אני יודע שזה פורום מחשבים והכל , אבל יש כאן אנשים בקטע של מטאל ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע שזה פורום מחשבים והכל , אבל יש כאן אנשים בקטע של מטאל ?

Nokturnal_Mortum

Recommended Posts

כמו שהכותרת אומרת....(וכאשר אני מדבר על מאטל אני לא מדבר על מטאליקה וליפ ביזקיט)

ובבקשה מכל השאר שלא יפריעו ...

אל תתחילו פה ריבים מה או מי יותר טוב!!!

אם יש פה אנשים

אז תנו כמה להקות שאתם אוהבים ( יותר תנו המלצות על להקות)

ואם אתה הולכים להופעות ?

המלצות שלי

Opeth

Graveworm

Marduk

Theatre Of Tragedy

הולך להופעות ( בזמן האחרון בקושי - זאת אומרת בשנתיים האחרונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמ.. אני חושב שאני נכנס לקטגורייה הזאת (:

אני הולך לדי הרבה הופעות, אבל הרבה מאוד יוצאות בימי שישי וזה די מתנגש לי (אני דתי).

המלצות.. פה סיבכת אותי.. יש כ"כ הרבה.. כרגע אני בקטע של בלאק מטאל+דום+דת'+ קצת פרוגרסיב.. אבל זה כל הזמן משתנה.

Orphaned Land - פשוט גדולים. למרות שההופעה בחיפה לא הייתה מש'ו.

Symphony X - פרוגרסיב מטאל, מטורף. אני פשוט נורא אוהב את השילוב של המקהלות וכל הכלים הקלאסיים.

Cradke of Filth - קלאסיקה.

Bhemoth - תופים מהגיהנום, פשוט ככה.

Dark Tranquillity - מין דת'/טראש.. האלבום האחרון מעולה. האמת גילתי אותם באוטובוס חזרה מההופעה בחיפה.. איזה אחד ביקש מהנג לשים את זה.. (הנהג כמעט עשה תאונה ואחרי זה לא הסכים לשים אפילו את black של מטאליקה, חצי שעה ניסנו להסביר לו שמטאליקה ליד זה זה משה דץ..). הם מאוד מעניינים כי הם משלבים גראולים עם הרבה ריפים וסולאים, משהו שכמעט ואי אפשר למצא בבלאק מטאל.

Bishop Of Hexen - להקת המטאל הראשונה בישראל (ריספטק!). המון דגש על קלידים ו"אווירה". עוד מעט מוציאים דיסק חדש, הם חילקו לכמה מגזינים מחו"

ל דמו, הביקורות היו מעולות.

Turisas - מין מטאל ויקנגי כזה. משהו מטורף. הדיסק האחרון שלהם פשוט חיה.. (The Messenger שיר אהוב עליי במיוחד..)

Armilos - שמעתי את הקאבר שלהם לפולי של נירוונה (לינק), פשוט נקרעתי רבע שעה.. שמעתי אותו בלופ כל היום נראה לי, גאוני! (מצאתי בסולסייק EP אחד שלהם, נשמעים חמודים מאוד.. כמובן ישראלים, עוד מעט ייצא דיסק חדש אם אני לא טועה).

יש עוד מיליון.. אולי מוצ"ש אני אכתוב על עוד כמה מרכזיות..

לילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאל לפאנים !!! (אגב מי בא למטאליסט ?)

טוב אני לא הולך לחפור לגבי כל להקה אני פשוט אתן שמות של להקות שאני אוהב

Megadeth , Depresy , Tiamat , Sonata Arctica , ThrowDown , Tristania , Tool , Vader , Opeth , Soilwork , MasterPlan , ManOwar , Malvevolent Creation , Machine Head , Lake of Tears , Kreator , Katatonia , Iron Maiden , In Flames , Hepocrisy , Green Carnation , Grave Digger , Fear Factory , Eternal Tears Of Sorrow , Edguy , Dream Theater , Draconian , Dismember , Dissection , DEATH , Dimmu Borgir , Decapitated , Darkane , Dark Tranquillity , Cryptposy , Crowhead , Children of Bodom , Carcass , Callenish Circle , Burst , Bolt Thrower , Bloodbath , Blind Guardian , Stratovruis , Betzefer , Behemoth , Avantsia , AT THE GATES , Arch enemy , Scorpions , ANATHEMA , Amorphis , Amon Amarth , Alice in chains , After Forver , Aeon , AC\DC , ABoRTED , Windir , Zao , Vital Remains , The Sins of thy beloved , The Huanted , The Duskfall , The Crown , The Agony Scene , TESTAMENT !!!, Suidakra , Symphony X , SoDom , SLAYER , Skyfire , Setherail , Samael , Salem , Rob Zombie , Rhapsody , Quo Vidas , Primal Fear , Paradise Lost , PANTERA , Overkill , Old Man's Child , NORTHER , NILE , Nightwish , MY DYING BRIDE , Morbid Angel , Moonspell

זה בערך כל הלהקות שאני שומע רוב הזמן .. יש עוד המוןןןןןןןן אבל אין לי כוח לכתוב .. כל המודגשים הם להקות היותר מועדפות עליי :ylsuper: :ylsuper:

שיהיה לכם לילה טוב >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאל לפאנים !!! (אגב מי בא למטאליסט ?)

טוב אני לא הולך לחפור לגבי כל להקה אני פשוט אתן שמות של להקות שאני אוהב

Megadeth , Depresy , Tiamat , Sonata Arctica , ThrowDown , Tristania , Tool , Vader , Opeth , Soilwork , MasterPlan , ManOwar , Malvevolent Creation , Machine Head , Lake of Tears , Kreator , Katatonia , Iron Maiden , In Flames , Hepocrisy , Green Carnation , Grave Digger , Fear Factory , Eternal Tears Of Sorrow , Edguy , Dream Theater , Draconian , Dismember , Dissection , DEATH , Dimmu Borgir , Decapitated , Darkane , Dark Tranquillity , Cryptposy , Crowhead , Children of Bodom , Carcass , Callenish Circle , Burst , Bolt Thrower , Bloodbath , Blind Guardian , Stratovruis , Betzefer , Behemoth , Avantsia , AT THE GATES , Arch enemy , Scorpions , ANATHEMA , Amorphis , Amon Amarth , Alice in chains , After Forver , Aeon , AC\DC , ABoRTED , Windir , Zao , Vital Remains , The Sins of thy beloved , The Huanted , The Duskfall , The Crown , The Agony Scene , TESTAMENT !!!, Suidakra , Symphony X , SoDom , SLAYER , Skyfire , Setherail , Samael , Salem , Rob Zombie , Rhapsody , Quo Vidas , Primal Fear , Paradise Lost , PANTERA , Overkill , Old Man's Child , NORTHER , NILE , Nightwish , MY DYING BRIDE , Morbid Angel , Moonspell

זה בערך כל הלהקות שאני שומע רוב הזמן .. יש עוד המוןןןןןןןן אבל אין לי כוח לכתוב .. כל המודגשים הם להקות היותר מועדפות עליי  :ylsuper: :ylsuper:

שיהיה לכם לילה טוב   >:D

המממ... מאיפה אתה מוצא זמן לשמוע את כולם??

ד"א גם אני חולה מטאל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה בכלל חושב את עצמך שתעיר על אופן הלבוש שלהאנשים שלובשים רק שחור :s05: לא מוצא חן בעייניך, אז

זאת בעיה שלך ואתה יודע לאיפה אתה יכול לדחוף את זה ::).

דרך אגב, אני מקשיב בעיקר ל-MEGADETH, OPETH, PANTERA ועוד מעט להקות.

ואני הולך גם למטאליסט עם כמה חברים.... ;D......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

כמה תגובות מעלי כבר צויינו כל הלהקות האהובות עלי...

בעיקר אני אוהבת פאואר מטאל ורוק כבד...

וסבבה שאתם שומעים את זה!

מי מגיע להופעה של מגהדת'? ושל סקורפיונזזזז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אני לא מבין את הקטע של אנשים שלובשים שחור

למה אתם נותנים למוסיקה להשפיע כלכך על החיים שלכם ?!

בסדר תשמעו מטאל ורוק ומה שבא לכם אבל למה לתת לזה להדרדר לבגדים שחורים וסמלים של כת השטן (לא כולם), ובכלל סגנון חיים שונה.

מה הקטע  בזה ?

יש לי ילד בכיתה שפשוט לובש כל הזמן שחור, אני חושב יש לו איזה 2 זוגות מכנסיים שחורים בבית שרק אותם הוא לובש,

תליון עם סמל של כת השטן, יום אחד הוא הביא מהבית ספר שחור קטן שהיה רשום עליו "bible of satan",

פשוט מפחיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ למרות שאני מעדיף יותר רוק כבד כמו : סקורפיונס, רוקסט, אירסמיט

אני שומע לפעמים מטאל, הלהקות שאני הכי אוהב מהמטאל זה : kiss, אליס קופר, סליפקנוט.

עריכה: איך אפשר לשכוח את AC\DC ??????. :lol:

ודרך אגב סקורפיונס היא להקה מעולה עזבו אתכם מכול הילדים המאותגרים שכלית שאומרים שהם זקנים ,

הם אחלה להקה ואני בטוח שהם יתנו הופעה מעולה בארץ, הלוואי ואני ישיג כרטיסים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...