תראו בכמה אני מוריד באקוונט חבילה 1.5! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו בכמה אני מוריד באקוונט חבילה 1.5!

rosesr

Recommended Posts

לא הגיוני שתורידו במהירות של יותר מ 1 מגה לשנייה בחבילת ה ADSL של 1.5 מגה ! המקסימום הוא 1.5/8 מגה = 192 קילו לשנייה גג, ולכן תוכנת ההורדה קצת התלהבה ושגתה בחישוב המהירות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל לי אין קשר לבזק!!!!!!!! זה באמת מתחיל 600 בDownload הפשוט של ולא כמו שאתם חושבים על ההתחלה לא שאני מפסיק וממשיך זה מתחיל 600 במקרה נדיר אבל ואז זה יורד עד שזה מתייצב על 90..... ואני בנטוויז'ן אין לי קשר בכלל לבזק!

הנה אפילו הבאתי הוכחה: אני לא עצרתי את ההורדה והמשכתי התחלתי מהתחלה!!!!!!!!!!!!!!!! זה קובץ של 700 קילובייט ככה שזה גמר

אותו בשתי שניות! אבל שוב אני אומר זה רק לשנייה כזה ואז זה יורד!

3%2EPNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת תיקונים והבהרות למה שנאמר פה:

יש בארץ תשתית ל-T1, הבעיה שזה עולה 10 אלף שקל לחודש.

עם הכבלים אפשר להוריד אפילו ב800 קילובייט לשנייה, הבעיה שצריך לפרוץ את המודם בשביל זה והם תוספים אותך מהר מאוד ואתה נדפק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לי אין קשר לבזק!!!!!!!! זה באמת מתחיל 600 בDownload הפשוט של ולא כמו שאתם חושבים על ההתחלה לא שאני מפסיק וממשיך זה מתחיל 600 במקרה נדיר אבל ואז זה יורד עד שזה מתייצב על 90..... ואני בנטוויז'ן אין לי קשר בכלל לבזק!

הנה אפילו הבאתי הוכחה: אני לא עצרתי את ההורדה והמשכתי התחלתי מהתחלה!!!!!!!!!!!!!!!! זה קובץ של 700 קילובייט ככה שזה גמר

אתה מוריד את הקובץ עוד לפני שלחצת על download במנהל ההורדה של IE ;),בגלל זה אם לוקח לך 6 שניות עד שאתה לוחץ על download הוא מחשב את זה כשניה אחת אחרי שאתה לוחץ על download.

100*6=600KB - אחרי איזה 10 שניות הוא מפסיק להוריד עוד לפני שלחצת על download כדי לא לבלבל/לרמות/לנצל רוחב פס על ישומים אחרים,בגלל זה הוא תמיד מתחיל מהר ולאט לאט מתייצב-מנהל ההורדה מרמה אותך/מיקרוסופט מרמה אותך וביל גייטס הוא בן-ז**ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3%2EPNG

עם הכבלים אפשר להוריד אפילו ב800 קילובייט לשנייה, הבעיה שצריך לפרוץ את המודם בשביל זה והם תוספים אותך מהר מאוד ואתה נדפק...

יש בארץ תשתית של עד 147MB שליחה וקבלה , 147/8 = 18+- (קצת יותר מהיר מי T3 )

מהירות ההורדה שאתה רואה כאן היא בקילוביט ולא קילובייט כלומר מהירות ההורדה האמיתית היא 79 קילובייט לשניה. בעולם התקשורת סופרים בקילוביט בניגוד לעולם ה storage שסופרים בו בקילובייט. תוכנת ההורדה סופרת בקילוביט ומכאן נובע הבילבול.

בקשר לקווים מהירים שציינתם בארץ לא משתמשים ב T1 מכיוון שזה תקן אמריקני ובארץ עובדים לפי תקנים אירופאים אז משתמשים ב E1 שזה שני מגה. אפשר להזמין מבזק קישור כזה אבל לא חייבים לקחת את כל רוחב הפס. כלומר ניתן לקנות קישור של 256K לרשת הסיפרנט של ואז משלמים פחות.

כשאתה מתחבר לרשת הכבלים המודם מוריד קובץ קונפיגורציה משרת ה TFTP של ה ISP. הקובץ הזה מגדיר למודם בין השאר איך להסתנכרן מול ה CMTS לפי מסלול ההתחברות אליו נרשמת ולפיו אתהמשלם. אם תשנה את הקובץ הזה המודם שלך לא יסתנכרן מול ה CMTS.

T3 = 45Mbps וכמו שאמרתי בארץ לא משתמשים בזה אלא ב שהוא 32Mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני רואה, אף אחד פה לא מכיר ת'תשתיות של בזק...

אם אתם רוצים ללמוד קצת על מהירויות יש כאן,

אבל דיי לקשקש "לבזק יש T3 , זה מוריד 500 מגה בשנייה, דוד שלי עובד שם אמר לי, הם נותנים חצי מזה לספקיות ב20 אלף שקל !!"

בולשיט בפיתה...

קודם כל, הסטנדרט בארץ הוא אירופאי, זה E1, שזה בערך 2Mbit..

לעוד מידע, אתר בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הקובץ ישר ירד לי וענו לי על התשובה יכול להיות עד שזה פתח את הDownload זה הוריד כמה קילובייט

ואז מזה נגרם הבילבול כמו שחבר שלי עם ה 56K אמר לי שהוא הוריד 50K ואחרי זה החלפתי לו מודם והוא בכה לי שזה מגיע

לו עכשיו רק עד ל-20....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3%2EPNG

יש בארץ תשתית של עד 147MB שליחה וקבלה , 147/8 = 18+- (קצת יותר מהיר מי T3 )

מהירות ההורדה שאתה רואה כאן היא בקילוביט ולא קילובייט כלומר מהירות ההורדה האמיתית היא 79 קילובייט לשניה. בעולם התקשורת סופרים בקילוביט בניגוד לעולם ה storage שסופרים בו בקילובייט. תוכנת ההורדה סופרת בקילוביט ומכאן נובע הבילבול.

בקשר לקווים מהירים שציינתם בארץ לא משתמשים ב T1 מכיוון שזה תקן אמריקני ובארץ עובדים לפי תקנים אירופאים אז משתמשים ב E1 שזה שני מגה. אפשר להזמין מבזק קישור כזה אבל לא חייבים לקחת את כל רוחב הפס. כלומר ניתן לקנות קישור של 256K לרשת הסיפרנט של ואז משלמים פחות.

כשאתה מתחבר לרשת הכבלים המודם מוריד קובץ קונפיגורציה משרת ה TFTP של ה ISP. הקובץ הזה מגדיר למודם בין השאר איך להסתנכרן מול ה CMTS לפי מסלול ההתחברות אליו נרשמת ולפיו אתהמשלם. אם תשנה את הקובץ הזה המודם שלך לא יסתנכרן מול ה CMTS.

T3 = 45Mbps וכמו שאמרתי בארץ לא משתמשים בזה אלא ב שהוא 32Mbps.

האמת, שהמידע שמוצג פה, הוא בBYTES... אבל התוכנה פשוט דפוקה, זה הכל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה שזה "מנהל ההורדות" של האיכספלודר, נכון ?

אם הוא הוריד 800KB והפסיק באמצע, כשהוא יבוא להוריד שוב האיכספלודר ימשיך מאותה נקודה, ויכתוב במהירות 800KB/s (כי הוא הרי "הגיע ל-800KB תוך שניה")....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ככה לא מודדים מהירות הורדה. צריכים להוריד קובץ של לפחות 15 מגה כדי לראות איך המהירות מתייצבת. לחברות הכבלים יש דף מיוחד שבו קובץ שאפשר להוריד כדי לבדוק את מהירות הקישור מהמחשב בבית ועד התשתית של חברת הכבלים. אצלי זה מראה בד"כ 83-87 ק"ב לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...