עזרה דחופה בMSDOS - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה בMSDOS

gooz

Recommended Posts

אבקש רשימה של פקודות בMSDOS על מנת למחוק קבצים ותקיות בכונן בC.

אני נמצא בMSDOS בכונן C..

צריך להגיע לתקיית הPROGRAM FILES

ולמחוק את תקיית הווינאמפ..

אני גם צריך להגיע ל SCAN DISK מהMS DOS

תודה מראש לעונים..

קובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להגיע ל-Program files אתה יכול להקיש

cd progra~1

כדי למחוק את התיקיה, תלוי באיזה גרסה של דוס אתה משתמש ומה היא כוללת, אבל אתה יכול לנסות את Deltree או rd/s.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק סליחה.

בכל מקרה לא הצלחתי להפעיל את הווינדאוז אז החלטתי להתקין על מחיצה נפרדת ווינדאוז ME (לצערי זה הווינדאוז היחיד שיש לי בבית)

כל הבלאגן קרה כאשר הווינאמפ עשה בעיה(התרעת סימן קריאה בסרגל הכלים למטה בווינדאוז XP)

ואז התקנתי אותו מחדש בעוד הבעיה למטה ממשיכה לצוץ באין סופיות...פיתאום הכל נתקע אז עשיתי ריסט ישיר..הווינדאוז לא עלה וקיבלתי הודעה לאחר הסריקה

לאחר כיבוי לא נכון שאומרת שישנה בעיה שמונעת מווינדאוז להתפתח אנא לנטל או להסיר כל תוכנה או חומרה שהותקנו לאחרונה או להכנס ל"מצב בטוח"

הצלחתי למחוק את הווינאמפ דרך הדוס..ולצערי זה לא עשה את העבודה..ואני גם לא מצליח להכנס למצב בטוח...בכל מצב שאני מנסה להכנס לווינדאוס מה שקורה זה ריסט..במצב בטוח ללא התרעה על בעיה ובמצב רגיל עם ההתרעה וישר ריסט...אין לי מושג מה לעשות :(

איך אני יכול לנטרל את הרג'יסטרי של תוכנת הווינאמפ דרך הווינדאוס החדש? והאם זה יעזור? אני כמעט בטוח שזה קשור להתקנה לא נכונה של ווינאמפ במצב לא תקין.

יש למישהו הצעות או מישהו שפתר משהו דומה?

כל הבלאגן זה שאני ממש לא רוצה לפרמט כי יש לי עבודות על כונן C ולגבות או לשחזר אותם לא יהווה פיתרון טוב כי אלו עבודות מסוג תוכנת יצירת שנצמדות למערכת בצורה שלהחזיר אותם לאחר פירמוט לתוכנה לא בטוח יצליח במאה אחוז :(

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאין לי גישה למערכת השניה אז אני לא יכול להתקין עליה ווינאמפ ולא כלום :\

ולא אפילו לסייף מוד אני לא יכול להכנס :(

לפי דעתי זאת סתם בעיה תוכנתית פשוטה שאם הייתה לי גישה לווינדאוז הזה הייתי איכשהו מסדר אותה חח יו אני כולי בעצבים מיזה :\

אז מה אני עושה? למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...