עזרה קטנה על רכישת מסך וכרטיס מסך, תודה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה קטנה על רכישת מסך וכרטיס מסך, תודה

Dr@gon

Recommended Posts

1. האם שווה לקנות את המסך של "LG 19 מדגם: 1980Q

נ"ב: סכום הכסף לא חשוב!

2. אני רוצה לקנות כרטיס מסך חדש ואני לא יודע איזה. סכום ההשקע שלי הוא עד 2500 שקל אני מתלבת על הRADEON X800XL- (http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_618_1243&products_id=9716)

או על ה- 6800GT

(http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_95_1012&products_id=8514)

אני מעוניין רק בתחום המשחקים ולא האוברקלוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מסך LCD 19 אינץ' יהיה שווה בגודל למסך 21 אינץ' CRT (="רגיל"), ככה שאם אתה רצה מסך LCD שישתווה למסך 19 אינץ' CRT אתה תצטרך 17 אינץ' (בLCD).

2. תבדוק שיש לך PCI-E בלוח, אם כן, אז הRX800XL יהיה הכי טוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מסך LCD 19 אינץ' יהיה שווה בגודל למסך 21 אינץ' CRT (="רגיל"), ככה שאם אתה רצה מסך LCD שישתווה למסך 19 אינץ' CRT אתה תצטרך 17 אינץ' (בLCD).

1. טעות...LCD 19 זה CRT 20....מורידים אינש אחד במסכי CRT..!!..(דוגמאות נוספות CRT 17 = LCD 16, CRT 19 = LCD 18)...

2. ה6800GT יותר חזק...וגם הוא אוברקלוקר בהרבה יותר טוב..!!!!!....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. טעות...LCD 19 זה CRT 20....מורידים אינש אחד במסכי CRT..!!..(דוגמאות נוספות CRT 17 = LCD 16, CRT 19 = LCD 18)...

2. ה6800GT יותר חזק...וגם הוא אוברקלוקר בהרבה יותר טוב..!!!!!....

1. בCRT הפלסטיק מסתיר אינץ' אחד, ככה שזה כן כמו שאמרתי.

2. הRX800XL יותר חזק, במידה ולא מתוכנן OC אז אין סיבה להשקיע בGF68GT היקר יותר ואפילו החלש יותר בצורה זניחה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. הRX800XL יותר חזק, במידה ולא מתוכנן OC אז אין סיבה להשקיע בGF68GT היקר יותר ואפילו החלש יותר בצורה זניחה מאוד.

אתה אמרת שCRT 21 זה כמו LCD 19..!!...אז אתה מוריד אינש 1 בCRT וזה הגודל של LCD המקביל אליו...

קיצור טעית...לא משנה...זה לא הויכוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם PS3 ?

ועם תמיכה של יותר משחקים בnVIDIA ועם Ultra Shadows II וCineFX ?

בקיצור ב6800GT יש כל מיני דברים שיריגרמו לו להריץ משחקים יותר טוב בהווה ובעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרת שCRT 21 זה כמו LCD 19..!!...אז אתה מוריד אינש 1 בCRT וזה הגודל של LCD המקביל אליו...

קיצור טעית...לא משנה...זה לא הויכוח...

נו נכון, בCRT גם מורידים אינץ' כי הפלסטיק מסתיר, ככה שאם אתה אומר CRT 21 אינץ' אתה לפי מה שאתה אומר טועה....

נימו:

SM3 זה לא כזה דבר חשוב כפי שזה נראה עכשיו, וUltra Shadow זה פשוט בדיחה.

Cine FX זאת הארכיטקטורה אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחתיכת מעצבן...הנה:

אז זהו שלא..!!..מסך CRT בגודל 21 יותר גדול מLCD 19 באינש בודד....ומסך שיישתווה למסך 19 CRT זה 18 LCD....ולא 17 LCD..!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יותר משחקים מתחילים לתמוך בזה, השיפור בביצועים לא גדול והשיפור בגראפיקה אפסי, זה לא מה שיגרום למישהו לקחת את הGF6800GT על פני הRX800XL.

אולטרה שאדו פועל במיטב ידיעתי רק במשחקים מבוססים OpenGL, ומכל הרשימה הלא כל כך גדולה של משחקים שתומכים בOpenGL רק דום 3 תומך בUS, יכול להיות שיש עוד משחק אבל אני לא זוכר, חוצמזה הוא גם לא כזה שימושי, נעשה בדום 3 כזה שימוש נרחב פה בגלל הדולרים שnVIDIA פיזרה על id.

יחתיכת מעצבן...הנה:אז זהו שלא..!!..מסך CRT בגודל 21 יותר גדול מLCD 19 באינש בודד....ומסך שיישתווה למסך 19 CRT זה 18 LCD....ולא 17 LCD..!!!

אבל במסכי CRT מורידים אינץ' אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים יותר עדיף לקחת את הכרטיס של ה-ATI?

מפני שביום שני אני הולך לקנות... אז אני צריך כמה תשובות אחרונת לפני הרכישה.! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לך לקחת את ה6800GT.

הוא חושב שעדיף לך את הX800XL תקרא את כל הטרד מחדש ותחליט.

Prophet,יש שיפור דיי משמעותי בביצועים עם SM3.

מלבד זאת ברזולוציות גבוהות עדיף את במסך LCD 19 אינץ שמקביל ל20 אינץ של CRT צריך רוזולציות דיי גבוהות.

חוץ מזה,עדיף לקנות כרטיס של חברה שמפזרת דולרים כדי שמשחקים יראו הכי טוב וירצו הכי טוב אצלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לך לקחת את ה6800GT.

הוא חושב שעדיף לך את הX800XL תקרא את כל הטרד מחדש ותחליט.

Prophet,יש שיפור דיי משמעותי בביצועים עם SM3.

מלבד זאת ברזולוציות גבוהות עדיף את nVIDIA  במסך LCD 19 אינץ שמקביל ל20 אינץ של CRT צריך רוזולציות דיי גבוהות.

חוץ מזה,עדיף לקנות כרטיס של חברה שמפזרת דולרים כדי שמשחקים יראו הכי טוב וירצו הכי טוב אצלה.

לא אמרתי שזה רע, אמרתי שפשוט הUS לא כ"כ שימושי ד כדי כך שnVIDIA היו צריכים לזרוק על id כל כך הרבה כסף שיתמשו בו.

לגבי הSM3, בחלק לא מבוטל של המקרים השיפור זניח, ואגב, חבילת התוספת החדשה של HL2 תתמוך בHDR ותצוגה מקסימלית של הHDR תהיה עם SM3, כנראה יפותח גם מסלול SM2.0b.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי סופית אני לוקח את הGeForce 6800GT, אבל אני יקח את הכרטיס מסך של משום שהפרשי המכירים הם רק ב-90 שקל והביצועים בהפרש די גדול, וגם בגלל שקראתי שעם הכרטיס מסך הזה אפשר להגיע לביצועים של הULTRA ואפילו לעקוף אותם עם STOCK.

:xyxthumbs:

טוב תודה על העזרה שלכם :):smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...