מתלבט לגבי נגן MP3 :/ - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי נגן MP3 :/

JohnClark

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה שאפשר יציאה לטלויזיה למוזיקה חח

הכוונה לסרטים כמובן, מה הרעיון לראות סרטים במסך כזה פיצי?

בשביל יציאת TV הם מוציאים נגן PVP בגודל מלא שיהיה לו את האפשרות הזו (שיתחרה ב AV420, IRIVER PMP-140 וכו')...

אני בספק שלנגן יהיה יציאת TV...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי שפורסם על זה מידע, כמו שאמרו עדיף לך לשאול בפורום שם, יש יותר סיכוי לתשובה...

הכי טוב כמובן זה לשאול את היבואן או לשלוח להם מייל ולראות מה התשובה... (פרטי היבואן פורסמו פה, לגבי החברה אתה יכול לחפש בגוגל אולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- X5 לא מגיע עם שלט?

ואיך אני יכול להיות בטוח 100% שהמצלמה שלי תעבוד עם ה- USB2GO שלו?

http://www.iaudiophile.net/forums/viewtopic.php?id=1539

חבל כי נגן קטן עם יציאה לטלויזיה זה להיט לדעתי, חבל שיש רק את הג'ימיני כרגע..

ולגבי המצלמה יש רשימה של דגמים שהוא תומך או משהו?

גם לדעתי פשוט גאוני! נגן שינגן (אפילו אך ורק) על יציאת הTV.. פשוט גאוני!! שיצא כבר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי ברזולוציות כאלה, מכיוון שלשים 230 על 170 או כמה שזה ב IRIVER זה יצא פשוט גועל נפש בגודל של . וגם יש את ההיבט הטכנולוגי, שבניגוד להוספת אופציה בנגן כמו SHUFFLE או לא ידע מה, שזה הכל נעשה גם ככה בגוק אחד, בשביל להוציא לטלוויזייה צריך להוסיף גוק יעודי ושלם למכשיר, דבר שבנגנים מנסים לחסוך בד"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בגלל זה הם יושבים במעבדות כדי לחשוב איך לשפר את המוצר לטובת הצרכן ולא אני :P

ובקשר לרזולוציה, בגלל זה עדיף שהרזולוציה לא תשתנה והנגן ינגן אך ורק על הטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבאס בX5 שהוא לא תומך בID3 tags... יכול להיות שבעדכון firmware יאפשרו את זה?

אה ומישהו יודע האם אפשר להטעין גם דרך שקע חשמלי? אם לא זה די מבאס כי יכול להיות זמן שאין גישה לUSB... אז צריך להכין איזה שנאי שיטעין אותו או משהו

אה וגם אפשר לעשות shuffle לכל השירים בכל הספריות?

קראתי את הביקורת של DAPreview ולא היה כתוב על שני אלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה ID3, אני בספק, (ה M3 לא תומך בזה עד היום)... אבל לך תדע...

לא צריך להכין שנאי.. יש ב כמה עשרות שקלים בודדים לקנות את זה בחנויות.. מטען מחשמל..

לגבי ה SHUFFLE, כדאי לראות אם ה M3 תומך בזה (נראה לי שכן, בכל מקרה, אפשר לחפש, יש מידע לגבי זה), ואז די ברור שגם ה X5 יתמוך בזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...