הבדל בביצועים בין כרטיסים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדל בביצועים בין כרטיסים

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

החלפתי את ה GF4MX440 שלי ב 8500LE חוץ מזה שיש הבדל בתמיכה ב DX מתקדם יותר, מנירות גבוהה יותר וכו' , ציפיתי לראות יותר הבדלים אם בכלל במשחקים, אני משחק בעיקר ב NBA 2005 ושם כמעט ולא ראיתי הבדל בכלל בביצועים בין הכרטיסים, בהגדרות שניהם היו על מקסימום רק שב GF4 לא היתה אפשרות להפעיל LIGHTNHNG. גם בהשוואה ל FX5200 לא היה הבדל בכלל באפקטים או בפרטים שנראו על המסך, אני יודע שה 8500 "לא רואה את ה 5200 ממטר"

השאלה היא כזאת האם יש בדרייברים הגדרות מסוימות שצריך להפעיל כדי לראות את כל האפקטים שהכרטיס מסך יכול לתת או שפשוט המשחק מלכתחילה בעל דרישות בינוניות ואינו מהווה מדד להשוואה בין הכרטיסים.

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים להיות בתוך המשחק... אין לי מושג בידיוק איפה כי איני מכיר את המששק שלו אבל זה צריך להיות בערך ככה

options>display settings פה תשנה רזולוציות פילטרים שים את הכול על הכי גבוה..זה כרטיס שאמור להחזיק את המשחק בצורה טובה..רזולוציה שים 1024X786

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגדרתי במשחק את כל ההגדרות על מקסימום והרזולוציה היא 1280X1024 ועדיין יכולתי להגדיר כך בכל הכרטיסים ולא ראיתי הבדלים בביצועים ובפרטי התמונה שמפיק כל כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה גבוה???

פילטרים?!?!

זה 8500 לעזעזל!!

מה אתה מצפה!

תנסה לעשות לו OC ל 280 על 280

תוכל להגיע קרוב לביצועים של ה ti4200

אבל עדין זה כרטיס חלש מאוד למשחקים של היום.

במיוחד המשחקים הגרועים של EA

אם הגרפיקה הירודה אבל כבדים רצח.

הבדל תרגיש במשחקים יותר ישנים

כגון

wacraft 3

quake 3

ולא משחקים חדשים כגון

fifa2005 ו nba2005

נסה את המשחק PES4 משחק ממש טוב

והכרטיס הזה אמור להריץ יופי את המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזימו הוא אמנם ישן אבל זה לא כרטיס חלש כל כך הוא עדיין יותר טוב מכל ה 5200 9200 9250 5500 MX440 וכו' בסך הכל 8500 היה בזמנו הכרטיס הכי חזק בשוק, הוא כבר מזמן לא זה אבל להגיד שהוא כרטיס חלשלוש זה כבר הגזמה.

בכל מקרה אני שמשחק פעם ב.... הכרטיס הזה מספק אותי מעל ומעבר, מה גם שחשובה לי איכות התמונה בדו מימד והתמיכה ב ואין הרבה כרטיסים שיכולים לעבור אותו באיכות שהוא נותן בפמטרים הנ"ל למעט גרסאות הרדאון המתקדמות יותר שמכילות את ה rage theater.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה שהפנית אותי אליו הוא כרטיס כנראה קצת מוחלש, לדוגמא ה gf4mx440 שהיה לי והוחלף הוציא 3500 נקודות ב 2001 SE והרדאון 8500 שיש לי עכשיו מוציא 6000 נקודות, הכרטיס שבביקורת נראה לי קצת מוזר וחלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...