האם הכרטיס מסך משפיע באופן כולשהוא על הFPS ב HALF LIFE? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס מסך משפיע באופן כולשהוא על הFPS ב HALF LIFE?

balagan

Recommended Posts

ברור שכרטיס מסך משפיע על הביצועים בHL וCS.. השאלה היא עד כמה.. ברור שהבדל בין ג'יפה 4 MX לבין הכרטיסים החזקים והיקרים בשוק יהיה הבדל עצום.

אבל HL זה עדיין משחק ישן יחסית ולא צריך כרטיס מטורף כדי לשחק בו. איזה כרטיס מסך יש לך? כל עוד זה 9600P ומעלה לא נראה לי יהיה הבדל כל כך גדול בביצועים בין כרטיס לכרטיס (אלא אם אתה משחק גם CSS וזה כבר סיפור אחר לגמריי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי אני מדבר על CSS

אז ככה אני משחק אצל אמא שלי ויש לי MX440

והאף פי אס נע בין 30-48

ואצל אבא שלי שיש לי giga byte x850xt pci-e

ויש לי אותו אף פי אס........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואצל אבא שלך רואים פי שתיים יפה.. ג'יפה 4 MX לא מראה פיקסל שיידר ואין לו 9 והוא בחיים לא יריץ את המשחק עם פילטרים (לא נראה לי יש משחק שהוא כן יריץ עם פילטרים) והאיכות הכללית של הכרטיס הרבה יותר נמוכה. רוצה הרבה FPS עם הX850XT? תעיף את הפילטרים ותשחק קצת עם ההגדרות לאיכות מינימלית, יראו חרא אבל לא יפול מה100FPS בחיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי...

אבל אני קצת מבואס כי חשבתי שהכרטיס מסוגל לסחוב יפה גם שאני משחק על הגדרות גבוהות ומה זה הגדרות נמוכות בלי אנטיאליזיג ועל רזולוציה נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מקרטע שאתה משחק על פילטרים גבוהים?

זה לא אמור לקרות.. לי יש 6800 אולטרה (קצת פחות חזק משלך.. אבל בערך אותו דבר) ואני מריץ HL2 יפה מאוד על 1280X1024 עם AA על 8X-16X

וHL2 רץ יותר טוב על ATI בכלל.. נראה לי משהו לא עובד נכון במחשב שלך.. מה שאר המפרט שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת סליחה שאני מקפיץ אבל אני צריך לדעת יש לי מצויין 2 מגה

ועשיתי מה שאמרתם לי עם הכרטיס מסך שמתי הכול על הגדרות רגילות ועדיין יש לי 70-80 FPS

משהוא בכרטיס מסך או במחשב שלי לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...