זוועה בעמותה, אלמונים שרפו חתולים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוועה בעמותה, אלמונים שרפו חתולים

shuy

Recommended Posts

חשבתי שאני ראיתי כבר הכל, חשבתי שאני לא אופתע משום דבר שיעשו בני-אנוש אבל לזה לא הייתי מוכן, אלמונים פרצו לבית המוגן של העמותה למען החתול ושרפו את החתולים חיים.

אם רק היה לי חצי דקה עם האנשים האלה לבד, ביידים שלי הייתי רוצח אותם!!

ישנם רגעים שאני מתבייש להיות בן-אנוש, זה אחד מהם.

http://www.nrg.co.il/online/35/ART/935/966.html

הייתי שם את הסמיילי הכועס, אבל זה לא מתקרב אפילו לרמות הכעס שאני מרגיש עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מופרעים ודפוקים בנפשם

יש אנשים שפשוט צריך לצלוב אותם הפוך (כמו שאגב הרומאים צלבו את רוב האנשים כנראה)

ולתת להם להתייבש בשמש החמה

מזכיר לי את ההוא במיתולוגיה היוונית שכל יום

היו באים נשרים ומכרסמים לו את הכבד או משהו

והוא היה גדל בחזרה ואז אותו הדבר כל יום

צריך למצוא דרך לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אומר לזרוק אותם לאיזה מדורה, לתת להם להיות בה איזה 10 שניות ואז להוציא אותם לאיזה דקה ו אז להחזיר אותם למדורה ולחזור על התהליך עד...עד מתי שבא לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה מהאתר של העמותה למען החתול:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

תופת בבית המחסה

19 במאי 2005

גל מתמשך של פריצות לשם גרימת נזק ומעשי ונדליזם, הסתיים הלילה בהצתה שגרמה לשריפה גדולה של הפרדס, המקיף את בית המחסה של העמותה למען החתול בישראל.

אירוע חמור זה, מצטרף לגל של פריצות לצורך גניבת ציוד ומזון, שהיו במקום במהלך שבוע.

באחד הלילות, אף הוכנסו בזדון כלבים לאזור החתולים, דבר שגרם לפציעה חמורה של חלק מהחתולים ובמקרים מסוימים הסתיים אף במותם.

לאחר שכבתה האש שהוצתה הלילה, נמצאו במקום גופות חרוכות של חתולים וגלי עצמות של כלבים (שסיבת מותם אינה ברורה עדיין).

עשרות רבות של חתולים נעדרים מהמקום וגורלם אינו ידוע.

אז איך אתה יכול לעזור?

למרות שמשטרת חדרה פתחה בחקירה, קיים חשש כבד, מיידי ומבוסס לפגיעה נוספת בבעלי החיים, ששרדו את ההתעללויות הקודמות.

אנחנו פונים אליך בבקשה נואשת: !עזור לנו להגן עליהם!

לשם כך, אנחנו זקוקים לכל עזרה אפשרית: מתנדבים אמינים לשמירה במקום ולסיוע באיתור החתולים שנעלמו, רומות כספיות ועזרה בשיקום בית המחסה, תרומת מצלמות סמויות ואמצעי אבטחה אחרים ועוד...

ומעל לכל:

עזרה בהפצת הודעה זו הלאה, למספר רב ככל האפשר של אנשים, אשר יוכלו לסייע לבעלי החיים ולנו בהעלמת הסיוט המתמשך בו הם חיים!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.cats.org.il/index.php

פשוט בא לי לבכות!

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולני, מזעזע, לא אנושי - המילים האלה לא מספיק חמורות כדי לתאר את מה שקרה שם. וככה זה כל שנה כשהחופש הגדול מתקרב. אתם מבינים, ילדי ישראלי המשועממים מקבלים יותר מידי זמן פנוי ואחוז התעללות בבעלי חיים מזנק בצורה מפחידה.

גם האדישות של הציבור לא עוזרת. לפני שנה טיילתי בפארק עם כלבי וראיתי כמה ילדים איתיופים מתעללים בחתולים. ואתם יודעים מה הכי גרוע? הם עשו את זה לי מבוגרים שישבו על הספסלים ואותם מבוגרים לא אמרו מילה. כלום. אפס. לא הוציאו הגה מהפה. כשהתחלתי לצעוק על הילדים, אותם מבוגרים הסתכלו עלי כאילו אני לא שפוי. אז אולי אני באמת לא שפוי. מה לעשות, אני בין הבודדים במדינה המחורבנת הזאת שאכפת להם מיצורים חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

בושה וחרפה, שיתפסו את מי שעשה את זה, ויתנו לו עונש כבד, שישרוף את אימא שלו. :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...