IIB's Challenge - DOOM3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IIB's Challenge - DOOM3

iib

Recommended Posts

שלום חברים וחברות.

בעקבות המהומות האחרונות בנוגע DOOM3 למנוע שלו ולמפתח שלו.

הגעתי לשמסכנה שיש בפורם הזה תפיסה מוטעית ש DOOM3 הוא מנוע כ"כ כבד וחדשני שכרטיסים גראפיים של ימינו לא יכלו להתמודד איתו כמו שצריך. אני כמובן מתנגד לתפיסה הזאת ואומר שכולכם חולים. ;D :P

ובכן אני מכריז בזאת שלדעתי DOOM3 יפעל כמו שצריך ברזולוציה 768*1024 ב High Details על כרטיסים שמבוססים על המעבדים הגראפיים R200 (ראדון 8500) ו NV25 (גיפורס 4). כשאני אומר כמו שצריך אני מתכון ל 30+ פרימים בשניה בממוצע.

מי שרוצה לחלוק עלי מוזמן to Flame the thread.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בו נגיד שאים אני לא יהי מסוגל להריץ את 3 לפחות ב 40 FPS אני יהיה מאוד מאוכזב .....

אבל אני בטוח שזה לא יהיה המצב..

ושיהיה אפשר להריץ את המשחק עם GF3 TI200 ברמה סבירה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים וחברות.

בעקבות המהומות האחרונות בנוגע DOOM3 למנוע שלו ולמפתח שלו.

הגעתי לשמסכנה שיש בפורם הזה תפיסה מוטעית ש DOOM3 הוא מנוע כ"כ כבד וחדשני שכרטיסים גראפיים של ימינו לא יכלו להתמודד איתו כמו שצריך. אני כמובן מתנגד לתפיסה הזאת ואומר שכולכם חולים. ;D :P

ובכן אני מכריז בזאת שלדעתי DOOM3 יפעל כמו שצריך ברזולוציה 768*1024 ב High Details על כרטיסים שמבוססים על המעבדים הגראפיים R200 (ראדון 8500) ו NV25 (גיפורס 4). כשאני אומר כמו שצריך אני מתכון ל 30+ פרימים בשניה בממוצע.

מי שרוצה לחלוק עלי מוזמן to Flame the thread.

תודה.

ואיזה SPECS חוץ מהכרטיס מסך? מחשב TOP OF THE LINE של היום, או משהו בינוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאלו אותי, זו פשוט התאבדות להוציא משחק מחשב עם דרישות כל כך גבוהות.

עוד לפני שהמשחק יוצא כבר נבנה סביבו פלח שוק מצומצם ביותר, זוהי התאבדות כלכלית מצד ID מכיוון שעלויות הפיתוח של מנוע המשחק החדש היו אדירות.

בשביל להוציא משחק רווחי צריך להתאים אותו לכרטיסים עכשוויים כמו ה- 3 והראדון 8500, להוציא משחק עם דרישות מערכת מומלצות כמו ה-R300 או ה-NAV 30 תהיה שטות גמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהמשחק לא יעבוד על כרטיסי ה GF3 במהירות של מעל 50FPS.

כל הטכנולוגיות שמוצגות שם לא חדשות, את כולן ראינו במנוע זה או אחר. ההבדל היחיד הוא שהמנוע הזה הוא מנוע ה FPS הראשון שיודע לנצל את כולן.

ואגב WizMaster , דרישות המנוע לא יהיו כל כך גבוהות כאשר המשחק יצא, בעוד שנה. עד אז אני מוכן להתערב שיהיה גם GF6 ואולי גם 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Geforce 3 לא יריץ אותו אפילו ב 30, 4 יריץ 40-50

עוד כשהמנוע הוצג בפעם הראשונה, בהשקה של 3 היו שמועות שהוא ירוץ ב 30 פריימים בקושי על "המפלצת" החדשה ואז המנוע לא היה מפותח כמו שהוא היום.

ל ID ממש לא אכפת כמה אנשים יקנו את המשחק שלהם, מה שהם מוכרים זה מנוע ומזה הם ירוויחו הרבה הרבה הרבה כסף.

זה בדיוק כמו Quake 3, הרבה אנשים קנו אותו? לא.

אבל כל המשחקים שיצאו אחריו נמכרו בכמויות עצומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי התאבדות כלכלית מצד ID מכיוון שעלויות הפיתוח של מנוע המשחק החדש היו אדירות.

העלויות ממש לא אדירות.

והמכירות שם הם מצד המנוע ולא מצד המשחק.

שאני אזכיר לך כמה משחקים התבססו על המנוע של Q3A ושלמו (בשנה וחצי הראשונות לפחות) 800,000$ על הרישיון...? (נ.ב - כולם היו הצלחות), לדוגמא:

• Elite Force
  • Alice
  • RtCW
  • MoH:AA
  • SOF 2
  • JK2
  • ועד רבים

בשביל להוציא משחק רווחי צריך להתאים אותו לכרטיסים עכשוויים כמו ה- 3 והראדון 8500, להוציא משחק עם דרישות מערכת מומלצות כמו ה-R300 או ה-NAV 30 תהיה שטות גמורה.

סליחה ?!

אתה מודע לעובדה ש- Q3A כשהגיע לארץ עבד ב- 800x600 ב- high בצורה סבירה על Voodoo3 / TnT2 שהיו הכרטיסים החזקים בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה להגיד...

המשחק כבד. (נקודה)

היות וזה הולך להיות מנוע העתיד (לשלוש השנים הקרובות) ההיגיון הפשוט אומר שצריך להוציא מנוע שיתמוך בכל הטכנולוגיות שזמניות היום או בעתיד הקרוב.

חוץ מזה שהמנוע מתחרה במנוע של unreal 2, כלומר unreal warfear...

ואין ספק שהוא קורע לו את האם אמא... רוצה מנוע מצויין ולא דורשני אבל בכל זאת בלי הצללות וכו כך את UW אבל בעוד שנה וחצי שנתיים כול חברת תקנה את המנוע של id וכבר היום אין כמעט קונים למנוע של U2 שתומך בטכנולוגיות של היום.

deus ex 2

postal 2

ut 2003 אבל זה לא נקרה

וכו...

החוכמה זה ליצור מנוע שיהיה עדכני עוד כמה שנים לא מנוע שכבר היום ינצלו אץת המקסימום שלו.

התאבדות כלכלית my ass.

וחוץ מזה, מי לא ירצה לקנות את המשחק רק כדי לבדוק את המחשב שלו ולבכות!

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מסכים שהוצאת משחק עם דרישות גבוהות ( שלא פורסמו דרך אגב , והם ניחושים בלבד ) שלא ירוץ על 1024*768 ב high על כ.מסך שעולה כיום 300-400 דולר ובעוד חצי שנה אמנם יעלה פחות אבל לא בצורה משמעותית הוא משחק שנועד לכישלון כי בן אדם לא יוציא 200-300 דולר על כ.מסך בשביל משחק אחד , זוהי די התאבדות מצד id , לכן נראה לי שזה כן ירוץ בצורה טובה על d3 וכולם פה מנחשים , כי id לא יוצירו דרישות מקסימום של כ.מסך עם 256 מגה ::) ומעבד p4 2.0 נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים שאנשים כן ירוצו לשדרג בשביל לשחק בזה?

היום מישהו שואל אותי מה לקנות במחשב החדש שלו כדי שיוכל להריץ Doom3, כך שהם גם מאוד עוזרים לתעשיית החומרה בכל הקטע.

אתם לא מודעים כמה אלפים, וסביר להניח בעצם מאות אלפי גיימרים רציניים קיימים בשוק.

זה לא התאבדות כלכלית בגלל היכולת המדהימה של המנוע, ובגלל שכמו שאמרו לפני, חברות אחרת ירכשו אותו בהרבה מאוד כסף ויצרו עוד הרבה משחקים חזקים שיהיו מבוססים עליו.

ואל תשכחו שהוא באמת אמור לצאת רק עוד שנה, ואז כבר יהיו בטח עוד 2-3 דורות קדימה של כרטיסים גרפיים.

אם ללכת לפי , משהו חדש כל חצי שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מסכים שהוצאת משחק עם דרישות גבוהות ( שלא פורסמו דרך אגב , והם ניחושים בלבד ) שלא ירוץ על 1024*768 ב high על כ.מסך שעולה כיום 300-400 דולר ובעוד חצי שנה אמנם יעלה פחות אבל לא בצורה משמעותית הוא משחק שנועד לכישלון כי בן אדם לא יוציא 200-300 דולר על כ.מסך בשביל משחק אחד , זוהי די התאבדות מצד id , לכן נראה לי שזה כן ירוץ בצורה טובה על d3 וכולם פה מנחשים , כי id לא יוצירו דרישות מקסימום של כ.מסך עם 256 מגה ::) ומעבד p4 2.0 נכון ?

לא קראתה שום דבר ממה שכתבתי?

המשחק-בדומה לסיריוס סאם, רק מציג את המנוע, שם הכסף האמיתי!

אני אתך לך דוגמא, המשחק מוכר במקרה הטוב חצי מיליון עותקים...

500.000 כפול 45 = 22500000 דולר (לא מעט אבל המשחק לא ימכור יותר אני מעריך, כי הוא לא משהו...)

אבל! תוסיפו לזה 800.000 כפול 20 חברות שלבטח יקנו את המנוע... = 16000000 וזה עדיף להם בהרבה מאשר לפתח משחק פחות דורשני שאוליי ימכור עוד 50 אלף עותקים אבל לטווח הארוך מנועים כמו Unreal ו litchtech ישיגו אותם די מהר והם יצתרכו לחלק איתם את רווחי המנועים כמו q3a vs unreal t vs litchtech 2.5

כאשר המנוע יצא תהיה לו שליטה בלעדית למשך שנה בערך.. !!!

חוץ מזה שלid אין אסופת כישרונות בתחום המשחקיות והעלילה...

אז הרבה יותר שווה להם...

חוץ מזה...

hype

וכמו שמישהו חכם פעם אמר כישלון כלכלי my ass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהוצג עד היום זה 5 . על זה אתם מתבססים?

למען האמת התמונות לא מרשימות כל כך, וניתן להגיע לאותה רמה גרפית גם עם המנוע הקיים.

כאשר תראו את המשחק "רץ" באמת. אתם תראו את כוחו האמיתי, וגם שהוא מעט פחות מרהיב ממה שראיתם בתמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...