המלצות לסטנדאפים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לסטנדאפים

tsvika

Recommended Posts

המליצו כאן לא מזמן על הופעות סטנדאפ של Pablo Francisco

ראיתי את שתי ההופעות שלו והם היו הדברים הכי קורעים שראיתי!

אשמח אם אנשים יוכלו להמליץ פה על סטנדאפים נוספים אבל שיהיו מצחיקים קורעים כי אני לא מכיר הרבה!!!!!

אני יכול בינתיים להמליץ לכם על הסטנדאפ:

Dave chappelle- For What its worth

היא גם קורעת!

למי יש עוד? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו כל מיני קטעי סטאנד-אפ בביפ של סטאנדאפיסטים אמריקאים... יצא לי לראות פעם אחת ודווקא היה מאוד מצחיק (בלי הרבה "בדיחות אמריקאיות" שצריך להיות אמריקאי כדי להבין...) אבל לא תפסתי את השם של זה :P

תחפש גם באתרים היעודיים "סטאנד אפ" זה ימצא לך כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כושים לא מצחיקים...

היה איזה אחד פעם בקונאן אובריין, לא זוכר איך קראו לו שהיה לו כזה קול מוזר והוא סיפר שהוא הופיע בסקוטלנד ואיזה אחת שאלה אם הווא הומו..

האיש קרע את כולם מצחוק..

FUCK YEAH נזכרתי ! קוראים לו TODD BARRY.. מי שרוצה שיחפש הופעות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

george carlin בהחלט אחד החזקים...

אני כמובן יכול להמליץ על The blue coller comedy

זה מסע הופעת סטנד-אפ של 4 מאוד מצחיקים והם יורדים

הרבה על מה שנקרא בארה"ב rednecks, נורא מצחיק.

כריס רוק - bring the pain

ועוד הופעה בשם bigger and blacker.

אהבתי גם את ההופעה של אלן דג'נרס ששודרה ב YES PLUS

לא מזמן וכמובן הגדול מכולם: jerry seinfeld is telling you for the last time,

ללא ספק עצמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כושים לא מצחיקים...

אדי מרפי(שוטר מברלי הילס,RWA)\קריס רוק\ויל סמית (BAD BOYS)\קריס טאקר(האלמנט החמישי)\דני גולברג (נשק קטלני 1-3)\סמואל ל.גקסון (מת לחיות 3)\מרטין לורנס (BAD BOYS).

אני יודע שאתה גזען (אתה אמרת כבר מליון פעם את זה) אבל אתה רוצה להגיד לי שאף אחד מהם לא מצחיק אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמואל (MY NIGGA) ל ג'קסון ואדי מרפי מצחיקים, אותם אני מכבד אבל כל שאר המפגרים ממש לא מצחיקים ! במיוחד כריס רוק האידיוט הזה שפשוט מנסה בכח להיות מצחיק אבל לא מצליח.. עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קריס מצחיק, אבל יש לו המון מפגרים והוא באמת נראה מפגר.

וגם את הסטנד אפ שלו לא ממש אהבתי (למרות שראיתי רק רבע שעה מהסוף) יותר מדי "FUCK" ו "PUSSY" פחות מדי הומור.

המופע סטנד אפ שהכי טוב שראיתי היה אדי מרפי בגסות (RAW), פשוט מעולה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן הגדול מכולם: jerry seinfeld is telling you for the last time,

ללא ספק עצמתי.

לא יודע... ראיתי את המופע ולא ממש התלהבתי. זה בדיוק אותם קטעים שהוא עושה בפתיחת וסיום כל פרק. אני ממש ראיתי את המופע, ויום אחרי זה כשראיתי פרק בביפ היה את הקטע הזה, מילה במילה, פרצוף בפרצוף. ברור שסיינפלד מצחיק אבל יש גבול למחזור

לדעתי קריס מצחיק, אבל יש לו המון מפגרים והוא באמת נראה מפגר.

וגם את הסטנד אפ שלו לא ממש אהבתי (למרות שראיתי רק רבע שעה מהסוף) יותר מדי "FUCK" ו "PUSSY" פחות מדי הומור.

דווקא יש לו קטע ממש טוב על שירי RAP והמילים שלהם. נשים שרוקדות לצלילי שירים כמו smack her with a dick

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בסטנד אפ הכי מצחיק זה סטנד אפ ישראלי ... לא יעזור אין כמו בדיחות על ערסים\מרוקאים\תיימנים\גרוזינים\ישראלים בכלל וכו'

יותר מתחברים לזה ;D מי שלא ראה למשל את ההופעה של שלום אסייג לא יודע מה הוא מפסיד... אני נשפך כל פעם מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...