בעיה בנגן MP3 חדש! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בנגן MP3 חדש!

eran2

Recommended Posts

שלום לכולם ,לפני שבוע רכשתי את הנגן החדש של CLUBIN בנפח של ג'יג'ה - ראה קישור -

http://www.e-buy.co.il/Product.asp?Pid=riverplay1gb&Cat2Cat1ID=3271&Cat2ID=0&aff=Zap

והבעייה שלי היא שלאחר שכשאני מוריד קבצים שאינם קבצי לנגן הוא נותן לי מן הודעת אזהרה שלא הכל נשמר או ירד כמו שצריך.

אולם אני רואה את הקובץ ומצליח לעבוד איתו. מה מקור הבעיה ואיך פותרים אותה. שוב זה לא קורה עם קבצי אודיו .

אודה לכם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך להודעה שלי ברגע שאני מנסה להעתיק קובץ לנגן קופצת לי ההודעה הבאה:

the file 'crystalpro.exe' has extra information attached to it that might be lost if you continue coping.

:the contents of the file will not be affected. Information that might be lost includes:

KAVICHS:$DATA

מדובר באותו קובץ כל פעם לא משנה מה אני מנסה להוריד לתוך הנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר את התוכנה הזו? (קריסטל פרו)

לי זה נראה כמו איזשהו תוסף ריגול או משהו, תנסה לסרוק.

עריכה:

עוד משהו, אולי הנגן הזה תומך בתבנית FAT32 מוגבלת ככה שנתוני ה-LAST ACCSESD ה-ATTRIBUTES וכו' לא נשמרים במעבר הקובץ.

למעשה במחשבה שנייה זה נראה לי יותר סביר מתוסף ריגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הבעיה חוזרת בכמעט כל דבר שאני מעביר ל- הקריסטל זה רק דוגמא אולם הקובץ הבעייתי-(KAVICHS:$DATA) חוזר בכל קובץ אחר שאני מנסה להוריד. וזה לא וירוס זהו נגן מוסיקה. ושוב זהו רק קובץ לדוגמא.מה שאתה אומר לא מובן לי כל כך אבל האם הגיוני שנגן לא ידע לעבוד עם כל כך הרבה קבצים וסוגי קבצים. (אולם הוא אומר שהקובץ לא יפגע ע"י פעולת ההעתקה לנגן אולם האינפורמציה הזו תלך לאבוד ותמיד זו אותה אינפורמציה . מה זה הדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר הבנתי את הבעיה.. היה לך בעבר מותקן KASPARSKY והוא מוסיף פרטים לתוך הקבצים (לא פיזית לקבצים, אבל לתכונות שלהם)..

כשאתה מסיר את האנטיוירוס, המידע הזה עדיין קיים בקובץ, וכנראה שזה מה שגורם לבעיה..

אם זה מפריע לך, אתה יכול לעשות מה שרשום פה:

http://www.kaspersky.com/faq?qid=156666512

ולהשתמש בתוכנת ה REMOVER שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...