איך להגדיר ססמת משתמש בצורה קצת שונה לWINXP PRO SP2?? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להגדיר ססמת משתמש בצורה קצת שונה לWINXP PRO SP2??

ferrari

Recommended Posts

שלום, הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות לעשות את השינוי הבא במערכת הפעלה:

בכל פעם שמפעילים את המחשב שיעלו תוכנות מסויימות לפי בחירתי ישר עם הפעלת המחשב, שאת זה ניתן לעשות בעזרת תיקיית הSTARTUP

אבל, הייתי רוצה שהתוכנות יעלו כך, שלפני הכנסת ססמא, לא ניתן יהיה להשתמש במחשב.. כלומר שהמחשב יעלה, יפעיל את התוכנות אותן אני אבחר, ושהן ימשיכו לעבוד באופן עצמאי, אך לא תהיה גישה למשב עד הרגע שהמשתמש יקליד ססמא.... (התוכנות צריכות לעבוד בלי קשר להקלדת הססמא)

מערכת ההפעלה בה מדובק היא WINXP PRO SP2

תודה מראש על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נחמדה, You got me thinking here...

עקרונית, רוב התוכנות שאתה מריץ, צריכות לרוץ עם ה-User שלך. ה"משתמש" היחיד שיכול להריץ תוכנות בלי לעשות Log on הוא SYSTEM, ואתה לא יכול (ואני לא מציע שתנסה) להתעסק איתו. רוב השירותים (Services) של Windows משתמשים בו ותלויים בו.

יש מעט תוכנות שאפשר להתקין ולהריץ כ-Service, ואז הן לא תלויות במשתמש שיעשה Logon, אבל אני בספק שהתוכנות שאתה רוצה להפעיל יעבדו כ-service כמו שצריך.

הפתרון שאני מציע הוא כזה:

קבע Logon אוטומטי עם היוזר שלך (הוראות אתה יכול למצוא פה)

הוסף ל-Startup קובץ Batch שתכתוב שיריץ את כל התוכנות שאתה רוצה, ובסוף ינעל את המחשב

דוגמה לקובץ כזה יכולה להיות:

start calc.exe

rundll32.exe user32.dll, LockWorkStation

אם אתה חושש שמישהו יתעסק לך עם המחשב בזמן שהקובץ שלך מריץ את התוכנות (אם יש לך רשימה ארוכה של תוכנות, לדוגמה), או אם אתה רוצה לנסות ולשלב דרך אחרת פה, חפש ב- את המושג "Screen lock". אתה תמצא הרבה תוכנות שנועלות את המחשב כך שה-User ב-Logon והתוכנות שלו רצות, אבל אי אפשר לגעת בכלום בלי להקיש סיסמה.

עכשיו שלוש בלילה אצלי, אז אם כתבתי משהו לא ברור, שטויות או טעויות, תקן אותי או שאל שאלות ואני אגיב בשעה מפוכחת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...