הרהורים בקשר ל iriver 340 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרהורים בקשר ל iriver 340

IdolAdmin

Recommended Posts

אני עושה כבר זמן מה סקר לגבי נגני הרד דיסק ולא משנה מה הגעתי אל האיריבר 340 אז רציתי לרשום מה אני יודע עליו ולדעת מה אני לא יודע...

אז 40 ג'יגה זה הגודל שאני צריך אז אין בעיות עם זה...

חיבור מצלמות אל הנגן מאוד יעיל בשבילי במקום לקנות נגן אחר ולקנות מתאם לכרטיסי ...

בהתחלה לא חיפשתי מסך צבעוני אבל אם כבר יש אז הוא ישמש גם לסרטים ואני מבין שבשביל לראות סרט חייבים לקודד אותו שיתאים...יענתו אם אני מוריד סרט איך שהוא מהאינטרנט ומעלה למכשיר הוא לא פשוט יציג לי את זה בזום אווט...יענתו יקבץ את הסרט, מה שלא פוגע באיכות הסרט בדר"כ? והאם יש אם הזמן עם העידכונים של המכשיר הוא יוכל להראות באיכות יותר טובה או שזה כבר תלוי בחומרה של המכשיר?

והאם זה ככה גם עם תמונות? אני יכול לראות את התמונות שאני מוריד מהמצלמה נגיד ברזולוציה 1024X768 בלי בעיה דרך המכשיר...פשוט קטן יותר

עיברית הבנתי עדיין מחכים לעידכון...

אורך בטריה רשמי 14 שעות נגינה מעשי 12 פחות או יותר אבל מאיפה שאני רוצה לקנות מקבלים את החיבור לבטריות חיצוניות שזה הכי חשוב לי וזה חסר במכשירים אחרים או שזה תוסף יקר...אבל החיבור הזה פותר לי את בעיית אורך החיים של הבטיריה..

עוד דבר חשוב זה העמידות שלו האם הוא עדיין מידי או שהוא יכול פה ושם לספוג נפילות קטנות והאם הקייסים שלו מגינים עליו מנפילות?

טוב זהו פחות או יותר מקסימום אני יוסיף..אז מצטער על הבלאגן בכתיבה שלי אני פשוט חושב מהר יותר ממה שאני כותב ;D

אז כל דבר שאתם יכולים להוסיף לי יהיה טוב...

תודה רבה וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה כבר זמן מה סקר לגבי נגני הרד דיסק ולא משנה מה הגעתי אל האיריבר 340 אז רציתי לרשום מה אני יודע עליו ולדעת מה אני לא יודע...

אז 40 ג'יגה זה הגודל שאני צריך אז אין בעיות עם זה...

חיבור מצלמות אל הנגן מאוד יעיל בשבילי במקום לקנות נגן אחר ולקנות מתאם לכרטיסי ...

בהתחלה לא חיפשתי מסך צבעוני אבל אם כבר יש אז הוא ישמש גם לסרטים ואני מבין שבשביל לראות סרט חייבים לקודד אותו שיתאים...יענתו אם אני מוריד סרט איך שהוא מהאינטרנט ומעלה למכשיר הוא לא פשוט יציג לי את זה בזום אווט...יענתו יקבץ את הסרט, מה שלא פוגע באיכות הסרט בדר"כ? והאם יש אם הזמן עם העידכונים של המכשיר הוא יוכל להראות באיכות יותר טובה או שזה כבר תלוי בחומרה של המכשיר?

מה רצית פה ? להוריד נגיד סרט AVI מאינטרנט ולשים ישר במכשיר ואז הוא יראה אותו אחרת אז לא הוא פשוט לא מריץ אותו ואין קשר לעידכונים זה בחומרת המכשירוהאם זה ככה גם עם תמונות? אני יכול לראות את התמונות שאני מוריד מהמצלמה נגיד ברזולוציה 1024X768 בלי בעיה דרך המכשיר...פשוט קטן יותר

האיכות של התמונות נקבעת על ידי אכיות התנמונה כמו שרשמת ..

עיברית הבנתי עדיין מחכים לעידכון...לא יש עידכון לא רישמי של עיברית הפוכה אבל יש תוכנות שהופכות את זה

אורך בטריה רשמי 14  16שעות נגינה מעשי  12 פחות או יותר אבל מאיפה שאני רוצה לקנות מקבלים את החיבור לבטריות חיצוניות שזה הכי חשוב  לי וזה חסר במכשירים אחרים או שזה תוסף יקר... זה לא תוסף יקר אם אתה קונה מכישר H340 אתה מקבל הכול בפינים אבל רק בגירסה אירפואית אבל החיבור הזה פותר לי את בעיית אורך החיים של הבטיריה..

עוד דבר חשוב זה העמידות שלו האם הוא עדיין מידי או שהוא יכול פה ושם לספוג נפילות קטנות והאם הקייסים שלו מגינים עליו מנפילות?

הוא די חזק בכול זאת אין פה כוונה שתיזרוק אותו על הריצפה ולגבי הקייס עדיף שהוא היה בקייס בזמן הנפילה. הקייס שלי שאני קיבלתי אם האמריקי די קשיח לגבי הקייס האירפאי אני לא יודע ...

טוב זהו פחות או יותר מקסימום אני יוסיף..אז מצטער על הבלאגן בכתיבה שלי אני פשוט חושב מהר יותר ממה שאני כותב  ;D

אז כל דבר שאתם יכולים להוסיף לי יהיה טוב...

תודה רבה וחג שמח

ואם אתה צריך עוד משהו תישאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה בדיוק אתה יודע שהצגת הסרטים קשורה לחומרה ולא לתוכנה???

המכשיר כן יכול להציג , הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להמיר כל סוג של סרט בתוכנה בשם iriverter שממירה אותו לסוג הסרט שהH300 יכול לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור בכלל?

אל תשחק אותה מבין כי אני בטוח שאתה לא יודע בכלל איך בנוי המכשיר ואין לך בכלל מושג על הביצועים שלו!

ככה שאל תגיד סתם שטויות אם אתה לא יודע!

לא נראה לי שאתה הוא זה שייצר את הH300, ולכן אתה לא יכול לדעת את הביצועים שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...