איזה נגן MP3 לקנות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן MP3 לקנות?

PJ

Recommended Posts

אהלן , אני יודע שבטח פתחו כבר מיליון ת'רדים דומים , אבל לצערי אין לי את הזמן (ככה זה שהצבא גוזל לך את כל הזמן ) לקרוא את כל הת'רדים הקודמים ואת כל הביקורות שיש באתר בשביל להחליט בעצמי ומבלי לפתוח ת'רד חדש

אז ככה , כאמור , התחלתי לקרוא כאן כל מיני ביקורות וגיליתי שהIpod שזה המכשיר היחידי שהכרתי הטא לאו דווקא הכי טוב והתחלתי להסתבך קצת. יש כאן כל כך הרבה אינפורמציה והתחלתי ככה להתשגע , אז אם תוכלו פשוט ללת לי המלצה לנגן האולטימטיבי בשבילי אני אשמח .

מה שאני צריך זה נגן שמכיל 5 ג'יגה שפשוט ישמיע מוזיקה באיכות טובה , לא צריך תמונות וסירטונים (כמובן שאם המכשיר טוב והוא כולל גם את הפיצ'רים האלה אז אין בעיה , אבל אני לא מעוניין סתם לשלם בשביל פיצ'ר שאני לא אשתמש בו) , עם זמן בטרייה ארוך ומחיר בסביבות ה1300-1400 .

דרך אגב , משהו מוזר שראיתי זה שיש הרבה מכשירי של 5 ג'יגה שעולים אותו הדבר ואפילו יותר ממכשירים עם 20 ג'יגה? מה בדיוק הקטע?

אז אם מישהו יוכל לתת לי המלצה לנגן כזה אני נורא אודה לו .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגנים טובים במכיר זה הם MINI IPOD 2G 4GB, ZEN MICRO 5GB, RIO CARBON 5GB. במחיר קצת יותר גבוהה יש את ה IRIVER H10 ו MINI 6GB.

כולם טובים ולכל אחד יש את היתרונות שלו. מבחינת עוצמת שמע ה IRIVER / נותנים עוצמה חזקה (אם כי לי זה של ה RIO CARBON מספיק טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. תודה . אני אומר לכם , זה פשוט לא הגיוני כל הקטע הזה ש5 ג'יגה עולה יותר מ20 , פשוט קטע דפוק. חבל , הIriver היה נראה לי יותר מגניב , מה לעשות שאי אפשר להשיג אותו בנפחים יותר קטנים.

דרך אגב , ההורים שלי טסים עוד שבועיים לארצות הברית , כדאי לקנות שם? אני די מפחד מהקטע של האחריות , אם ידפק המכשיר אז יהיה בלתי אפשרי לממש את האחריות , הכמשירים האלה נהרסים בקלות? הם נראים כל כך קטנים ושבריריים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 5GB עולים יותר רק מ 20GB ממש דפוקים / ישנים... לרוב ה 20GB האיכותיים עולים עדיין יותר...

לא הבנתי, ה IRIVER H10 מגיע ב 5GB, אתה רוצה פחות ? יוצא גרסאת 512MB/1GB בקרוב.... ויש גם נגני FLASH כמובן...

אתה לא יכול לדעת אף פעם.. תמיד יש מכשירים פגומים.. אם הם יכולים לבדוק בזמן קניה זה כבר טוב (בדיקת הרצה). יש חברות כמו IRIVER ו שיש להם אחריות בינלאומית, שזה אומר שאתה קונה בחו"ל ותמורת סכום מסוים (IRIVER 200 ש"ח), לא יודע, צריך לברר עם YEDA היבואן, אז הם דואגים לשליחת המכשיר לחו"ל במסגרת האחריות.

יש דגמים שיכולים ללכת יותר בקלות (כמו ה RIO CARBON בגלל המבנה שלו), אבל לרוב, אם קיבלת דגם שעובד טוב מההתחלה ואתה לא הורס אותו אז הם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 5GB עולים יותר רק מ 20GB ממש דפוקים / ישנים... לרוב ה 20GB האיכותיים עולים עדיין יותר...

לא הבנתי, ה IRIVER H10 מגיע ב 5GB, אתה רוצה פחות ? יוצא גרסאת 512MB/1GB בקרוב.... ויש גם נגני FLASH כמובן...

אתה לא יכול לדעת אף פעם.. תמיד יש מכשירים פגומים.. אם הם יכולים לבדוק בזמן קניה זה כבר טוב (בדיקת הרצה). יש חברות כמו IRIVER ו שיש להם אחריות בינלאומית, שזה אומר שאתה קונה בחו"ל ותמורת סכום מסוים (IRIVER 200 ש"ח), לא יודע, צריך לברר עם YEDA היבואן, אז הם דואגים לשליחת המכשיר לחו"ל במסגרת האחריות.

יש דגמים שיכולים ללכת יותר בקלות (כמו ה RIO CARBON בגלל המבנה שלו), אבל לרוב, אם קיבלת דגם שעובד טוב מההתחלה ואתה לא הורס אותו אז הם בסדר.

ךIRIVER יש אחריות בינלאומית?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , הH10 בהחלט נראה כאפשרות הכי טובה בנתיים . אתם גם חושבים ככה? אתם יכולים להמליץ לי גם על חנות טובה לקנות ממנה? חנות שאפשר לסמוך עליה שלא תדפוק אותך ותתן מחיר טוב?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב , מישהו יודע אם אני אוכל לחבר את המכשיר למכונית? זאת אומרת , עד עכשיו עם הדיסקמן שלי , שמעתי במכונית בעזרת הקלטת המגניבה הזו שמתחברת לרדיו וככה שמעתי , האם אפשר לעשות את זה גם בנגני MP3? האם אפשר לחבר לשם גם את הספק כוח שמתחבר למצת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תקרא את חוקי הפורום לפני שאתה ממשיך להשתמש בו, אין לכתוב שתי הודעות אחת אחרי השניה, בשביל זה יש כפתור עריכה על הודעות שלך..

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=70645.0

דבר שני, היבואן ARCADIA נותן תמורת 200 ש"ח אפשרות למשלוח בחו"ל לתיקון חד פעמי (למיטב זכרוני), אתה יכול לבדוק את זה בפורומים שלהם:

http://www.arcadia.co.il/wizforums/display_forum_topics.asp?ForumID=7

לגבי החנויות, יש לך את היבואן:

iriver.arcadia.co.il/

וגם את זה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=40046

כן, אפשר לחבר את זה לקלטת, ככה אני עשיתי את זה כשהיה לי טייפ ברכב...

לגבי המצת, אם אתה מוצא משהו שעובד באותו דרישות מטח אז כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , מצטער לגבי 2 ההודעות ברצף , חפישתי עכשיו איך למחוק אחת מההודעות אבל לא מצאתי.

בכל מקרה , בארקאדיה יש את הH10 ב1570 שקל שזה יחסית די יקר , אבל הכי בטוח , ויש את Hameir שמוכרים אותו ב110 שקל פחות . אתם מכירים את Hameir? האם בטוח לקנות שם?

דרך אגב , סליחה שאני משגע אותכם בזה , אבל בארקאדיה הH10 עולה כאמור 1570 והH320 שלפי הביקורות הוא מצויין ומכיל 20 ג'יגה עולה רק 300 שקל יותר! למה ? זה לא הגיוני. או שיעלו את המחיר של הH320 או שיורידו את זה של הH10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את HAMEIR, ובכל מקרה, אסור לפרסם פה ביקורות לגבי אופי חנויות (שוב, תקרא את חוקי הפורום), חוץ ממטרות השוואת מחיר...

ומה לעשות, לגבי התמכור, ככה זה.. מדובר בשתי נגנים עם טכנולוגיות שונות...

ומה לעשות עם ה H10, זהו נגן יקר כפי שאמרתי יחסית לנגני 5GB.. אם אתה רוצה זול יש את ה RIO CARBON ב 1200 ש"ח ב WALLASHOPS ישירות מהיבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...