אוזניות מחול עד 100 דולר - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות מחול עד 100 דולר

ben007

Recommended Posts

אני בעצמי גם מחפש לקנות ושמעתי על הMDRV700DJ של סוני והם ממש מצוינות יש אותם לחבר שלי והוא ממש מרוצה מהם והמחיר שלהם בחו"ל הוא 100$ גג ככה אמרו לי אבל אין לי מושג איזה חנויות יש בחו"ל שמוכרות בחו"ל, מישו יודע?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שמעתי כבר את הסוני האלו, הן נחמדות אבל הסנהייזר 280 טובות יותר.

2. לי שיש טכניקה A900, שעולות 199$, פי 2 מהתקציב שלך. והן מתעלות על ה-280 בכל דבר מלבד עוצמת הבאס(שלטעמי ב-280 היא מוגזמת, אני אפילו עשיתי מוד לטכניקה שלי והנמכתי את העוצמה של הבאס עוד יותר. באופן כללי, הטכניקה בהחלט מספר רמות מעל ל-280, אם זה בפירוט או אם זה בדיוק או כל דבר אחר. מידע נוסף תוכל לקרוא כאן:

http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?p=179166#179166 (רוב הדברים החשובים הם בהודעה השנייה בדיון).

3. הכרטיס שיש לך, הוא הכרטיס ששימש אותי עד לפני חודש ימים, והוא כרטיס טוב יחסית למחירו. הוא הצליח להזיז גם את הטכניקה שלי, וגם את ה-280 של חבר שלי טוב מאוד.

4. את האימו אפשר לרכוש בארץ משומש בכ-1000 שקלים לכל הפחות, נסה לחפש בבזאר של אקט. אם יש לך איך להביא מחו"ל, תוכל לרכוש אותו ב-160$ כולל משלוח בארה"ב (מחיר לא מדויק, אולי קצת יותר, אולי קצת פחות).

5. אם אתה רוצה לקרוא קצת יותר בנוגע לברייק-אין לאוזניות, וגם כמה דברים שקשורים להגדרות של הכרטיס קול (דברים ממש קטנים שעושים הבדל מורגש לטעמי) תקרא כאן:

http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=26619&highlight=hd280

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין הייתי הולך או על הGRADO SR-60 או על הSR-80.. למרות שלפי ביקורות ה60 עדיפות. אולי אם אני אוכל לאסוף את ה500 שקל אז אני אקנה אותן ואתן חוות דעת. אבל אם אתה לחוץ בתקציב ורוצה לקנות בארץ הייתי הולך עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הוא אמר בהתחלה שהוא שומע רוק ומטאל הרבה יחסית, אז אני לא יודע עד כמה ה-280 הן בחירה טובה בשבילו. אם הוא היה שומע יותר שחורה, ראפ וכד' אז ה-280 הייתה בחירה נבונה יותר, כך שאני עדיין בספק ואולי כדאי את הגראדו בכל זאת. שמע, מה שאתה אומר זה נכון על האוזניות האלה אבל הצליל שלהם טיפה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grado sr-80

ואפשר לקנות אותם בארץ ב 70 דולר או 75 לא זוכר.

אצל היבואן שלו אייר פול

http://www.aufi.co.il/ear/index.php

אחריות 3 שנים

ואחר כך אם קונה להם משהו אתה משלם 60 שקל והוא מביא לך אותם כמו חדשות.

אחלה של שרות יש להם , יענה לך על כל השאלות.

אנטולי, לפי איש זה, אפשר למצוא אותם ב-75 דולר.. אתה מכיר את החנות?

ושוב,הייתי הולך על ה- SR80 , אבל נוחות חשובה לי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ben007, בוא אני יעזור לך קצת, בתור אחד שהוא גם אודיופיל וגם חובב מטאל (שהוא מיעוט שבמיעוט שתדע לך) וגם בעלם המאושר של ה Sr-80 מזה שנה שנה וחצי אני יכול להגיד לך, ויסכימו איתי עוד הרבה אנשים וגם ב Head-Fi ש Grado הן האוזניות הכי טובות למטאל ורוק.

שמעתי את ה HD 600 לעומת ה SR 80 שלי ולא התרשמתי כלל. אומנם המקור לא היה בעל הגברה מי יודע מה (מגבר ישן של Onkyo) אבל אני יכול להגיד לך שה SR-80 הן בעל יחס מעולה של מחיר/ביצועים ואתה לא תתאכזב מהן, אני ממליץ לך לקנות אותם דווקא בארץ כי המחיר כמעט זהה למחיר חול, להבדיל מהסנהייזר שהמחיר שלהם מחול הוא בערך פי 2, פשוט שערוייתי !! סנהייזר להביא רק מחו"ל, באמת !

בקיצור הגראדו מעולות לרוק, הסנהייזר מתאימות למוזיקה יותר מעודנת ורגועה. לגרדאו יש באסים ממש ממש טובים. הדוקים מאד מאד וגם חזקים יחסית לאוזניות פתוחות. את הסנהייזר 280 לא יצא לי לשמוע אבל שוב כמו שאמרתי ה SR-80 מאד מאד טובות לרוק ומטאל. דבר שהסנהייזר לא ממש טובות בהן. מה שכן הן יותר טובות מהגרדאו למוזיקה רגועה ומעודנת כמו שאמרתי.

מה שכן הן לא שיא הנוחות אבל אם אתה אודיופיל באמת אז דבר לא יעצור בעדך, מה שכן אתה יכול לקנות SoftPads שמתלבשים על האוזניה והם עוזרים בנושא הנוחות בפגיעה מינימלית בסאונד אם בכלל.

תדבר עם אייל פור הוא בחור רציני מאד (מהכרות אישית) נחמד מאד ואדיב.

בהצלחה !!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שהגראדו 60 עד הגראדו 225 הן מעולות לרוק מטאל, אבל נראה כי אתה לא מכיר את המוצרים של סנהייזר. גם אני שמעתי את ה-600 כמו גם דגמים רבים נוספים של החברה, ה-600 הן שקטות, לייד-בק שמתאימות לג'אז קלאסית וכו'. ה-280 הן של DJ, מה שאומר באס חזק מאוד, ואטימה מהטובות ביותר ששמעתי. אני אישית ממליץ על ה-280 יותר, למרות ששתי האוזניות טובות מאוד. הענין הוא שבסופו של דבר הכל מסתכם בטעם האישי של הבחור, הכי טוב יהיה אם הוא יוכל לשמוע את 2 האוזניות עם אותו המקור.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

אני כנראה אלך על ה- SR80 אם הם באמת יעלו 75+- דולר.

אם לא, ללכת על ה- SR60? או שכבר יש אלטרנטיבות יותר טובות למחיר הזה מסינהייזר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששמע את הסנהייסר 600/580/280 ואת הגרדו sr80 אני יכול להגיד לך שאני פשוט אוהב יותר את הסאונד של הגרדו.

אם אתה שומע בחדר ואין יותר מדי רעש מסביב ואתה באמת רוצה להנות מהמוסיקה אז לך על הגרדו sr-80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...