התחממות אצל המעבדים מומלץ לקרוא !!!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות אצל המעבדים מומלץ לקרוא !!!!

Wolf-Net

Recommended Posts

נושא השיחה התחממות אצל המעבדים:

שמעתי שהמעבדים של מתחממים מהר האם זה נכון, עדיף לקנות את הוולקני 7 איך שקוראים לזה ,וגם להוסיף מאווררים נוספים במארז, אני לא יודע מה כדי לעשות, מה אתם מציעים לעשות? ,מה אתם הייתם עושים? ,להחליף מארז.???? להוסיף מאוורים נוספים????.

כיום הלוחות של והמעבדים זולים בהרבה מאינטל והם מגיעים לביצועים בדיוק כמו אינטל השאלה הגדולה מה כדי?

אז הינה עובדה לכולם: יש לי מחשב P2 לוח אם של ASUS ומעבד של P2, מצטער אני פשוט לא טוב בסוגים של מחשב, אבל בקיצור מה שאני רוצה להגיד שמעבדים של אינטל אחרי כמה שנים לא הרבה... המאוור של המעבד משמיע רעש היום ונורא אני סובל כל יום אם זה אפילו עכשיו, והמעבד פשוט מתחמם יותר מידי אבל למי איכפת לאינטל יש אחריות לכל החיים אם הם נהרסים או נשרפים.

אז זה הבדל הגדול ביותר שנראה לי הכי חשוב במעבד של אינטל ושל , כי איך שהבנתי ואנשים שאמרו ורשמו בפורום קראתי את כל ההודעות שאנשים אומרים לקנות עוד ועוד מאווררים בגלל התחממות במעבדים בקיצור עדיף שהמחשב יהיה 'ערום' שלא יקרה חס וחלילה משהו למחשב.

לסיכום: למי שאין בעיה כספית עדיף לקנות את המעבד של שהוא אחלה אבל אחריות רק ל-3 שנים אז לאנשים שיש כסף יכולים לקנות כל פעם שנהרס להם המעבד ויכלו להוסיף ערכות קירור יוקרתי , אפילו יש מארז במיוחד שבנו בשביל קירור ע"י נוזל קירור ועולה בסיבבות 3500 ש"ח, או פשוט להפשיט את המארז שיהיה 'ערום' וגם להוסיף מאוורים על מעבד ומסביב המארז.

חברת למי איפכת אם המעבד ישרף לכם אחרי שנה או כמה שנים.. אין בעיה לאינטל יש אחריות לכל החיים שמתחייבת להחליף לכם את המעבד בנוסף עדיף להוסיף מאוורים למחשב כדי שיהיה ביצועים טובים מאוד של המעבד

מה שרשמתי הוא נכון מתוך ניסיון וגם מתוך קריאה בכל מיני מדרכים , באתרים, בפורום וכולי.... אבל זה נכון לפי כל הסקרים ולפי כל ההודעות,התגובות ולפי כל דבר שרשום היום והמלצות שלכם.

מחכה לתשובות ולתגובות 8)

בתודה רבה זאביק :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המידע שרשמתי יפרוסם בעיתון הד-הקריות ועיתון מעריב.

אחותי עיתונאית אז המידע שרשמתי יפרוסם בקרוב בעיתונים עם הקישור לאתר ומידע רב עליו.

אני מאוד עשיתי המלצה טובה על האתר המידע יפורסם בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעמיד דברים על דיוקם :

"לסיכום: למי שאין בעיה כספית עדיף לקנות את המעבד של שהוא אחלה אבל אחריות רק ל-3 שנים אז לאנשים שיש כסף יכולים לקנות כל פעם שנהרס להם המעבד ויכלו להוסיף ערכות יוקרתי "

אחריות ל 3 שנים מספיקה לי .. והמעבד לא יהרס לך כל כך מהר , אורך החיים של מעבד לפני שמחליפים אותו הוא

2-3 ואח"כ הוא הולך לפח !!

כל מי שיש לא עודף כסף לקנות מערכת קירור ב 3500 ש"ח הוא לא שפוי לקנות את זה , אז מה הוא יקרר את המחשב ויוכל להפעיל אותו ב3 גיגה הרץ אבל בעוד שנה יהיה מהירים הרבה יותר ..

אני לא שמעתי על משהו שהשקיע כל כך הרבה ..

כולה היטסינק + מאוורר עולה 150-350 ש"ח לטובים ביותר ונועד לקרור המעבד בלבד !!

ולא מוסיף שום דבר לביצועים שלו .

אגב גם מעבדים של אינטל מתחממים אבל כנראה שפחות , ואילו ההיטסינק המקורי של כנראה לא מספיק לקרר

את המעבד , אשר בימי הקייץ החמים מתחמם לו..

עדיף שהמחשב לא יהיה ערום .. נכון שזה מאוד מאוורר אבל זה לא שפוי , זה רק בודדים .. :smoke:

תאר לך מצב שעף לך גו'ק לתוך החדר ונוחת בדיוק על המאווררר שעל המעבד , זה לא חלום , זה יכול לקרות , ואז מה הלך הכל.. ::)

לסיכום יכולים לדחוף את האחריות שלהם ...

מימלא קצב התחלפות המעבדים מהיר מהקצב שבו הם נהרסים , מלבד זה שעוד לא ראיתי אף אחד הולך לאינטל ומבקש מהם מעבד 486

במקום זה שנשרף לו , אפילו לא 166 MMX ואתה יודע מה גם לא 3 400 , עדיף לקנות מעבד חדש!

אלה היו 60 שניות על התחממות ......

וכל הכבוד על היוזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יותר לדייק לאינטל אין אחריות לכל החיים, אילו איסטרוניקס שנותנים את האחריות (ולא כל המעבדים בארץ מגיעים דרכם).

בכל מקרה אחרי 3 שנים המעבד שווה 9.90 ש"ח כולל מע"מ אז מה זה משנה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת סליחה על העברית שלי מה לעשות אני לא חזק במיוחד בלשון אפילו לא עברתי את הבגרות.

אז תסלחו לי על השיגאות כתיב שלי.

ותגובות אחלה שרשמתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...