אין לי מושג איך להגדיר דבר כזה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לי מושג איך להגדיר דבר כזה

IG

Recommended Posts

המורה שלנו, היה לה תחת ממש גדול וליפה כזאתי בצבע אדום. היא היתה מחריכה את כל הבנות לעמוד מאחוריה ולעשות אירובי - זה היה בלתי אפשרי כי מי שהצליח להישאר על 2, לא ליפול ומצחוק ולא להקיא, מלראות אותה מנענעת את התחת הענקי שלה מצד לצד היה גיבור... פעם אחת נתקעתי לעמוד ממש מאחוריה והיא כמעט נתנה לי מכה בראש עם כריות האויר האלו שלה.  :o

:lol: :lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בית המשפט באמת עשה נכון!

יש בבית המשפט מושג הנקרא "רציה" שהיא היכולת להבחין בין אפשרויות שונות. אם הנאשר היה חסר רציה אז אי אפשר להרשיע אותו, כלומר, בן אדם שנכנס לשכרות או לכל דבר אחר שיגרום לו לעשות משהו [הכוונה גם להיפנוזה וללקיחת איזה סם או כל דבר אחר שנעשה בהסכמה] אז אין עליו הגנה משפטית. בשביל מי שלא הבין - בן אדם ששתה משהו אבל בשתיה שמו לו איזה סם שגורם להזיות בלי שהוא ידע לפני כן ששמו לו את זה ואז אותו אדם, בהשפעת הסם הולך ורוצח נגיד איזה 20 אנשים עם אקדח שהוא גנב מאיזה שוטר שגם אותו הוא הרג בדרך אז אי אפשר להאשים אותו בפלילים, כאילו אי אפשר ללכת אליו ולומר לו עכשיו אתה נכנס לחמישה מאסרי עולם על רצח כי לא הייתה לו רציה וגם לא נכנס במודע לחוסר רציה :-). [תביעה באזרחי זה כבר משהו אחר אז אם לא נרדמתם עד עכשיו, שלא תתבלבלו!]

כשסיימתי לזיין בשכל עכשיו, לדעתי הוא סתם רוצה להשפיל את האישה הזאת כי גם שהיא תמצוץ לו, גם שהיא תקבל 9 חודשי מאסר ותשלם לו כנס וחוץ מכל זה שזו בכלל הנקמה הכי מתוקה שראיתי בחיים שלי - היא קיבלה פרסום לא רע שהיא כאילו שרמוטה והוא קיבל כזה פרסום של "גבר" כי מה? מצצו לו!

ד"א, המורה לספורט שלנו [של הבנות - נקבה] היא אמא של אחד החברים שלי והיא מאוד חטובה אבל לא הייתי עושה אותה.. המורה לספורט שלי [זכר.. ] הוא גוץ מניאק אבל מצחיק אחושרמוטה...

ולמי שלא מבין איך יכול להיות ששמן ילמד אז זה ממש פשוט! - הולכים לוינגייט או למקום אחר, עוברים הכשרה איך לאמן צעירים וזהו... בד"כ שמנים מתענינים בספורט, באימון, או שהם פשוט הופכים לשמנים. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הראשון שבאמת עולה בראש זה "שיגיד תודה, אלוהים נותן למי שלא מגיע", כי בפעם אחרונה שקיבלנו ירידה רצינו עוד - לא רצנו להתלונן (אלא אם היה ממש גרוע אבל חוסר כשרון אוראלי איננו בגדר תביעה משפטית). בטח אתם מדמיינים איזו סקנדינבית בלונדה פצצה, אבל תראו לכם איזו כונפה שמנה ופוזלת עם הרפס? או שמא אולי היה ביניהם משהו אישי יותר, אולי באמת לא היתה שום התנגדות אבל אולי הוא רצה להתנקם בה על משהו ומצא את הדרך המושלמת (בעיני) לעשות זאת? אולי הוא היה תפוס ובאמת לא רצה אבל היה שיכור מת ולא רצה להרוס את הקשר שכבר היה לו ותבע אותה? לכו תדעו.

כשאת מתארת את זה ככה ::)

חבל שלא תבע ממנה יותר :smile1: (כסף...במשפט...)

ואיך הגענו לדיון על מורים לספורט???

אבל אם כבר: לי הייה מורה פדלאה, שפשוט הגדיר לנו סט אימונים מסויים בתחילת השנה, כל תחילת שיעור הוא הייה אומר כמה סטים לעשות והייה הולך להתחיל עם הבנות של הכיתה (עם החמודות... ואצלנו החמודות היו ממש חמודות- האחרות הוגדרו כ"תברח אחי") בזמן שאנחנו קורעים תתחת!

הוא הייה מתעצבן גם כשהיו קוראים לו "אבוייה" (לכו תבינו הומור של טבריינים :nixweiss:). ופעם איזה ילד קרא לו בצחוק "אבוייה איפה אתה" והוא הייה מאחוריו :smile1:. חמש דקות הם עשו סיבובים באולם. אבוייה אחרי המפגר, בסוף המפגר הועף לאיזה שבוע, ואנחנו צחקנו איזה חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...