אני לא מצליח להתקין את ה Bluetooth שלי :\ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מצליח להתקין את ה Bluetooth שלי :\

GZA3

Recommended Posts

שלום לכם

הביאו לי (USB כמובן) מסלקום ואני כבר חודש לא מוצא פתרון אליו.

זה לא ניראה לי קשור אבל יכול להיות בגלל שאני משתמש במערכת הפעלה 2003SERVER ?

בכל קרה אשמח לקבל עזרה בהתקנה

מה שיש בחוברת הוראות זה מתקדם טוב עד לקטע שזה אמור לעבוד ואז רואים שזה בכלל לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עזרה, נצטרך יותר פרטים על הבעיה עצמה.

מה זאת אומרת "לא עובד"? האם הוא נותן לך הודעה כול שהיא? האם רכיבי USB אחרים עובדים במחשב? האם ניסית חריץ USB אחר?

אגב, אני מניח שקיבלת אותו יחד עם הנוקיה 6230. אם אתה מתכנן להעביר עם ה-BT שירים - שכח מזה כבר עכשיו. זה איטי, לא יציב (למרות שהבנתי שזה תוקן בגרסה החדשה שיש בארץ [4.44] אך אני עדיין לא סומך על זה) ומתנתק המון באמצע שליחה.

אני אישית קניתי גם MMC/SD Card Reader בשביל המוזיקה, וגם כבל DKU-2 בשביל שאר הדברים כגון התקנת משחקים, העברת מידע, סינכרון וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עזרה, נצטרך יותר פרטים על הבעיה עצמה.

מה זאת אומרת "לא עובד"? האם הוא נותן לך הודעה כול שהיא? האם רכיבי USB אחרים עובדים במחשב? האם ניסית חריץ USB אחר?

אגב, אני מניח שקיבלת אותו יחד עם הנוקיה 6230. אם אתה מתכנן להעביר עם ה-BT שירים - שכח מזה כבר עכשיו. זה איטי, לא יציב (למרות שהבנתי שזה תוקן בגרסה החדשה שיש בארץ [4.44] אך אני עדיין לא סומך על זה) ומתנתק המון באמצע שליחה.

אני אישית קניתי גם MMC/SD Card Reader בשביל המוזיקה, וגם כבל DKU-2 בשביל שאר הדברים כגון התקנת משחקים, העברת מידע, סינכרון וכו'.

היה לי נוקיה 3300 והחלפתי ל 6230 והשארתי את הכבל אצלי ועם זה עד היום הייתי מעביר שירים.

המכשירים מאורנג' והכרטיס BT מסלקום.

הכל עובד ותקין במחשב וניסיתי חריץ אחר וניסיתי מחשב אחר ונדה.

אומנם לא יודע על איזה גרסא חדשה אתה מדבר וגרסא למה (לתוכנה של הדרייבר/מכשיר או משהו אחר) אבל לא איכפת לי שזה יהיה איטי בכל מקרה היום אני צריך את זה בשביל מכשיר 840.

בכל מקרה, הלכתי לפי ההתקנה והכל עבר די חלק בלי בעיות מיוחדות.

כשאני בא להפעיל את הBT ולזהות משהו הוא לא מזהה לי כלום כשהמכשיר במצב קליטה ומונך קרוב אליו מאוד. 6230 וניסיתי גם עם מכשירים אחרים כמו ה מוטו' 840.

אולי אני לא יודע להפעיל את זה אולי בעיה בהתקנה אולי בעיה שהוינדוס (2003 סרבר) לא תומך בזה אני לא יודע...

אם תוכלו להגיד לי איך אני אמור להשתמש בזה לאחר שזה הותקן (לפי ההוראות) או להגיד לי אם זה תומך בוינדוס 2003 סרבר או לא תומך אני יודה לכם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קלה לי אלייך, האם התקנת בנוסף את ה- Suite?

לא.

היא לא תומכת 2003 סרבר.

(אולי יצא מאז גרסא חדשה ועכשיו כן אבל לא שידוע לי)

בכל מקרה ניסיתי עם עוד כמה מכשירים סלולרים אחרים שאמורים כן לקבל את זה כמו המוטורולה 840 כאמור וגם לא עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...