4 מתנחלים אנשי קבע מכרו תחמושת למחבלים !!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 מתנחלים אנשי קבע מכרו תחמושת למחבלים !!!

udicol

Recommended Posts

לדעתי מגיע למתנחלים עונש חמור ביותר - עד כדי כך - שגם ירתיע אנשים בעתיד.

הסיבה שהגענו למצב כזה חמור היא שמערכת הענישה בארץ לא מספיק חמורה ולכן כל אחד עושה מה שבא לו.

תודה רבה שהחזרת אותנו לנושא . ובכן שמעתי ברדיו , בחדשות שהעסק גדול מכפי שאנו יודעים . עבריינים וגורמים שונים , מוכרים כמויות עצומות של לפלסטינאים . מכמויות הנשק הללו מתים חיילים , נרצחים אזרחים !!! מעשה כזה גובל בבגידה אפילו אם מדובר בגורמים עבריינים ו/או חיילים !!! ולכן עונשם צריך להגזר ומהר ללא חנינה לעולם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גובל בבגידה?

עד כמה שאני יודע, מעשה של מכירת אמל"ח לגורמים עוינים מהווה בפירוש בגידה במדינה ופגיעה בבטחון המדינה.

נו ? מה ? מה כתבתי משהוא אחר ? הבנת הנקרא ?

היה ספק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין מה עושים הפלסטינאים כשהם חושדים בחבריהם בשיתוף פעולה עם .

ובכן אני מאוד מאופק כשאני כותב כאן , אבל אם הייתי רואה עבריין , מישהוא , שכן חייל או כל פלאצן בוגד אחר מוכר ו/או חושב על זה -

ישר למשטרה !!! אם לא משהוא אחר שאני לא אפרט כאן בפורום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צריכים לקבל את המקסימום שהחוק מאפשר (חוץ מגזר דין מוות, אם קיים.. כי שמעתי שמועות)

אל תדאג, יטפלו בהם כמו שצריך. לא צריך להרוג אותם ולא יהרגו אותם, יתנו להם להרקב בכלא עד סוף חייהם ולראות את הנשק שהם מכרו חוזר לשטח מדינת בפיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מגיע למתנחלים עונש חמור ביותר

מה זה קשור למתנחלים? זה מתחיל להזכיר תקופה מסוימת באירופה שבה כשתפסו עבריין כלשהו שהיה במקרה יהודי -אז ההמון התחיל לצעוק "מוות ליהודים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, יטפלו בהם כמו שצריך. לא צריך להרוג אותם ולא יהרגו אותם, יתנו להם להרקב בכלא עד סוף חייהם ולראות את הנשק שהם מכרו חוזר לשטח מדינת בפיגועים.

אני מניח.. וכל זה בשביל קצת כסף! טיפשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחיה את הדיון הזה אך ורק בגלל הבהרה חשובה:

שאתם אומרים מתנחלים שימו לב שאלה לא המתנחלים האותנטיים עם הכיפות והציצית [ימנים], שיש לי אליהם הערכה עמוקה מאוד.(בגדר ההיגיון כמובן)

ההתנחלות שהטיפשים הגיעו משם היא בכלל לא "התנחלות אותנטית" אלא ישוב חילוני למהדרין(תלם ואדורה), רק שתדעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחיה את הדיון הזה אך ורק בגלל הבהרה חשובה:

שאתם אומרים מתנחלים שימו לב שאלה לא המתנחלים האותנטיים עם הכיפות והציצית [ימנים], שיש לי אליהם הערכה עמוקה מאוד.(בגדר ההיגיון כמובן)

ההתנחלות שהטיפשים הגיעו משם היא בכלל לא "התנחלות אותנטית" אלא ישוב חילוני למהדרין(תלם ואדורה), רק שתדעו.

אכן כן , אני לא מאמין שמתנחלים אידיאולוגיים מסוגלים לחשוב על דבר כזה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנחלות אותנטית? מה זה השטות הזו?

אם אתה מנסה לומר שהמתנחלים החילוניים הם "מתנחלים מזוייפים" או חסרי אידאולוגיה . אז אתה מדבר שטויות.

כל מי שיושב בהתנחליות יש לו אידאולוגיה מסויימת. הרי הם לא יושבים שם מבחירה. ובטח המצב הבטחוני הוא לא תמריץ לגור בהתנחלויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנחלות אותנטית? מה זה השטות הזו?

אם אתה מנסה לומר שהמתנחלים החילוניים הם "מתנחלים מזוייפים" או חסרי אידאולוגיה . אז אתה מדבר שטויות.

כל מי שיושב בהתנחליות יש לו אידאולוגיה מסויימת. הרי הם לא יושבים שם מבחירה. ובטח המצב הבטחוני הוא לא תמריץ לגור בהתנחלויות.

אני מדבר שטויות?

הנה עוד אידיוט.

אם היית קורא ומסוגל להבין את התיקון שלי לא היינו נכנסים לזה עכשיו.

בכל מקרה אני לא אתווכח איתך בכלל כי יש עובדות בשטח.

וזה ידוע ואין סיכוי בעולם שמתנחל אותנטי (דתי ימני) ימכור לערבים.

לא היה כזה דבר מעולם.

אל תאלץ אותי להיכנס לפרטים כי ראינו מה שווה "האידיאלוגיה" של המתנחלים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...