מתלבט לגבי נגן MP3 :/ - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי נגן MP3 :/

JohnClark

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באירופה הוא עולה +- כמו בארץ, חוץ מזה אין מקומות שעושים משלוח כמו מארה"ב..

בכל מקרה, אתה יכול ליצור קשר עם היבואן ולשאול את השאלות האלו:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118594.msg992167#msg992167

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה

טוב אם הוא יגיע לארה"ב רק עוד כמה חודשים אני חושב שאני אקנה בשבוע הקרוב את הH320 וזהו... אולי קצת גדול אבל אחלה נגן.

לא יודע אני גם יותר סומך על iRiver כי את iAudio אני פחות מכיר. אבל אל תדאגו זה לא מה שמכריע :)

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שאני לא גונב את הת'רד פשוט זה במקום לפתוח עוד ת'רד ולטחון את הנושא מחדש.

טוב אז אני שותף בדיוק לאותה התלבטות רק למשוואה של h320 וx5 בארץ, יש לי גם את המפלצת הזאת http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=productlist&A=details&Q=&sku=339466&is=REG בארה"ב, חיפשתי עליה מידע פה בפורום אבל לא מצאתי משהו ממש מספק כמו נתונים טכניים וכו', מישהו יכול להעשיר את ידעתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין הדברים... X5 ו H320 הם בראש וראשונה נגני מוזיקה בלבד... המכשיר שאתה מציג הוא ה CREATIVE PMP שזהו נגן וידאו (PVR מול DAP). ל IRIVER יש מתחרה בשם PMP-120 ו PMC-120 ול IAUDIO הולך לצאת נגן כזה גם כן השנה, שהולך לאכול את השוק... בכל מקרה ה CREATIVE הזה לא להיט, עדיף אם כבר שוקלים נגן וידאו ללכת על AV420 או GMINI 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרבה יותר מעדיף נגן Mp3 אבל בגלל שהמחירים בארץ כ"כ גבוהים עד כדי כך שעם אותו מחיר אתה קונה בחו"ל את הpvr זה קצת עצוב.

התחלתי לפזול לכיוון הקריאטיב כי שמתי לב שבארה"ב לא מוכרים בנתיים את הx5 ובקושי את הm3l אז חיפשתי לי תחליפים, H320 אי אפשר כי הוא יהיה בגירסה האמריקאית משמע ירודה מאירופאית, -hell no, ככה שלא נשאר בדיוק מה לבחור.

לsolaris אין מצב שיתחילו לשווק אותו בארה"ב בחודש הקרוב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עולה על ה320 בכל בחינה ! זמן בטריה יותר ארוך, אפשרות להצגת סרטים שרצים חלק (מנסיון), OTG, ועוד דברים. מה גם שהוא הרבה יותר יפה מה320 ויותר דק.

מאיזה ניסיון בדיוק, אם המכשיר בכלל עדיין לא יצא ?! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...