האם אפשר להחזיר מוצר בארצינו? ומה התנאים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להחזיר מוצר בארצינו? ומה התנאים?

B0necrack3R

Recommended Posts

שלום לכולם.

קניתי היום מצלמה באתר דרך כרטיס אשראי.

פתחתי את החבילה, פתחתי ספר הוראות, הכנסתי למצלמה צילמתי איתה קצת ולא אהבתי.

נגיד ואני רוצה להחזיר אותה בחזרה לחנות ולבטל את התשלומים! האם יש לי זכות לדרוש זאת?

מה החוקים והזכויות של הצרכן במקרה זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר שלא נעשה בו שימוש ואינו חד פעמי ונמצא באריזתו המקורית ולפעמים גם חייב להיות סגור באריזה כלומר שהאריזה לא נפתחה

ולא עברו 30 יום או 14 יום בהתאם למוצר מותר לך להחזיר אותו ולקבל החזר כספי או זיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר שלא נעשה בו שימוש ואינו חד פעמי ונמצא באריזתו המקורית ולפעמים גם חייב להיות סגור באריזה כלומר שהאריזה לא נפתחה

ולא עברו 30 יום או 14 יום בהתאם למוצר מותר לך להחזיר אותו ולקבל החזר כספי או זיכוי

אין כזה דבר אתם לא מבנים?! לכל חנות יש מדיניות אחרת, יש חנויות שאפשר להחזיר אחרי 15 שנה (סתם הגזמה אבל רק שתבינו) ויש חניות שאם רק נגעת במוצר אז אתה לא יכול להחזיר אותו, מובן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטות, יש חוק הגנת הצרכן שמותר לך להחזיר עד אחרי 14 יום. אבל לדוגמא במשחקים (כמו CS) או בכלל בתוכנות שיש CD KEY ברגע שהוצאת את הנילון, אתה לא יכול להחזיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטות, יש חוק הגנת הצרכן שמותר לך להחזיר עד אחרי 14 יום. אבל לדוגמא במשחקים (כמו CS) או בכלל בתוכנות שיש CD KEY ברגע שהוצאת את הנילון, אתה לא יכול להחזיר

יש חנויות שכן ויש חניות שלא פשוט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שכל מי שקונה באינטרנט חייב לדעת, זה קרה לי באופן אישי ועד היום אני בבעיה עם זה

ברגע שאתם זוכים במכירה פומבית באינטרנט או ברגע שנרשמתם למכירה קבוצתית (ואני לא אציין אתר ספציפי), כרטיס האשראי שלכם מחויב תוך כמה שעות במידה ויש לכם כיסוי לשלם על העיסקה

מכאן והלאה, רוב הסיכויים שתאכלו הרבה קש אם ביקשתם לבטל את העיסקה (לפני ששלחו לכם את המוצר !! ) או אחרי שהחזרתם אותו בגלל כל סיבה שהיא.. לפעמים המסקנה היא שעדיף לא לקנות ככה, אלא לעשות השוואות מחירים, ללכת לחנויות פיזיות ולנסות שם להתמקח קצת.. תשלמו קצת יותר אבל לפחות יהיה שם שולחן שאפשר לדפוק עליו (או להפוך אותו אם צריך) במקרה ויש בעיה

אני אישית השתתפתי במכירה פומבית בחודש פברואר, כרטיס האשראי חויב מיד למרות שיומיים אחרי זה ביקשתי לבטל את העיסקה ולא לקבל את המוצר, ומאז התשלומים יורדים ועוד לא הצלחתי לעצור את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור ביטול אני עוד איכשהו מבין.... אבל עבור החלפה? :bash:

כן למה לא? אין שום דבר פגום במוצר שהוא קנה,זה שהוא לא נהנה\התלהב מהמוצר זה בעיה שלו,זה החיסרון בקנייה דרך האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

slim_shady

שלוש מילים פשוטות "החוק להגנת הצרכן" תקרא אותו ותחזור

חנויות שלא ממלאות את החוק הנ"ל, יכולות לקבל קנסות ענקיים במידה ואתה מתלונן עליהם

B0necrack3R

הם יכולים לחייב אותך בדמי ביטול של עד 100 ש"ח או 5% משווי העיסקה, הנמוך מביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...