התחלף לי ה maximize ו ה restore down !! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלף לי ה maximize ו ה restore down !!

Sweet_Tooth

Recommended Posts

היה די צפוי ::)

תשחזר את המערכת שלך לנקודת שחזור שלפני התקנת ה-Style .

או שתנסה פיתרון שיכול להיות שיעזור:

תיכנס למאפיינים , מראה , תשנה את הערכת נושא לווינדוס 98 למשל(Classic) ואז תחזיר לאקס-פי הרגיל.

ובהזדמנות זו אני רוצה לתת טיפ לאלו שמתכוונים להשתמש , או משתמשים בסטייל אקס-פי: אל תשתמשו בתוכנה הזאת. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אני נתתי כ"כ הרבה פעמים צ'אנס ל-Style וכל פעם התאכזבתי מחדש , אני לא זוכר אם השתמשתי אי פעם בגרסא 1 , אבל אני כן זוכר שהשתמשתי בגרסה האחרונה מאתר הבית שלהם והיו בה המון ספייוורים(שרק HJT יכלה לתקן).

שלא נדבר על זה שנגרמו לי המון בעיות בממשק הויזואלי של הווינדוס(כמו הבעיה הנ"ל) ועוד כל מני דברים מעצבנים.

אבל - אני לא בטוח אם השתמשתי בגירסא 1 של התוכנה , כך שאני לא יכול לקבוע אם גם היא תגרום לבעיות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על Style של TGTsoft או של חברה אחרת? יש שתי תוכנות בשם Style , אחת מהן של TGTsoft (שכרגע עומדת על גרסה 3.04 או משהו כזה) ואחת של חברה אחרת, לא ברור איזה, שעומדת על גרסה 8 בערך...

TGTsoft חברה ותיקה וטובה ואני לא מאמין שהם יכללו ספייוורים בתוכנה שלהם... מה שכן, אל תוריד Themes מאתרים מפוקפקים (כמו ThemeXP), הם מוסיפים ספייוורים ל-Themes שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש חברות אחרות חוץ מ-TGTsoft שנקראות Style ...

בכל אופן , היה לי ספייוורס איתה והיה יחסית קשה להיפטר מהם.

בקשר לערכות נושא מהאתר ThemeXP - אני בכלל לא מתקרב לשם , פעם עוד הייתי מוריד משם ערכות נושא כשהן היו מכווצות כ-RAR/ZIP , אבל עכשיו רוב הערכות שם יורדות כ-EXE(מה שאומר שספייוור יותקן לך בדרך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...