לעדכן או לא לעדכן את הדרייברים של המודם? זאת השאלה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעדכן או לא לעדכן את הדרייברים של המודם? זאת השאלה

MishaK

Recommended Posts

היום סוף סוף במזל טוב התקינו לי את הכבלים!

נתנו לי את המודם של , ה-SURFboard SB4101, הדרייברים הם הדרייברים שקיבלתי איתו, גרסה 1.5, אני מתלבט אם לעדכן לגרסה 2.0.. האם זה יתן לי משהו בכלל?

כי בתכל'ס אני מוריד לרוב במהירות 30 קיי שזה לדעתי די עלוב.. האם זה יכול לשפר את המהירות ולו בקצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כרטיס רשת. אם עדיין לא יעזור אז יש לך ספקית דפוקה. כשעברתי לכבלים היתה בעיה זמנית ב-012 נט והאינטרנט עבד ממש רע. בסוף זה הסתדר. אתה אמור בד"כ להוריד ב 70-86 קילובייט לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדאי לנסות כרטיס ... גם ככה אני צריך לקנות דיסקים, אז נכנס לקנות גם כרטיס נחמד... נקווה שיעזור :-\

BTW

למה אתה לא עונה באיסיקיו?

אני נמצא רוב היום בעבודה ומשם אני כותב בפורומים. האיי סי קיו בבית מחובר בלי קשר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא רוב היום בעבודה ומשם אני כותב בפורומים. האיי סי קיו בבית מחובר בלי קשר לזה.

אם הבוס שלך רק היה יודע למה יש לך כל כך הרבה שעות נוספות במשכורת.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבוס שלך רק היה יודע למה יש לך כל כך הרבה שעות נוספות במשכורת.. ::)

הבוס בעצמו גולש באינטרנט. חוצמזה זה חלק מהעבודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה שאלתי אותך כבר באיסיקיו אבל אני אחזור כאן שכולם ישכילו,

איזה מודם יש לך (בדיוק)?

לאיזה גרסא שידרגת?

איך משדרגים?

מאיפה מורידים?

מה זה נתן לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בדיוק את אותו מודם שיש לי לפי מה שהוא כתב בהודעה הראשונה. זה המוטורולה SurfBoard SB4101. זה המודם שערוצי זהב בד"כ מתקינים היום למנויים חדשים. הוא מתחבר גם ל-USB וגם ל-ETHERNET. לפי ההוראות של המודם הזה הוא יכול לשמש כשרת DHCP ולתת כתובת IP ל-32 מחשבים שמחוברים ל-SWITCH. את המודם הזה אפשר לנהל דרך GUI אבל ב-ז-ה-י-ר-ו-ת. כשהמודם מחובר ל-USB צריכים דרייברים כדי להתקין אותו. גירסת הדרייברים שמגיעה איתו ישנה יותר ממה שאפשר להוריד כאן. צריך רק לבחור במדינה ישראל בתפריט ואז מקבלים דף עם רשימה של שלושה דגמי מודם שאפשר להוריד להם . אפשר להוריד את הדרייברים ל- SB4200 כי זו הגירסה החדשה ביותר (2.1) וזה מתאים , למרות שזה לא כתוב שם גם ל- SB4101. לגבי מה השידרוג של הדרייברים נותן - זה לא ממש ברור. אבל מכיוון שזה כל כך קל ופשוט אני לא רואה סיבה לא לשדרג את הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...