משהו מוזר התחיל להופיע לי במחשב תכנסו ותעזרו לי (יש תמונות) - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר התחיל להופיע לי במחשב תכנסו ותעזרו לי (יש תמונות)

haimvrt

Recommended Posts

לי יש לידטק 6600 במחשב אחר, והוא עובד מצויין. עד כמה שהבנתי החברה הזו די טובה בכרטיס מסך. :nixweiss:

לפותח הת'ראד, יכול להיות שהוא נדפק מהחום, אם אין לך מאווררים על המארז (לפחות שניים) אתה חייב לעבוד עם מארז פתוח. עדיף גם בשביל המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב היום נסעתי אליהם ואמרתי שפתאום התחילה התקלה וגם ביום הראשון ששמתי את הכרטיס אז הייתה התקלה הזאת ( קווים וכו') והם שאלו אותי עם עשיתי אוברקלוק? אז עניתי לא ואני לא מתעסק באוברקלוק וכו' אז הם אמרו לי שזה תקלה בזיכרון וגם הם חיברו את זה אצלם במחשב וגם הראה הקווים וכו'.

אז הם ענו לי שהם צריכים לשלוח את זה ליבואן והוא יחליט ממה נגרמה התקלה הזאת אז אמרתי בטון גבוה לא אכפת לי מה היבואן יגיד אני דורש כרטיס אחר וחדש כי הכרטיס הזה פגום ! בקיצור מכול הסיפור הזה הוא שולח את זה ליבואן אחרי החג. הוא אמר שאין ביכולותו מה לעשות.

הוא נתן לי כרטיס מסך זמנית, בהתחלה הוא רצה לתת לי את mx440 והוא התעקש שזה רק שיש לו אז אמרתי אני דורש כרטיס ברמה של 6600gt אז הוא בירר ולא היה לו אז בסוף הוא נתן לי כרטיס מסך gforce 9550 ולקחתי את הכרטיס והלכתי.

עכשיו אני מחכה לשבוע הבא לשמוע ממנו עם הכרטיס לידטק החליפו אותו בחדש או תיקנו עם החליפו בחדש אז יופי עם תיקנו אותו אז אני לא לוקח ואדרוש כרטיס מסך של לידטק אותו הדבר אבל חדש או אני מוכן לשלם 300-400 ש"ח בשביל לקחת כרטיס מחברה אחרת.

יום קשה היום עבר עליי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה גם שהם מצדיקים שמהיום הראשון הכרטיס היה בסדר וזה לא נכון מהיום הראשון מתי שהתקנתי או במחשב בתוך המארז אז היו הקווים וכו' ואני חשבתי שככה הכרטיס מסך מתקין את עצמו במחשב

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה גם שהם מצדיקים שמהיום הראשון הכרטיס היה בסדר וזה לא נכון מהיום הראשון מתי שהתקנתי או במחשב בתוך המארז אז היו הקווים וכו' ואני חשבתי שככה הכרטיס מסך מתקין את עצמו במחשב

מה לעשות?

איך הופיעו לי הבעיות האלה אני שיחקתי במשחק סווט 4 אחרי שעה נגעתי במארז והוא היה רותח ואחרי 20 דקות נתקע המשחק אז עשיתי ריסטארט ואלה היו התוצאות

מילים שלך

עקרונית יש סיכוי שזה בגלל שהמארז שלך היה חם או משהו

או שהכרטיס התחמם יותר מדי ונשרף..

לך תדע..

אבל לפי מה שאמרת פה הוא לא היה דפוק מההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג, היבואן ישלח לזיגזג כרטיס חדש. אין להם מה למצוא כי לא עשית לכרטיס כלום...

נראה לי שכל חנות שואלת על והדברים האלה, זה לא ספציפית לך...

בכל מקרה תתחדש על ה 9550 ;D ותחכה בסבלנות עד שהיבואן ישלח לך כרטיס חדש.

דרך אגב, "טון גבוה" זה לא קול ציפציף ? :-X

מילים שלך

עקרונית יש סיכוי שזה בגלל שהמארז שלך היה חם או משהו

או שהכרטיס התחמם יותר מדי ונשרף..

לך תדע..

אבל לפי מה שאמרת פה הוא לא היה דפוק מההתחלה

עדיין זה בעיה עם הכרטיס, הוא אמור להיות בנוי גם למארזים ביתיים פשוטים לא רק לTOP. זה לא אמור להיות ככה, מקסימום להאיט את הביצועים וכו, אבל כל עוד הוא לא באוברקלוק הוא לא אמור להפגם בצורה טוטאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזאת הקווים וכו' קרתה מתי ששיחקתי בסווט 4 ( ימ"מ 4) והמארז היה רותח והטמפרטורה של הכרטיס הייתה 66-67 והמעבד גם בסביבות 66-67

ואז המשחק נתקע אז עשיתי ריסטארט ואז התחילו להופיע הקווים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקווים האלה לא נגרמו מ70 מעלות, או שהטמפרטורה היתה גבוהה יותר, או שזה לא נגרם בכלל מחימום יתר

חוצמזה, הטמפרטורה המוצגת לך היא רק לליבה, יכול להיות שהעומס חום השפיע דווקא על הזכרונות

אבל שוב, אם זה המקרה אז זאת בעיה בכרטיס וזאת אשמתם, כי כל עוד אתה לא עשית הזכרונות צריכים להתמודד עם זרימת אוויר בסיסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להריץ משחקים אז כן שווה לך

אבל לפי דעתי סתם להתחיל להתקין מחדש ואחר כך להוציא ושוב להכניס זה לא ממש שווה (גם ככה עוד מעט יגיע הכרטיס החדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...