עוד אמנים מחו"ל מתכננים להגיע לישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אמנים מחו"ל מתכננים להגיע לישראל

topgun

Recommended Posts

אחרי שדיברנו בת'רד הזה על כך שהסקורפיונס מגיעים לארץ, היום דווח בגל"ץ שגם פיית'לס והלהקה Earth, Wind & Fire מתכוונים להגיע בקיץ, ובכך להצטרף לסקורפיונס, לפיל קולינס ולרולינג סטונס, שצפויים להגיע בעתיד הקרוב (והקרוב פחות...).

(קישור לידיעה על כך בנענע)

האם הופכת למוקד משיכה לאומנים, אממ, 'ותיקים'?...  ::)

בכל מקרה, אני מקווה שכל ההופעות אכן יתקיימו - לא רק בגלל הערך המוזיקלי והתרבותי, אלא גם בגלל התקוה שאולי זה יעזור קצת לתדמית של בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שבאמת הגענו לזמנים שאמנים כבר לא מפחדים לבוא לפה (אני עדיין לא סולח לעצמי על זה שהייתי בן 4 שמטאליקה הופיעו בירקון..).

אני אישית זוכר (עד כמה שזה נשמע מופרך) שהיו שמועות שאיירון מאיידן באים ליום העצמאות..

מישהו שמע על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שדיברנו בת'רד הזה על כך שהסקורפיונס מגיעים לארץ, היום דווח בגל"ץ שגם פיית'לס והלהקה Earth, Wind & Fire מתכוונים להגיע בקיץ, ובכך להצטרף לסקורפיונס, לפיל קולינס ולרולינג סטונס, שצפויים להגיע בעתיד הקרוב (והקרוב פחות...).

(קישור לידיעה על כך בנענע)

!Ba de ya - dancing in september

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה פוגאצ'ובה ופיליפ קירקורוב זה לא נחשב אמנים (המבין יבין). :smile1:

למי יש כסף עכשיו להופעות? הכרתיסים תמיד עולים פול כסף וברגע שלא יימכרו מספיק אז האמנים ובטלו את ההופעה שלהם - מה שמראה כמה אמנים הם, שמוכרים את התחת בשביל הכסף ולא עושים כלום בעצם רק בשביל האמנות. לחיות צרייך ממשהו כן אבל הם לא יגבעו ברעב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה פוגאצ'ובה ופיליפ קירקורוב זה לא נחשב אמנים (המבין יבין). :smile1:

למי יש כסף עכשיו להופעות? הכרתיסים תמיד עולים פול כסף וברגע שלא יימכרו מספיק אז האמנים ובטלו את ההופעה שלהם - מה שמראה כמה אמנים הם, שמוכרים את התחת בשביל הכסף ולא עושים כלום בעצם רק בשביל האמנות. לחיות צרייך ממשהו כן אבל הם לא יגבעו ברעב...

:lol:

עדיף אותם בחוץ הם רק ישגעו פה אנשים

פיליפ קירקוראב? חחחחחחחחחחחחח :kopfpatsch:

איך אני שונא את המיתרומם הזה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מזיז למישהו. (לי זה בטוח לא)

אבל גם מגהדת' מגיעה לארץ, לפסטיבל מטאליסט.

תחילתה של תקופה?

הייתה על זה ידיעה ב-YNET.

ואתה לא צריך להדגיש שזה לא מזיז לך!

לכל חובבי סוג המוזיקה, זאת הפתעה מאוד גדולה שמגהדת' מגיעים לארץ.... להקה גדולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקה גדולה ומחיר גדול - 300 שקל, וזה עוד במוקדמות, כך שמעתי. מי צרייך את זה? עדיף כבר לטוס לראות הופעה בחו"ל - גם חופשה וגם הופעה. 35 יורו ואני רואה 3 להקות שאני נורא רוצה לראות, ביניהן האהובה עליי, ואני יכולה להכניס גם אוהל למתחם ולראות עוד 60 להקות אחרות. היידה Force Attack! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה ל James Holden, Deep Dish, Aphex Twin ו LTJ Bukem שיגיעו ארצה. :'(

בנוגע לדיפ דיש, לא יודע עד כמה יקבלו את הנוכחות שלהם בעין יפה. זוג איראנים שגודלו וחונכו ב"סביבה טובה" (ארה"ב) ולא בארץ המקור, אז הם קצת "מתקדמים" יותר ואיכותיים הרבה יותר (אחלה , אחלה גישה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכירה אף אחת מאלו, אני בטח מזדקנת ולא מעודכנת :o

מה כן, אם יש להקה שהייתי רוצה לראות בישראל (מוכרת לכולם) אז זה בטח Rammstein. גם טוב לאוזניים, גם אחלה מילים (המבין יבין) וגם אפשר לרקוד לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...