מחפש מערכת פצצה למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת פצצה למחשב

GZA3

Recommended Posts

שלום לכם

אני מעוניין לקנות מערכת (רמקולים) למחשב עד היום השתמשתי במערכת מיני מסריחה ומאז שיש לי מערכת נורמלית (20 אלף שקל) באוטו אני פשוט לא שומע בבית כלום וזה כך כבר איזה חצי שנה.

אני אוהס סאב גבוהה מאוד ומדויק והשאר שישאר איכותי מאוד בעוצה גבוהה.

אני אשמח לשמוע המלצות מה יש להציע.

כל מה ששמעתי עד היום בחנויות חשמל זה מיני סאוופרולא סאבופר וכשמגביהים האיכות מתחילה להשמיע צקה צקה (קיצור זבל)

יש אני אשמח לקבל הרבה המלצות :)

תודה מראש

נ.ב

אל תדאגו בקשר לכרטיס קול יש לי 7.1 קריאטיב 24BIT וגם אותו אני מתכנן להחליף בקרוב לאודיג'י 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי קודם שיהיה איכות ומה שאני רוצה ואחרי זה שאז עושים תקציב למה שצריך.

אין לי רסיברים ואין לי כלום כמו שמרתי השתמשתי עד היום במערכת מיני ביתית רגילה ופשוטה בלי כלום למעשה.

אין שימוש עיקרי אני רוצה לשמוע לראות סרטים ולשחק במשחקים בצורה מהנה ביותר מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדר ענקי משהו כמו 5*5 מטר

אני מעוניין בכל חלק שאני צריך.

אם זה רסיבר אז רסיבר.

למעשה אני יחבר את המערכת הזאת רק למחשב(ים) וטלויזיה.

(גם הדיוידי שלי שמעל הטלויזיה הוא למעשה מחשב שהכנסתי לקופסא של וידיאו ישן ויש לו DVD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר --

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=23271

זה רסיבר די בסיסי (לא כדאי פחות מזה) אם היית נותן תקציב היה הרבה יותר קל להתאים.

לגבי זה קשה לבחור ברשת הכי טוב זה ללכת לחנויות מקצועיות ולשמוע.

אם בכל זאת אתה רוצה פה המלצה , תגיד מה אתה מעדיף - רצפה או מדף או שילוב של שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר --

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=23271

זה רסיבר  די בסיסי  (לא כדאי פחות מזה) אם היית נותן תקציב היה הרבה יותר קל להתאים.

לגבי זה קשה לבחור ברשת הכי טוב זה ללכת לחנויות מקצועיות ולשמוע.

אם בכל זאת אתה רוצה פה המלצה , תגיד מה אתה מעדיף - רצפה או מדף או שילוב של שניהם.

5-10 אלף שקל.

אני לא מבין במחירים של מערכות לבית אבל אני יודע שזה עסק לא זול כשמדברים על איכות.

ביקשתי מוצר איכותי עד סאב חזק ושהקול לא נהרס בווליום גבוהה.

אם זה צורך גם הרבה כסף אין בעיה (אני חושב שעשר אלף שקל זה מספיק מכובד כדי לקבל תמורה מלאה לסכום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...