחד מכם לא הזכיר שהמתנחלים לא נמצאים במדינת בכלל... הם נמצאים מחוצה לה...

דעתי האישית היא כזו - יציעו לפנות אותם, -ולשלם פיצויים-. מי שירצה, תפדאל, שיבוא. מי שלא ירצה, שישאר שם. אבל בשני המקרים שצה"ל יצא בעזה.

לא רק שהרבה חפים מפשע נהרגים (ואני לא מדבר רק על פלסטינאים, גם החיילים ששולחים אותם לקרב הם חפים מפשע, בעצם), אלא שזה עולה למדינה שלנו מליוני דולרים בשנה. המצב הכלכלי ישתפר פלאים אם נצצא מעזה - וזו אחת הסיבות להינתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם בגלל זה חיזבאללה (או סוריה - איך שלא תקרא להם), יצאה מלבנון? או שאתה מוכן להודות שזה היה לחץ של ארה"ב?

ברור שזה בגלל לחץ של ארה"ב אלא מה?

ותודה לאל שארה"ב החליטה להילחם בטרור ולא להיכנע לו כמו ארצות אירופה

אני לא רוצה לדעת איך העולם היה ניראה היום לו ארה"ב הייתה נכנעת לבין לאדן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלא דברים לא נכונים אנשים מביאים לפה.

בכל הסקרים שנעשו לפני כמה חודשים בזמן שדיברו על משאל עם ההתנתקות זכתה לתמיכה מרובה. אני זוכר סקר אחד של ידיעות אחרונות שלהתנתקות היו 70 אחוזי תמיכה.

מרכז הליכוד זה לא כל העם זה רק הגרעין הקשה של הליכוד אתה אומר שזה לא דמוקרטי בגלל שזה לא עבר שם וכך גם אמרת שטויות אחרות ורבות...

מביאים למתנחלים פיצויים מאד גדולים ובכל זאת רבים מהם מתחמשים לקראת מלחמת אחים... טפילים בגב האומה זה מה שהם

מוקי דיבר שטויות אך הוא רק מבטא את האנטגוניזם מזה שהמתנחלים מתנהגים כמו ילדים קטנים ופונים נגד המדינה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם ניזון מהתקשורת השמאלנית שמראה את המציאות מהצד שהיא מעוניינת לכן מה שהיה מכבר הימים אינו בכלל ענייני.

כיום חלק גדול בציבור עומד על טעותו ומתחיל להבין את ההשלכות של התוכנית ההרסנית ובגלל זה ראש ממשלתינו כל כך מפחד מלהביא את הנושא לדיון הציבורי,למשאל העם.

מעניין כיצד התנהל הסקר???

תן לי לנחש שכנראה איזה פקידה בידיעות אחרונות מתקשרת לאנשים ושואלת אותם תוך כדי שימוש בטרמינולוגיה מלוות שלווה.: "האם אתם בעד תוכנית פינוי המתנחלים מחבל עזה"? וברור לכולם מה תהיה תשובתם אחרי שיום לפני הם ראו בטלוויזיה על המפלצת בעלת הקרניים העונה לשם מתנחל.

תבחן את המציאות בעצמך ללא עזרת התקשורת וללא עזרת המתנחלים.

פתח ספרי היסטוריה ותגלה דברים מדהימים על היישוב הערבי והיהודי קודם הגעתנו לארץ. קרא על התפתחויות אחרי היציאה מהלבנון ואתה תבין לאן אנחנו מובלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם ניזון מהתקשורת השמאלנית שמראה את המציאות מהצד שהיא מעוניינת לכן מה שהיה מכבר הימים אינו בכלל ענייני.

כיום חלק גדול בציבור עומד על טעותו ומתחיל להבין את ההשלכות של התוכנית ההרסנית ובגלל זה ראש ממשלתינו כל כך מפחד מלהביא את הנושא לדיון הציבורי,למשאל העם.

מעניין כיצד התנהל הסקר???

תן לי לנחש שכנראה איזה פקידה בידיעות אחרונות מתקשרת לאנשים ושואלת אותם תוך כדי שימוש בטרמינולוגיה מלוות שלווה.: "האם אתם בעד תוכנית פינוי המתנחלים מחבל עזה"? וברור לכולם מה תהיה תשובתם אחרי שיום לפני הם ראו בטלוויזיה על המפלצת בעלת הקרניים העונה לשם מתנחל.

תבחן את המציאות בעצמך ללא עזרת התקשורת וללא עזרת המתנחלים.

פתח ספרי היסטוריה ותגלה דברים מדהימים על היישוב הערבי והיהודי קודם הגעתנו לארץ. קרא על התפתחויות אחרי היציאה מהלבנון ואתה תבין לאן אנחנו מובלים...

אוי תעשה לי טובה, מה אתה ילדה קטנה?

התקשורת השמאלנית? מה אתה מזבל?

אתה יודע, אתה מאד מזכיר לי את האנטישמיים, שרוב הציטוטים שלהם זה "התקשורת היהודית הורסת את המדינה שלנו, ומסיטה את העם בדרכים לא דמוקרטיות", ודברים כאלו.

יש מלא סיבות למה לא העלו למשאל עם, אבל אתה עקשן מדי בכדי לרצות להבין את הסיבות שהובילו לכך. - אמרו לך כבר שבהרה מאד סקרים העם בחר הינתקות. אמנם גם בהרבה אחרים הוא בחר ההפך, אך זה לא אומר שזו היא האמת.

כפי שאמרו - המתנחלים יקבלו מלא פיצויים. חלקם מנסים גם לתמרן את החוק פינוי-פיצוי (להילחם עד שיתפסו אותך, ואז להסכים להתפנות - למשל).

וד"א, המדינה שלנו בנוייה על בחירות דמוקרטיות. העם בוחר את השליט, ולאחר מכן השליט עושה מה שבראש שלו - וזה מייצג תעם, כי העם בחר בו. בין אם תרצה או לא - ככה זה, זו ממשלה דמוקרטית.

כלומר - כל הטיעונים שלך על ממשלות לא דמוקרטיות, חסרות שחר, שכן אתה אפילו לא יודע מזה משטר דמוקרטי-מודרני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם הדיעה שהמתנחלים לא בסדר.

אבל מוקי לגמרי הגזים.

וד"א, כשאתם שובתים, אתם צריכים אישור, לא?

כל השביתות שאמיר פרץ מארגן בעלות אישור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...